Los Angeles – Florida 4:0 (kon.) | Buffalo – Carolina 1:3 (kon.) | Montreal – Toronto 0:6 (kon.)
Tampa – NY Islanders 3:5 (kon.) | Pittsburgh – Chicago 1:2 (kon.) | Washington – Minnesota 3:1 (kon.)
Nashville – Colorado 5:2 (kon.) | Vancouver – St. Louis 3:4 (po pr.) | San Jose – Boston 1:3 (kon.)
Carolina – NY Islanders 4:2 (kon.)
Montreal Canadiens
0:6 (0:0, 0:2, 0:4)
Toronto Maple Leafs
Neděle 19.11.2017, 01:00 • Bell Centre, Montreal • NHL

Česká stopa v utkání

Tomáš Plekanec (MTL) 0+0, 1 střela, TOI 15:32 (04:09:23)

Hvězdy utkání

1. Frederik Andersen (TOR) 33 zák., 0 gólů, 100%
    2. Auston Matthews (TOR) 2+0
    3. Nazem Kadri (TOR) 1+0

Statistiky: Střely na bránu: 33-31; Zablokované střely: 15-19; Vhazování: 46%-54%; Hity: 36-27; Přesilové hry: 0/1-0/3; Trestné minuty: 17-13.

Frederik Andersen podruhé v kariéře vychytal dvakrát v řadě čisté konto a Toronto vyhrál šesté utkání v řadě, když v Bell Center stylově šesti góly přejel v kanadském derby Montreal. Klíčový moment utkání se odehrál uprostřed zápasu, když se v rozmezí 37 sekund prosadili Ron Hainsey a Nazem Kadri. Canadiens vstupovali do třetí části možná odhodláni se zápasem něco udělat, jenže krátce po přestávce udeřil Connor Brown a poté Maple Leafs vstřelili další dvě slepené branky, když se v rozmezí 48 sekund trefili James Van Riemsdyk a Auston Matthews, který poté skóroval ještě jednou a dvěma góly po návratu do sestavy završil kanonádu Maple Leafs. Konečný výsledek v Bell Centre. Montreal Canadiens 0 Toronto Maple Leafs 6.

59:18
    Canadiens se bezmocně na střídačce opírají o mantinel a vyhlížejí konec nevydařeného utkání.

59:00
    Do konce dnešního zápasu zbývá odehrát 1 minuta.

58:36
    Brendan Gallagher osprchoval Frederika Andersena během prudkého zabrzdění těsně před ním a Connor Carrick se do něj za bránou pustil. Oba poté dostali dvě minuty za sekání a Brendan Galleger přímo zamířil do kabin, přičemž po cestě vzteky zahodil helmu.

58:36
    Jeff Petry střelou od modré čáry minul bránu a Frederik Andersen u levé tyče zmrazil puk pod lapačkou.

56:33
    Patrick Marleau po přihrávce zpoza brány vypálil bez přípravy v levém kruhu a Antti Niemi puk vyrazil.

56:22
    Montrealu se nepodařilo rozehrát podél střídaček a puk zamířil přes všechny čáry na zakázané uvolnění.

56:03
    Brendan Gallagher napřáhl v pravém kruhu přes Morgana Riellyho k prudké střele zápěstím, která minula přední pravý horní roh brány, a puk se od ochranného skla odrazil do ochranné sítě.

55:40
    Montreal mohl alespoň snížit, Frederik Andersen ale zůstal nepřekonán. Poslední komerční přestávka.
    55:27 Auston MATTHEWS - 0:6

55:27
    Toronto právě vstřelilo branku!
    AUSTON MATTHEWS rychle zavezl puk do útočného pásma a v levém kruhu pro vhazování napřáhl přes jednoho z hráčů Montrealu k prudké střele zápěstím, která zamířila do vzdálenějšího pravého horního rohu brány! Demolice pokračuje. Asistence: Mitchell Marner.

55:15
    Max Pacioretty před bránou šavloval s pukem, ke střele se ale nakonec nedostal.

54:05
    Maple Leafs na levém křídle vypálili z ostrého úhlu a Antti Niemi puk vyrazil na přední tyči za bránu.

53:39
    Nicolas Deslauriers si najížděl mezi kruhy na přihrávku zpoza brány, ke střele se ale nedostal.

