Spiš. N. Ves – L. Mikuláš 2:2 (kon.) | Bardejov – MFK Zvolen 3:0 (kon.) | Šamorín – KFC Komárno 3:0 (kon.)
Skalica – Nové Mesto n/V 2:0 (kon.)
FK Spišská Nová Ves
2:2 (0:0)
MFK Tatran Liptovský Mikuláš
sk Sobota 18.11.2017, 13:00 • Futbalový štadión Spišská Nová Ves • MONACObet liga • 17. kolo

86
    Striedanie v tíme FK Spišská Nová Ves: z ihriska odchádza Vilkovský, prichádza Vitkaj.
    Striedanie v tíme MFK Tatran Liptovský Mikuláš: z ihriska odchádza D. Andrić, prichádza Ondrek.

85
    Hostia dali gól, ten je však anulovaný! Fúha, toto bude naozaj nervózny koniec.

82
    Žltú kartu dostáva Sedláček (FK Spišská Nová Ves).

79
    Liptovský Mikuláš dal gól!
    Opäť začíname odznova, záver bude ešte napínavý. DUŠAN KUCHARČÍK vyrovnáva na 2:2.

76
    Striedanie v tíme MFK Tatran Liptovský Mikuláš: z ihriska odchádza Otruba, prichádza Staš.

70
    Spišská Nová Ves dáva gól! Domáci po menšom tlaku druhýkrát v zápase vedú. Dotiahnu sa hostia aj v tomto prípade? JOZEF KAVULIČ je na ihrisku iba niekoľko minút, ale aj to mu stačilo na presný zásah v sieti Šavla.

65
    Striedanie v tíme FK Spišská Nová Ves: z ihriska odchádza Sirko, prichádza Kavulič.

64
    Striedanie v tíme MFK Tatran Liptovský Mikuláš: z ihriska odchádza Kapláň, prichádza Laco.

56
    Radosť Spišiakov trvala necelé dve minúty, Liptáci prakticky okamžite vyrovnávajú. Postaral sa o to BRANISLAV POREMBA.

55
    Spišská Nová Ves dáva gól! Až po hodine hry a z tretej strely na Šavla sa domáci dočkali! Presadil sa KAMIL ZEKUCIA.