Spiš. N. Ves – L. Mikuláš 2:2 (kon.) | Bardejov – MFK Zvolen 3:0 (kon.) | Šamorín – KFC Komárno 3:0 (kon.)
Skalica – Nové Mesto n/V 2:0 (kon.)
FK Spišská Nová Ves
2:2 (0:0)
MFK Tatran Liptovský Mikuláš
sk Sobota 18.11.2017, 13:00 • Futbalový štadión Spišská Nová Ves • MONACObet liga • 17. kolo

Body sa na východe Slovenska delia. Spišská Nová Ves remizuje v poslednom jesennom kole na domácej pôde s Liptovským Mikulášom 2:2, všetky góly padli po zmene strán. (15:15:12)

Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 1:6. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 0:2.

90+4

90+3
    Momentálne sa kombinuje v strede poľa, nejaká tá sekunda sa ešte určite prinadstaví.

90+2
    Rohový kop sa gólom neskončil, lopta v moci Huszárika.

90+1
    Nadstavujú sa tri minúty.

90
    Štvrtý rohový kop pre Tatran.

89
    Spišiakom tak nemusí skončiť dlhá séria dobrých výsledkov, treba však prežiť ešte niekoľko minút.

88
    Liptáci sa nevzdávajú a zakladajú ďalší atak.

87
    Dnešné stretnutie sleduje 897 divákov.

87
    Naozaj skvelý výkon v posledných minútach od hostí, ktorí sa nenechali zlomiť a malú chvíľku dokonca aj vyhrávali. Arbitri im však vedenie vzali.

86
    Striedanie v tíme FK Spišská Nová Ves: z ihriska odchádza Vilkovský, prichádza Vitkaj.
    Striedanie v tíme MFK Tatran Liptovský Mikuláš: z ihriska odchádza D. Andrić, prichádza Ondrek.

85
    Hostia dali gól, ten je však anulovaný! Fúha, toto bude naozaj nervózny koniec.

84
    Hostia sú nasťahovaní na území Spišskej Novej Vsi, domácim akoby odchádzali sily.

83
    Spomalenie hry po faule, Liptáci sú jasne na koni.

82
    Žltú kartu dostáva Sedláček (FK Spišská Nová Ves).

81
    Ten však Spišiakom neuspel, hostia sa rútia v prečíslení na Huszárika.

80
    Okamžite po góle budú domáci zahrávať roh.

79
    Liptovský Mikuláš dal gól!
    Opäť začíname odznova, záver bude ešte napínavý. DUŠAN KUCHARČÍK vyrovnáva na 2:2.