52:51
    Shea Weber na pravém křídle tvrdě vypálil od modré čáry a jeho tečovaná střela zamířila mimo. K dorážce poté v levém kruhu dostal Victor Mete, jenže minul vzdálenější pravou tyč a brána za Frederikem Andersenem byla posunuta. Hra ihned přerušena.

52:35
    Hra byla přerušena a na řadu přichází krátká reklamní přestávka. Toronto vede nad Habs 5:0!

51:39
    Mitchell Marner odseděl dvouminutový trest a zapojil se zpět do hry poté, co Antti Niemi zastavil nahození Maple Leafs a jako brankář Montrealu Canadiens si připsal první zákrok.

49:39
    Nikita Zajcev shodil rukavice a vyzval na bitku Paula Byrona, který byl trochu překvapený, že se s ním chce rvát, poté ale také shodil rukavice a po tvrdém pravém háku ho poslal k ledu! Paul Byron dostal pět minut za bitku, zatímco Nikita Zajcev pět plus dokonce utkání. Oba borci dostali pět minut za bitku, Nikita Zajcev ale ještě dvě minuty za sekání, které odpyká Marner!

48:59
    Střídání v týmu Montreal Canadiens: ze hřiště odchází Charlie Lindgren, přichází Antti Niemi.
    48:59 Auston MATTHEWS - 0:5

48:59
    Mitchell Marner na levém křídle nabral rychlost a další přihrávkou naslepo našel na vzdálenější pravé tyči AUSTONA MATTHEWSE, který nad levým betonem přesouvajícího se Charlieho Lindgrena zamířil do sítě! Toronto vede už 5:0! Asistence: Mitchell Marner a Matt Martin.
    48:11 James van Riemsdyk - 0:4

48:11
    Tyler Bozak se na levém křídle ocitl tváří k hrazení, přesto krásnou bekhendovou přihrávkou našel před bránou JAMESE VANA RIEMSDYKA, který vymetl střelou bez přípravy levý horní roh brány! Asistence: Tyler Bozak.

47:22
    Maple Leafs nestihli včas opustit útočné pásmo a pískalo se proti nim postavení mimo hru.

46:43
    Nicolas Deslauriers napřáhl na vrcholu levého kruhu ke krásné střele zápěstím, která se od horní tyče odrazila do ochranné sítě! Komerční přestávka. Maple Leafs vedou v Bell Centre 3:0.

46:26
    Vyloučený Nazem Kadri a Shea Weber jsou zpět na ledě a oba týmy hrají v plném počtu.

46:25
    Connor Brown se ocitl v blízkosti levé tyče v obrovské šanci, jenže z blízkosti nedokázal ani nadvakrát zamířit do prázdné brány a Charlie Lindgren fantastickým reflexivním zákrokem po tygřím skoku vychytal! Spektakulární zákrok.

45:55
    Jake Gardiner vypálil od modré čáry a Charlie Lindgren zřejmě vyrážečkou nebo levým ramenem puk vyrazil.

44:55
    James van Riemsdyk vypálil z levého kruhu a připravený Charlie Lindgren puk podržel.

44:26
    Nazem Kadri byl za bránou nepříjemně naražen na hrazení Maxem Paciorettym a poté v pravém rohu útočného pásma ramenem sestřelil Sheu Webera, který se do něj okamžitě pustil a pravým hákem ho poslal k ledu. Ještě tam byl Jordie Benn, který se do něj také chtěl pustit, ale nakonec to nechal být! Shea Weber dostal dvě plus dvě minuty za hrubost, zatímco Nazem Kadri běžný dvouminutový trest za hrubost.

43:20
    Střela Montrealu od modré čáry ihned po vhazování byla zablokována a Maple Leafs po vyhození puku konečně mohli vystřídat. Poslední pětka byla na ledě dlouhou dobu a byla hodně unavená.

43:04
    Frederik Andersen vyrazil střelu Canadiens od modré čáry pravým betonem a jeho spoluhráči během pár sekund vyhodili puk na další zakázané uvolnění.

42:48
    Další přerušení hry poté, co Maple Leafs podél střídaček vyhodili puk na zakázané uvolnění.

42:15
    Maple Leafs se na pravém křídle vrhli do útočného pásma a jejich útok zastavilo postavení mimo hru.
    40:25 Connor BROWN - 0:3

40:25
    Nikita Zajcev napřáhl před vrcholem mezikruží k táhlé střele zápěstím, která byla před bránou zablokována a CONNOR BROWN v blízkosti pravé tyče zvedl puk nad levý beton Charlieho Lindgrena! Leafs na začátku třetí části vedou 3:0! Asistence: Nikita Zajcev a Zach Hyman.

