Caen – Nice 1:1 (kon.) | Lyon – Montpellier 0:0 (kon.) | Bordeaux – Marseille 1:1 (kon.)
SM Caen
1:1 (0:1)
OGC Nice
Neděle 19.11.2017, 15:00 • Stade Michel d'Ornano, Caen • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 13. kolo

Z dnešního utkání je to ode mne všechno. Tímto se s vámi loučím a přeji vám hezký zbytek dne! (17:02:14)

Dnešní zápas končí díky fantastickému gólu Rodelina z druhé minuty nastavení remízou 1:1. Ve druhém poločase měli více ze hry hráči Caen, jenž se usilovně snažili o vstřelení srovnávací branky. Nice se snažilo spíše takticky ubránit své vedení a vyvarovat se chyb, ačkoliv v poslední desetiminutovce mohlo několikrát vstřelit druhou branku, a pojistit si tak své vedení, což hostující tým nakonec může poměrně mrzet.

90+3
    90+2. Ronny RODELIN - 1:1

90+2
    Caen právě vstřelilo branku!
    Je vyrovnáno a na stadionu propuká obrovská vlna euforie! Genevois z pravého křídla přenesl centrem míč do pokutového území, kde si vyskočil do vzduchu RONNY RODELIN, jenž prvotřídní střelou z prvního doteku překonává Beníteze.

90+1
    Da Silva si teď vůbec nepokryl Lees-Maloua, jenž se rázem ocitl za obranou a přízemní střelou nechává vyniknout pravou nohu brankáře Vercoutrea, která se postavila střele při cestě mezi tři tyče.

90
    Nastavovat se budou tři minuty.

88
    Nice aktuálně dokázalo pěkně zahrozit, Pléa našel ve vápně volného Lees-Meloua, jehož střelu zlikvidoval vyběhnutý Vercoutre.

87
    Bílí se i nadále drží s míčem na polovině Caen, pro domácí již začíná čas utíkat velmi rychle.

86
    Nice bude ještě rozehrávat rohový kop. Tohle hostům naprosto vyhovuje.

85
    Standardní situace se nakonec ujal Wesley Sneijder, jenž vyslal parádní technickou střelu k levé tyči, a donutil tak Vercoutrea k pěknému zákroku.

84
    Rozehrávka se znovu poněkud protahuje.

83
    Mbengue zezadu srazil Pléu k zemi, tohle bude dobrá příležitost pro Nice, jak si pojistit své vedení!

82
    Djiku nutně musel zastavit rozvíjející se brejk soupeře, daří se mu tak jen za cenu žluté karty.

80
    Hra se i nadále odvíjí ve stejném duchu, Caen se pokouší útočit a naopak Nice se snaží dostat míč co nejdále od vlastní brány.

78
    Pleá tak trochu takticky fauloval u postranní čáry, aby získal pro svůj tým pár vteřin k dobru. Sudí uděluje žlutou kartu.

77
    Vysoký centr do pokutového území hostí, vyběhnutý Benítez nedokázal stoprocentně zachytit míč, a ten mu vypadl. Naštěstí však dokázal zareagovat ze všech okolo stojících hráčů nejrychleji a napodruhé již balón pevně ukryl do náruče.

76
    Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Nampalys Mendy, přichází Vincent Koziello.

75
    Na hráčích Caen již začíná být vidět určitá bezmoc, ačkoliv je snaha sebevětší. Patnáct minut je však stále ještě dostatek času na srovnání.