Vítkovice – Ostrava 8:4 (kon.) | Tatran – Jičín 7:8 (kon.) | Olomouc – Královské Vinohrady 10:3 (kon.)
Liberec – Chodov 2:12 (kon.) | Židenice – Panthers 2:4 (kon.)
ESA LOGISTIKA Tatran Střešovice
7:8 (3:4, 1:2, 3:2)
Finance Novák FBK Jičín
Neděle 19.11.2017, 15:00 • STODOLA Aréna Střešovice • ČEZ Extraliga žen • 12. kolo

Pro dnešek je to ode mě vše! Přeji Vám krásný zbytek dne a uvidíme se na dalších společných zápasech. Nashledanou! (17:19:57)

Dnešní zápas sledovalo 62 diváků.

Střely třetí třetiny:
    Domácí – 7
    Hosté – 10

Třetí třetina byla dost vyrovnaná. Bylo zde i několik vyloučení. Ke konci bylo skóre vyrovnané a vypadalo to, že bude prodloužení, ovšem Jičín stihl zasadit ještě jednu branku. Tento zápas končí v poměru 7:8 pro Jičín.

58:45
    Vyloučení v týmu KM automatik FBK Jičín (Nikola Mrázková – 2 minuty, Nedovolené vrážení).

58:27
    Jičín právě vstřelil branku! Autorem branky je GABRIELA ŽŮRKOVÁ. Asistence: Kristýna Bachmaierová.

58:09
    Tatran právě vstřelil branku!
    Autorem branky je LENKA FALTUSOVÁ. Asistence: Liana Matěvosová.

57:15
    Oddechový čas pro hosty.

57:15
    Vyloučení v týmu Únětická 12 Tatran Střešovice (Karolína Vachušková – 2 minuty, Blokování soupeřovy hole).

55:49
    Samková rychle reaguje a chytá míček do rukou.

55:30
    Týmy si dlouho míček u sebe neudrží. Pokaždé zasáhne obrana a posílá míček útoku, na to však rychle reaguje obrana soupeře.

54:09
    Vachušková málem svoji střelou zařídila vyrovnání.

51:20
    Tatran nasadil rychlé tempo a zasypává jičínskou bránu značným počtem střel.

51:00
    Autorem branky je KAROLÍNA VACHUŠKOVÁ. Asistence: Adéla Zehrerová.

50:51
    Autorem branky je ANNA VÁLKOVÁ. Asistence: Lucie Chaloupková.

50:14
    Jičínu se naskytly dvě velké šance. Jejich střely však končí mimo branku.

49:34
    Jičín právě vstřelil branku! Autorem branky je LUCIE FLORIANOVÁ. Asistence: Gabriela Žůrková.

47:50
    Hra se odehrává na polovině hřiště hostů. Obrana se úspěšně drží.

Adéla Bernatová

Hledáme zpravodaje pro tým ESA LOGISTIKA Tatran Střešovice. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 10. Viplerová (Matěvosová), 11. Reková (Kramperová), 13. Faltusová (Matěvosová), 38. Vachušková, 51. Válková (Chaloupková), 51. Vachušková (Zehrerová), 59. Faltusová (Matěvosová) – 11. Kloutvorová, 16. Bachmaierová (Žůrková), 17. Florianová (Kloutvorová), 18. Kloutvorová (N. Mrázková), 25. Florianová (Bachmaierová), 29. Kosová (Bachmaierová), 50. Florianová (Žůrková), 59. Žůrková (Bachmaierová)

ESA LOGISTIKA Tatran Střešovice: Humlová (Císařová) – Chobotská, Sedmíková, Zehrerová, Válková, Brotánková – Reková, Vachušková, Reindlová – Morová, Viplerová, Marko – Matěvosová, Chaloupková, Faťunová – Vlachová, Faltusová, Kramperová.
    Finance Novák FBK Jičín: Samková – Chlumská, N. Mrázková, Florianová, Bachmaierová – A. Kociánová, Kůželová, Kloutvorová – Žůrková, T. Mrázková, Svobodová – Exnarová, Landgrafová, Kosová.

Rozhodčí: Tomáš Kostinek, Martin Reichelt