40:20
    William Nylander v levém kruhu minul přední levý horní roh brány a Nazem Kadri střelou zápěstím z vnitřního oblouku pravého kruhu pro vhazování orazítkoval masku Lindgrena!

40:01
    Canadiens vyhráli úvodní vhazování třetí třetiny, ve které se budou snažit smazat dvoubrankové manko.

40:01

Statistiky po druhé třetině: Střely na bránu: 26-18; Zablokované střely: 8-12; Vhazování: 50%-50%; Hity: 25-24; Přesilové hry: 0/0-0/2; Trestné min.: 4-0.

Třetí třetina začne přibližně v 3:08.

Ron Hainsey a Nazem Kadri skórovali uprostřed zápasu v rozmezí pouhých 37 sekund a Maple Leafs budou vstupovat do závěrečné části po dvou slepených brankách s dvoubrankovým vedením, na kterém má podíl asistencí i zatím bezchybný brankář Frederik Andersen. Skóre druhé třetině v Bell Centre v Kanadě. Montreal Canadiens 0 Toronto Maple Leafs 2.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

Tipovat můžete do začátku 3. třetiny.

40:00

39:03
    Andreas Borgman na levém křídle po zpětné přihrávce podél hrazení práskl do puku a klečící Charlie Lindgren jeho dělovku ukryl v náručí.

39:00
    Do konce prostřední části zbývá odehrát 1 minuta.

38:29
    Morgan Rielly rychle vypálil od modré čáry a minul vzdálenější pravý horní roh brány.

38:03
    Leo Komarov nedokázal postřehnout, že je Nazem Kadri rychlejší, a pískalo se postavení mimo hru.

36:58
    Mitchell Marner napřáhl na vrcholu levého kruhu ke krásné střele po zpětné diagonální přihrávce z levé strany, která mířila do vzdálenějšího pravého horního rohu rohu brány, Charlie Lindgren ale vyrážečkou puk vyrazil! Málem 0:3.

36:36
    Canadiens nahodili puk do útočného pásma a ihned zamířili na střídačku, aby vystřídali.

35:52
    Andreas Borgman v rozmezí 20 sekund dvakrát vypálil na levém křídle od modré čáry a oba jeho pokusy byly zablokovány.

35:07
    Canadiens mají místy drtivý tlak, jenže se stále marně snaží překonat brankáře Frederika Andersena.

34:09
    Canadiens napřáhli v pravém kruhu ke střele, kterou Frederik Andersen ukryl ve výstroji. Po zákroku brankáře Maple Leafs následuje reklamní přestávka.

33:22
    Andrew Shaw mohl rychle odpovědět, jenže bránu z dobré pozice trestuhodně minul.
    32:44 Nazem KADRI - 0:2

32:44
    NAZEM KADRI si na levém křídle najel na kolmou přihrávku podél hrazení a krásnou střelou zápěstím z kruhu pro vhazování zamířil nad lapačkou Charlieho Lindgrena do bližšího levého horního rohu brány! Maple Leafs vstřelili dva góly v rozmezí 37 sekund a vedou v Bell Centre 2:0! Druhou asistenci si připsal brankář! Asistence: Patrick Marleau a Frederik Andersen.
    32:07 Ron HAINSEY - 0:1

32:07
    Tyler Bozak v levém kruhu pro vhazování skvěle podržel puk a poté zpětnou diagonální přihrávkou našel na vrcholu mezikruží najíždějícího RONA HAINSEYHO, který rychlou střelou zápěstím vymetl pravý horní roh brány – 0:1! Asistence: Tyler Bozak a Dominic Moore.

31:41
    Charlie Lindgren zastavil nahození Maple Leafs a na řadu přichází krátká reklamní přestávka.

31:27
    Maple Leafs měli na levé straně obranného pásma potíže, nakonec ale puk dokázali vyhodit.

30:34
    Max Pacioretty vyhodil puk z obranného pásma, forčekující hráči Maple Leafs ho ale zachytili před útočnou modrou čárou, ke střele se ale nedostali.

30:05
    Vyloučený Shea Weber je zpět na ledě a Toronto nevyužilo druhou přesilovou hru v řadě.

29:16
    Max Pacioretty v levém rohu obranného pásma ukořistil puk a vyhodil ho za bránu Frederika Andersena.

