Chabarovsk – Minsk 3:2 (po pr.) | Vladivostok – Jaroslavl 0:2 (kon.) | Novosibirsk – Barys 4:0 (kon.)
Čerepovec – Toljatti 5:4 (2:0 po s.n.) | Kazaň – Omsk 3:4 (0:1 po s.n.) | N.Novgorod – Magnitogorsk 2:1 (po pr.)

Michal Jordán (CHA) 0+0, 2 střely, čas na ledě 21:58
    Tomáš Zohorna (CHA) 1+0, 4 střely, čas na ledě 17:51 (13:01:49)

V tomto zápase vedli po dvou třetinách domácí hokejisté o dva góly. V poslední dvacetiminutovce dokázali hosté srovnat. Prosadil se Quinton Howden a Andrej Stěpanov. V závěru nastaveného času rozhodl o výhře domácích Oleg Li.

63:50 Oleg LI - 3:2

63:50
    Chabarovsk právě vstřelil branku!
    Na nájezdy nedojde, je rozhodnuto. Kolář s Byvalcevem dostali do brejku spoluráče. OLEG LI ujížděl sám na brankáře a překonal ho. Asistence: Alexej Byvalcev a Jan Kolář.

63:24
    Vladimir Děnisov vypálil, ale jeho rána byla zablokovaná.

63:00
    Probíhají poslední dvě minuty hry prodloužení.

62:45
    Vjačeslav Litovčenko a Denis Kuzmin se dostali do přečíslení dva na jednoho, ale nedokázali kotouč dostat do branky.

62:40
    Dmitrij Korobov se protlačil až do zakončení, s jeho pokusem si domácí brankář snadno poradil.

62:20
    Příliš zajímavé prodloužení nesledujeme.

61:41
    Oleg Li byl v útočném pásmu, ale špatně přihrál na modrou čáru, a tak musí Amur od své branky.

61:04
    Alexej Byvalcev se pokoušel probojovat do zakončení, ale puk kryje Jhonas Enroth.

60:30
    Justin Fontaine měl před sebou odkrytou část branky, ale nedokázal přesněji vypálit a přehodit beton soupeřova brankáře.

60:10
    Bogdan Potěchin se jako první v prodloužení dostal do zakončení, jeho pokus byl ale zablokovaný.

60:01

Ve druhé třetině dokázal hostující celek vyrovnat, a tak uvidíme prodloužení, které se hraje pět minut tři na tři systémem náhlá smrt.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 24. T. Zohorna (Byvalcev), 27. Vl. Ušenin (J. Kolář, Vj. Ušenin), 64. O. Li (Byvalcev, J. Kolář) – 43. Howden (Fontaine, Linglet), 47. An. Stěpanov (Gragnani, Kovyršin)

Amur Chabarovsk: Metsola (Alikin) – J. Kolář, Averin, Kondratěv, Chabarov, Jordán, Kuzmin, Jančevskij – O. Li, Byvalcev, T. Zohorna – Vj. Ušenin, Gorškov, Vl. Ušenin – Potěchin, Rasskazov, Litovčenko – Jurtajkin, Klopov, Frolov – Kacuba.
    HC Dinamo Minsk: Enroth (M. Karnauchov) – Gragnani, Děnisov, Korobov, Šinkevič, Znacharenko, Chenkel, Ďukov – Fontaine, Howden, Linglet – Šarangovič, Pavlovič, Gavrus – An. Stěpanov, Kulakov, Kovyršin – Bujnickij, Karaban, Drozd – A. Volkov.

Rozhodčí: Ansons, Ovčinikov – Golovjov, Palei

Diváci: 6 021