Los Angeles – Florida 4:0 (kon.) | Buffalo – Carolina 1:3 (kon.) | Montreal – Toronto 0:6 (kon.)
Tampa – NY Islanders 3:5 (kon.) | Pittsburgh – Chicago 1:2 (kon.) | Washington – Minnesota 3:1 (kon.)
Nashville – Colorado 5:2 (kon.) | Vancouver – St. Louis 3:4 (po pr.) | San Jose – Boston 1:3 (kon.)

Carolina právě vstřelila branku!
    Je rozhodnuto! Prázdnou branku trefuje od levého mantinelu JOAKIM NORDSTRÖM. Asistence: Marcus Krüger, Jaccob Slavin.
    55:15 Sebastian AHO - 1:2

55:15
    Hurricanes se dostávají necelých pět minut před koncem třetí třetiny zpět do vedení! Falk nedokázal odehrát kotouč a Johnsona pak následně překonal SEBASTIAN AHO. 2:1 pro Canes! Asistence: Teuvo Teräväinen, Haydn Fleury.

52:58
    Eichel se šikovně dostal až před Darlinga, překonat se mu ho ale již nepodařilo.

52:37
    A branka neplatí, Kane kopl puk do branky Canes úmyslně! Pokračujeme tedy za stavu 1:1.

52:37
    Domácí se znovu radují! Prohlížet se ale bude ještě videozáznam.
    52:27 Evander KANE - 1:1

52:27
    Sabres právě vstřelili branku!
    Je srovnáno! Po špatné přihrávce Fleuryho zachytil puk ve střední zóně O'Reilly, který jej následně přihrál na EVANDERA KANEA. Jeho pokus z pravé strany pak skončil až za zády Darlinga. 1:1! Asistence: Ryan O'Reilly.

48:25
    Výborný Darling! Po Kaneově přihrávce zůstal před brankou osamocený Eichel, na brankáři Caroliny si ale vylámal všechny své zuby.

47:38
    Od modré čáry střílel Slavin a jeho pokus ještě před brankou tečoval Krüger, Johnson ale podržel své mužstvo.

38:07
    Další střela od Di Giuseppeho, gólman Buffala ale znovu dával pozor.

35:17
    Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Johan Larsson – 2 min., vysoká hůl).
    34:46 Justin WILLIAMS - 0:1

34:46
    Hosté otevírají v pětatřicáté minutě skóre tohoto utkání! Po Krügerově příhře se puku ve střední třetině ujal navrátilec z trestné lavice JUSTIN WILLIAMS, následně to při situaci 2 na 1 vzal na sebe a udělal dobře. Johnsona překonal střelou pod horní tyč. 1:0 pro Canes! Asistence: Marcus Krüger, Brett Pesce.

33:28
    Kane dotíral na brankovišti, Darling ale znovu odolal.

32:33
    Vyloučení v týmu Carolina Hurricanes (Justin Williams – 2 min., hákování).

31:41
    Nolan se dostal dnes již do druhé slibné pozice, bekhendem ale na Darlinga nevyzrál.

23:23
    A znovu Skinner, gólman Buffala ale převedl dobrý zákrok!

18:58
    Další velká šance pro Buffalo, gólman Canes ovšem bekhend Okposa zlikvidoval.

18:32
    Kaneova střela z pravé strany rozvlnila síť za zády Darlinga. Fanoušci domácích již slavili gól, útočník Šavlí však trefil pouze boční síť!

17:37
    Vyloučení v týmu Carolina Hurricanes (Marcus Krüger – 2 min., hákování).

15:09
    Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Viktor Antipin – 2 min., držení protihráče).

14:36
    Velký závar před Johnsonem! Krüger ani nikdo další z jeho spoluhráčů však nedokázali protlačit kotouč za brankovou čáru.

05:33
    Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Zemgus Girgensons – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

04:49
    Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Kyle Okposo – 2 min., hákování).

02:45
    Je tu první velké šance! Nolan se dostal do samostatného úniku, minul však Darlingovu branku.

Jiří Sameš

Branky a nahrávky: 53. E. Kane (R. O'Reilly) – 35. Williams (Krüger, Pesce), 56. Aho (T. Teräväinen, H. Fleury), 60. Nordström (Krüger, Slavin)

Buffalo Sabres: Ch. Johnson (Lehner) – Scandella, Falk, Gorges, Antipin, McCabe, Beaulieu – B. Pouliot, R. O'Reilly (A), Pominville – E. Kane, Eichel (A), S. Reinhart – Griffith, Jo. Larsson, Okposo (A) – Girgensons, Criscuolo, Nolan.
    Carolina Hurricanes: Darling (C. Ward) – Slavin, Pesce, H. Fleury, Faulk (C), Hanifin, T. van Riemsdyk – Aho, J. Staal (A), T. Teräväinen – B. McGinn, D. Ryan, Williams – Skinner (A), V. Rask, E. Lindholm – Nordström, Krüger, Di Giuseppe.

Rozhodčí: Jon Mclsaac, Kevin Pollock – Greg Devorski, Brad Kovachik

Diváci: 18 028