Vítkovice – Ostrava 8:4 (kon.) | Tatran – Jičín 7:8 (kon.) | Olomouc – Královské Vinohrady 10:3 (kon.)
Liberec – Chodov 2:12 (kon.) | Židenice – Panthers 2:4 (kon.)
K1 Florbal Židenice
2:4 (1:2, 1:2, 0:0)
Panthers Praha
Neděle 19.11.2017, 17:00Extraliga žen • 12. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji hezký zbytek večera. (19:01:14)

V třetí třetině jsme se už žádné změny skóre nedočkali. Domácí florbalistky si dokázaly vytvořit několik zajímavých příležitostí, ale i tak jejich celkový herní projev nebyl tolik kvalitní jako ten v druhé třetině. To hostující hráčky předvedly povedený obranný výkon. 3 body tedy putují do Prahy.

59:21
    Sejáková definitivně pohřbívá bodové vyhlídky Židenic.

59:00
    Poslední minuta tohoto utkání! Vypadá to že vítězství mají hostující hráčky skoro jisté.

58:02
    Hyksová svou střelou trefila jenom skvěle chytající Topolovou.

57:00
    Domácí hrají bez brankářky!

Dnešní utkání sleduje 103 diváků.

56:35
    Oddechový čas pro domácí.

56:10
    Židenicím se vůbec nedaří dostat Panthers pod nějaký větší tlak.

55:51
    Střela Kryštofové končí na zadním mantinelu.

54:39
    Židenicím se teď nedaří dostat na polovinu hostí.

53:58
    Střela Lamkové byla zablokována jednou z bránících hráček.

52:03
    Federselová teď povedenou přihrávkou dopravila míček k Hyksové, ta svou střelou nedokázala překonat Topolovou, která neuvěřitelným zákrokem zasáhla.

50:36

50:02
    Hostující hráčky se výhozem míčku osvobozují.

49:37
    Grufíková teď trefuje pouze nohu Smutné.

48:36
    Za blokování hole si teď jde na dvě minuty odpočinout Nedvědová.

47:59
    Teď měly domácí hráčky velké štěstí že nepřišly na vlastní polovině o balónek!

Michal Hladký

Hledáme zpravodaje pro tým K1 Florbal Židenice. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 13. Smutná (Dundelová), 34. Smutná – 10. A. Nováková, 12. Pitterlingová (Zittová), 23. Miklíková (Šusterová), 25. Pitterlingová (Hubáčková)

K1 Florbal Židenice: Remešová (Krištofová) – Sedláčková, Pravcová, Drápalová, Valehrachová, Pospíšilová – Hyksová, Knapová, Janečková – Smutná, Mošťková, Dundelová – Novotná, Hřebíčková, Sejáková – Federselová, Indrová, P. Grufíková.
    Panthers Praha: Topolová (Horňáková) – Vranová, Kučerová, Pitterlingová, Klvaňová, Fabiánová, Škopánová, Šusterová – Lamková, Slaná, Hubáčková – Miklíková, Nedvědová, A. Nováková – Zittová.

Rozhodčí: Patrik Mik – Petr Szilvási