28:20
    Nazem Kadri napřáhl od modré čáry k nepříjemně střele, kterou Charlie Lindgren zřejmě lapačkou vytáhl do ochranné sítě a hra byla přerušena!

28:05
    Shea Weber dostal během reklamní přestávky dvě minuty za nedovolené bránění a Maple Leafs si zahrají druhou přesilovou hru, přičemž první využít nedokázali.

28:05
    Před bránou Frederika Andersena bylo pořádné horko a už to vypadalo na gól, dorážka po jeho zákroku ale z mezikruží zamířila nad bránu a poté byl odpískán faul! Dramatické momenty.

27:48
    Tomáš Plekanec mohl v blízkosti pravé tyče zamést puk do brány, z nulového úhlu ale trefil tyč! Frederik Andersen by ale zřejmě puk vyrazil.

27:04
    Jordie Benn napřáhl na pravém křídle k prudké střele, která byla před bránou zablokována. Andrew Shaw toho mohl využít, ale minul bližší levý horní roh brány.

26:40
    Joe Morrow nahodil puk od boxu časoměřičů za bránu, kam se vydal Frederik Andersen a rozehrál.

25:58
    Joe Morrow s vypětím všech sil dokázal na pravé straně udržet útočné pásmo, dvě sekundy na to se ale Maple Leafs přece jen podařilo vyhodit do neutrální zóny.

25:12
    Hra byla znovu přerušena kvůli zakázanému uvolnění, které bylo odpískáno Maple Leafs.

24:55
    Karl Alzner napřáhl od modré čáry k nepříjemné střele a Max Pacioretty mohl v blízkosti levé tyče dorážet puk do brány, jenže mezi tři tyče z blízkosti nezamířil! Další dobrá šance Canadiens.

24:45
    Maple Leafs se nepodařilo rozehrát a pod tlakem vyhodili puk na zakázané uvolnění.

24:12
    Shea Weber na pravém křídle bez přípravy práskl do puku a Frederik Andersen vůbec nic neviděl, přesto dobře zasáhl levým betonem a dorážející Tomáš Plekanec minul po ledě levou tyč brány!

23:22
    Dvojice hráčů Maple Leafs se v blízkosti levé tyče ocitla ve velké šanci a Charlie Lindgren se točil v brankovišti jako káča, mohl být ale v klidu, protože puk byl po Marnerově střele za bránou!

22:48
    Tyler Bozak v mezikruží pálil bekhendem, vyklepal ale pouze beton Charlieho Lindgrena.

22:26
    Maple Leafs se po rychlém útoku na levém křídle dostali ke střele, kterou Charlie Lindgren vyrazil.

22:10
    Canadiens byli během rozehrávky v obranném pásmu nepříjemně napadaní a vyhodili puk z třetiny.

21:38
    Joe Morrow napřáhl na vrcholu levého kruhu ke střele zápěstím, která mířila nad lapačkou Frederika Andersena, také ale nad vzdálenější pravý horní roh brány. Puk skončil v ochranní síti. Hra přerušena.

21:18
    Auston Matthews číhal před bránou, přihrávku ale nedostal Charlie Lindgren u levé tyče zmrazil puk.

20:40
    Paul Byron napřáhl na vrcholu pravého kruhu k jedovaté bombě, která minula přední tyč a puk se podél hrazení dostal až za bránu Charlieho Lindgrena.

20:01
    Bell Centre právě začala prostřední část utkání, do které oba kanadští rivalové vstupují bez branek.

20:01

Statistiky po první třetině: Střely na bránu: 16-7; Zablokované střely: 4-5; Vhazování: 39%-61%; Hity: 11-14; Přesilové hry: 0/0-0/1; Trestné minuty: 2-0.

Druhá třetina začne přibližně v 2:14.

Charlie Lindgren a Frederik Andersen předvedli během úvodní části utkání několik skvělých zákroků a úvodní třetina kanadského klání mezi odvěkými rivaly gól nenabídla, přestože si Maple Leafs zahráli přesilovou hru a William Nylander mohl skórovat z dorážky do prázdné brány. Skóre po první třetině v Bell Centre. Montreal Canadiens 0 Toronto Maple Leafs 0.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

Tipovat můžete do začátku 2. třetiny.

20:00

19:00
    Do konce úvodní části zápasu zbývá odehrát 1 minuta.

18:45
    Auston Matthews na pravém křídle promáchl puk a Montreal vyhodil puk na zakázané uvolnění.

