Waregem – Genk 0:1 (kon.) | Club Brugge – Waasland-Beveren 3:0 (kon.) | Lokeren – Gent 0:3 (kon.)
SV Zulte-Waregem
0:1 (0:1)
KRC Genk
Neděle 19.11.2017, 14:30 • Regenboogstadion, Waregem • Belgická liga • 15. kolo

90+3
    Střídání v týmu KRC Genk: ze hřiště odchází Thomas Buffel, přichází Joakim Maehle.
    90+3. Hosté se dostali do přečíslení, ale ve stoprocentní šanci nedali gól.

90+3
    Ve skvělé šanci se ocitl hostující hráč, ale těsně minul bránu!

88
    Brian Hamalainen nedovoleně zbrzdil hostujícího hráče a jako první domácí hráč v tomto utkání dostal žlutou kartu.

87
    Střídání v týmu KRC Genk: ze hřiště odchází Alejandro Pozuelo, přichází Amine Khammas.

73
    Střídání v týmu KRC Genk: ze hřiště odchází Marcus Ingvartsen, přichází Nikolaos Karelis.
    72. Onur Kaya trestuhodně přestřelil bránu.

72
    V obrovské šanci se ocitl Onur Kaya, když dostal precizní přihrávku za obranu, ale z bezprostřední blízkosti trestuhodně přestřelil bránu!

65
    Střídání v týmu SV Zulte-Waregem: ze hřiště odchází Julien De Sart, přichází Idrissa Doumbia.
    Střídání v týmu SV Zulte-Waregem: ze hřiště odchází Alessandro Cordaro, přichází Aaron Leya Iseka.

57
    Bryan Heynen dojel Alessandra Cordara a dostal žlutou kartu.

54
    Thomas Buffel nepustil dál domácího hráče a dostal žlutou kartu.

46
    Marcus Ingvartsen hned na začátku druhé půle loktem sejmul domácího hráče a dostal žlutou kartu.
    30. Ivan Šaponjić natáhl z velké dálky, ale trefil pouze levou tyč.

30
    Ivan Šaponjić natáhl z poměrně velké dálky, ale trefil pouze levou tyč Vukovicove brány!
    7. Alejandro POZUELO - 0:1

7
    Genk právě vstřelil branku!
    Genk jde po sedmi minutách hry do vedení! Na levé stranu si krásně zpracoval míč Jere Uronen, který viděl jak do vápna nabíhá ALEJANDRO POZUELO a ten ranou k pravé tyči otevřel skóre utkání! Asistence: Uronen.