Carolina – NY Islanders 4:2 (kon.) | Detroit – Colorado 3:4 (po pr.) | NY Rangers – Ottawa 3:0 (kon.)
Vegas – Los Angeles 4:2 (kon.) | Anaheim – Florida 3:2 (kon.)
Detroit Red Wings
3:4 (1:1, 1:0, 1:2 - 0:1)
Colorado Avalanche
Pondělí 20.11.2017, 00:10 • Little Caesars Arena, Detroit • NHL

Pro tento onlajn je to vše, já se s Vámi loučím a přeji příjemné probuzení do dnešního rána. (02:56:28)

Československá stopa v utkání:
    Tomás Tatar (DET) 0+1, 2 střely, čas na ledě 18:33.

Hvězdy utkání:
    1. Nathan MacKinnon (COL), 1+1
    2. Jimmy Howard (DET), 33 zák., 4 góly, 89,2 %
    3. Erik Johnson (COL), 0+1

Máme za sebou utkání, ve kterém zvítězili šťastnější hosté. Ti dokázali vyrovnat až v samotném závěru zápasu a následně skórovali v prodloužení. Z hráčů Detroitu jde vidět zklamání, ale takový je hokej.

62:55 Nathan MACKINNON - 3:4

62:55
    Colorado právě vstřelilo branku!
    NATHAN MACKINNON prostřelil krásnou střelou Howarda a Colorado vítězí. Asistence: Gabriel Landeskog.

62:25
    Tatar teď pokazil protiútok Detroitu, kdy se hnali dva hráči sami proti jednomu obránci.Slovenský útočník se vystavil ofsajdu.

61:38
    Hraje se sice tři na tři, ale nikdo z hráčů se nedokáže dostat před gólmana.

60:49
    Hned z kraje prodloužení se objevil Detorit v šanci, ale Bernier udržel puk před čárou.

60:01

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:57
    Víc se asi nestane, dnes uvidíme jistě prodloužení tři na tři.
    59:15 Carl SÖDERBERG - 3:3

59:15
    Colorado bez brankáře vyrovnává! Střelu MacKinnona tečoval CARL SÖDERBERG, a ta skončila za zády Howarda! Hosté tak v samotném závěru utíkají hrobníkovi z lopaty. Asiszence: Nathan MacKinnon, Tyson Barrie.

59:01
    Obrovský tlak hostů!

58:44
    MacKinnon jen těsně minul klec!

58:08
    Colorado bez brankáře, v šesti hráčích v poli!

Dominik Mihailescu

Branky a nahrávky: 15. Abdelkader (D. Larkin, Ouellet), 40. Athanasiou (Tatar), 52. Kronwall (Nyquist, Zetterberg) – 20. E. Johnson (Barrie, Toninato), 54. Jakupov (C. Wilson, E. Johnson), 60. Söderberg (MacKinnon, Barrie), 63. MacKinnon (Landeskog)

Detroit Red Wings: Howard (Mrázek) – DeKeyser, Green, Ericsson, Daley, Kronwall, Jensen, Ouellet – Nyquist, Zetterberg, Mantha – Tatar, D. Larkin, Abdelkader – Helm, Nielsen, Glendening – Booth, Athanasiou, S. Wilson.
    Colorado Avalanche: J. Bernier (Varlamov) – Girard, E. Johnson, Mironov, Barrie, Barberio, Zadorov – Landeskog, MacKinnon, Rantanen – C. Wilson, Kerfoot, Compher – Nieto, Söderberg, Comeau – Andrighetto, Toninato, Jakupov.

Rozhodčí: Walsh, Sutherland – Devorski, Suchánek