18:05
    Max Pacioretty napřáhl od modré čáry k táhlé střele, která mířila ke vzdálenější levé tyči, Frederik Andersen ji ale pravým betonem v pohodě vyrazil.

17:26
    Frederik Andersen se vydal za bránu, aby zastavil nahození Canadiens a bekhendem rychle rozehrál.

16:36
    Vyloučený Jordie Benn je zpět na ledě a Canadiens úspěšně přečkali první oslabení.

16:35
    William Nylander napřáhl na vrcholu levého kruhu k prudké střele zápěstím, která byla přizvednuta a skončila dvě sekundy před koncem přesilové hry v ochranné síti.

16:12
    Patrick Marleau napřáhl na levém křídle ke tvrdé střele s příklepem, která byla zablokována.

15:02
    William Nylander si mohl spravit chuť střelou z vrcholu pravého kruhu pro vhazování, která mířila pod horní tyč, Charlie Lindgren ji ale vytáhl do ochranné sítě! Fantastický zákrok.

14:38
    Auston Matthews nebezpečně vypálil po ledě z levého kruhu pro vhazování a Charlie Lindgren neměl tušení, kde je puk. William Nylander mohl na vzdálenější pravé tyči dorážet puk do prázdné brány, jenže ho trestuhodně promáchl!

14:36
    Jordie Benn na levé straně útočného pásma zbytečně fauloval a dostal dvě minuty za podržení. Toronto si po krátké reklamní přestávce zahraje přesilovou hru.

14:12
    Victor Mete po svém nahození a nepřesné rozehrávce Frederika Andersena od modré čáry minul levý horní roh brány hostujícího Toronta Maple Leafs.

13:34
    Brendan Gallagher napřáhl po zpětné přihrávce Jeffa Petryho na vrcholu pravého kruhu k prudké střele s příklepem, která byla přizvednuta do ochranné sítě.

13:02
    Auston Matthews na pravém křídle nabral rychlost a už si sjížděl za bránu, Jordie Benn ho ale zastavil.

12:25
    Tomáš Plekanec v blízkosti levé tyče promáchl puk a po pár sekundách vzápětí také Andrew Shaw.

11:55
    Nicolas Deslauriers měl před střídačkami problém s poskakujícím kotoučem a Canadiens byl po přechodu modré čáry odpískán ofsajd. Komerční přestávka.

11:27
    Oba týmy bruslí velice dobře a prezentují se krásným ofenzivním hokejem. Z jedné strany na druhou.

10:42
    Jordie Benn podržel puk za vlastní bránou a počkal až jeho spoluhráči dostřídají poté, co Charlie Lindgren v rychlém sledu předvedl dva nebo tři zákroky.

09:55
    Charles Hudon napřáhl od modré čáry k táhlé střele, kterou Frederik Andersen levým betonem vyrazil.

09:16
    Patrick Marleau se po rychlém protiútoku podél střídaček dostal na levém křídle ke střele, která minula přední tyč a Charlie Lindgren zasahovat tentokrát nemusel.

09:08
    Andrew Shaw nedokázal na pravém křídle zpracovat skákavý kotouč a Maple Leafs vyrazili do protiútoku.

07:36
    Mitchell Marner napřáhl v pravém kruhu ke střele, kterou Charlie Lindgren neudržel a v blízkosti své pravé tyče měl co dělat, aby si poradil s dorážkou Jamese van Riemsdyka, který ho ani nadvakrát z z blízkosti nepřekonal!

07:10
    Shea Weber vypálil na levém křídle ihned po vhazování a Frederik Andersen opět puk podržel.

07:07
    Nicolas Deslauriers se k dorážce nedostal, protože Frederik Andersen jeho nahození od modré čáry lapil do lapačky. Následuje krátká komerční přestávka.

06:41
    Jordie Benn vypálil od modré čáry a Frederik Andersen proti jeho střele dobře zasáhl pravým betonem.

06:08
    Leo Komarov v levém kruhu vystřelil bekhendem a Charlie Lindgren si konečně připsal první zákrok.

05:32
    Max Pacioretty na levém křídle zavezl puk do útočného pásma, jenže za modrou čárou zapomněl kotouč za sebou, čehož využil Nikita Zajcev a rozehrál.

04:41
    Shea Weber na levém křídle napřáhl od modré čáry k prudké střele s příklepem, kterou Frederik Andersen podržel.

03:55
    Auston Matthews si najel před bránu na nahození z pravého rohu útočného pásma a tečoval puk těsně vedle levé tyče! Nechybělo mnoho a po návratu skóroval proti Montrealu.

02:53
    Canadiens zasypali Frederika Andersena sprchnou střel, poslední přišla z pravého kruhu pro vhazování, když se bekhendem snažil prosadit Tomáš Plekanec. Brankář Toronta ale jeho pokus z vnitřního oblouku kruhu pro vhazování podržel.

02:19
    Jeff Petry na pravém křídle vypálil od modré čáry a Frederik Andersen jeho střelu pravým betonem vyrazil.

02:08
    Max Pacioretty z levého křídla nahodil puk od hrazení na přední tyč, kde se dostal do zakončení Jonathan Drouin, z blízkosti ale brankáře Frederika Andersena nepřekonal!

01:48
    Canadiens mají lepší vstup do utkání, zatím se ale do žádné slibné brankové příležitosti nedostali.

01:02
    Brendan Gallagher zavezl puk do útočného pásma a poté před kruhem pro vhazování napřáhl přes jednoho z hráčů Maple Leafs ke střele zápěstím, kterou na přední tyči Frederik Andersen holí přiloženou k ledu vkleče vyrazil do rohu ledové plochy.

00:48
    V hledišti to jen zahučelo poté, co byl domácím hráčům Montrealu odpískán ofsajd. Hra přerušena.

00:14
    Canadiens z levého křídla nebezpečně nahodili puk před bránu, Frederik Andersen ale zasahovat nakonec nemusel.

00:01
    Montreal vyhrál úvodní vhazování zápasu a kanadské derby mezi Montrealem a Torontem bylo zahájeno!

00:01

Frank Mahovlich a Denis Savard svlékli dres, pod kterým měli dres Montrealu a vysloužili si potlesk poté, co vytvořili trojici s Yvanem Cournoyerem! Nyní už kanadská hymna a avizované vhazování.

Dave Keon (Toronto), Rod Gilbert (New York Rangers), Raymond Bourque (Boston), Frank Mahovlich (Detroit), Denis Savard (Chicago) a Yvan Cournoyer (Montreal), šest legend reprezentujících šest týmů Originální šestky, byli představeni během slavnostního ceremoniálu.

Pozitivní zpráva pro Toronto, do jehož sestavy se vrací po čtyřech zápasech Auston Matthews. V dresu domácího Montrealu nechybí český útočník Tomáš Plekanec. Následuje kanadská hymna a úvodní buly!

Montreal Canadiens: Lindgren (49. Niemi) – Jo. Benn, S. Weber (A), Alzner, Petry, Mete, Morrow – Pacioretty (C), Drouin, Galchenyuk – Hudon, Plekanec (A), Gallagher – Byron, Danault, A. Shaw – Deslauriers, J. de La Rose, Froese. Hlavní trenér: Claude Julien.

Toronto Maple Leafs: Andersen (McElhinney) – Rielly (A), Hainsey, Gardiner, N. Zajcev, Borgman, C. Carrick – Hyman, Matthews, W. Nylander – Marleau, Kadri, Komarov (A) – J. van Riemsdyk, Bozak (A), Marner – M. Martin, D. Moore, Co. Brown. Hlavní trenér: Mike Babcock.

Rozhodčí: Dave Jackson, Ian Walsh. Čároví: Shane Heyer, Steve Barton.

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Tipovat můžete do začátku 1. třetiny.

Bohatý program NHL bude pokračovat i v neděli po půlnoci, kdy v kanadském derby změří síly Montreal a Toronto. Domácí Canadiens zužuje rozsáhlá marodka, na které je i český útočník Aleš Hemský, zatímco Maple Leafs budou opět postrádat svou superhvězdu, kterou je Auston Matthews. Toronto ovšem i bez své největší opory dokázalo vyhrát pět utkání v řadě, zatímco Montreal dvakrát v řadě prohrál. Prodlouží Leafs v neděli v noci vítěznou sérii nebo je Canadiens v domácím Bell Centre slisují a přidají do svého herbáře?

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 33. Hainsey (Bozak, D. Moore), 33. Kadri (Marleau, Andersen), 41. Co. Brown (N. Zajcev, Hyman), 49. J. van Riemsdyk (Bozak), 49. Matthews (Marner, M. Martin), 56. Matthews (Marner)

Rozhodčí: Dave Jackson, Ian Walsh. Čároví: Shane Heyer, Steve Barton

Diváci: 21302