Carolina – NY Islanders 4:2 (kon.) | Detroit – Colorado 3:4 (po pr.) | NY Rangers – Ottawa 3:0 (kon.)
Vegas – Los Angeles 4:2 (kon.) | Anaheim – Florida 3:2 (kon.)
Detroit Red Wings
3:4 (1:1, 1:0, 1:2 - 0:1)
Colorado Avalanche
Pondělí 20.11.2017, 00:10 • Little Caesars Arena, Detroit • NHL

Pro tento onlajn je to vše, já se s Vámi loučím a přeji příjemné probuzení do dnešního rána. (02:56:28)

Československá stopa v utkání:
    Tomás Tatar (DET) 0+1, 2 střely, čas na ledě 18:33.

Hvězdy utkání:
    1. Nathan MacKinnon (COL), 1+1
    2. Jimmy Howard (DET), 33 zák., 4 góly, 89,2 %
    3. Erik Johnson (COL), 0+1

Máme za sebou utkání, ve kterém zvítězili šťastnější hosté. Ti dokázali vyrovnat až v samotném závěru zápasu a následně skórovali v prodloužení. Z hráčů Detroitu jde vidět zklamání, ale takový je hokej.

62:55 Nathan MACKINNON - 3:4

62:55
    Colorado právě vstřelilo branku!
    NATHAN MACKINNON prostřelil krásnou střelou Howarda a Colorado vítězí. Asistence: Gabriel Landeskog.

62:25
    Tatar teď pokazil protiútok Detroitu, kdy se hnali dva hráči sami proti jednomu obránci.Slovenský útočník se vystavil ofsajdu.

61:38
    Hraje se sice tři na tři, ale nikdo z hráčů se nedokáže dostat před gólmana.

60:49
    Hned z kraje prodloužení se objevil Detorit v šanci, ale Bernier udržel puk před čárou.

60:01

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:57
    Víc se asi nestane, dnes uvidíme jistě prodloužení tři na tři.
    59:15 Carl SÖDERBERG - 3:3

59:15
    Colorado bez brankáře vyrovnává! Střelu MacKinnona tečoval CARL SÖDERBERG, a ta skončila za zády Howarda! Hosté tak v samotném závěru utíkají hrobníkovi z lopaty. Asiszence: Nathan MacKinnon, Tyson Barrie.

59:01
    Obrovský tlak hostů!

58:44
    MacKinnon jen těsně minul klec!

58:08
    Colorado bez brankáře, v šesti hráčích v poli!

57:45
    Ani jeden z celků se teď paradoxně nemůže dostat do nějaké větší šance.

56:06
    Kronwall to zkoušel od modré, ovšem mimo.

55:08
    Howard chytil ve vzduchu kotouč a přerušil hru. Avalanche jsou po tom druhém góle pořádně namotivovaní.
    53:45 Nail JAKUPOV - 3:2

53:45
    NAIL JAKUPOV se dostal k odraženému kotouči a tvrdou ránou nedal Howardovi šanci. Colorado je tak na dosah vyrovnání. Asistence: Colin Wilson, Erik Johnson.

53:31
    Ericsson dostává menší trest za vysokou hůl.
    51:07 Niklas KRONWALL - 3:1

51:07
    Detroit právě vstřelil branku!
    NIKLAS KRONWALL se napřáhl od modré čáry a dělovkou propálil vše, co mu stálo v cestě. Red Wings odskakují na rozdíl dvou branek. Asistence: Gustav Nyquist, Henrik Zetterberg.

50:46
    Střela Tatara skončila v lapačce Berniera.

50:18
    Colorado se mohlo dostat do zajímavého protiútoku, ovšem hráče Avalanche zastavil ofsajd.

49:18
    Rantanen dnes potřetí na trestné lavici, tentokráte za nedovolené bránění.

48:49
    Chvilku byl zmatek před Howardem, gólman Detroitu nakonec s přehledem přerušil hru.

47:36
    Skvělý zákrok Berniera, který reflexivně vytasil beton a vychytal Tatara ve velké šanci.

46:14
    Landeskog vypálil ránu z mezikruží, ale brankář v červénem chytil puk na hrudník.

46:01
    Střela Andrighetta skončila u gólmana Red Wings. Vhazování proběhne po jeho pravici.

44:47
    Söderberg vyslal střelu beckhendem. Howard raději kryje.

44:43

44:14
    Detroit se osvobozuje, Coloradu dnes přesilové hry absolutně nejdou.

43:48
    Hosté kombinují ve třetině Red Wings.

42:43
    Gustav Nyquist dostává dvě minuty za vysokou hůl.

42:10
    Detroit měl teď několik šancí, ale Bernier dokázal v klidu zasáhnout.

41:50
    Tentokráte domácí zastavil ofsajd při přechodu ze středního do útočného pásma.

41:09
    Colorado se zatím velice dobře brání.

40:01

Máme za sebou druhou periodu. Branky jsme se dočkali až těsně před sirénu, kdy se dokázal prosadit Athanasiou. Utkání je jinak opatrné a doprovází jej řada nepřesností. Jestli se změní něco na stylu hry zjistíme v další periodě, která začne zhruba ve dvě hodiny ranní.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

Tipovat můžete do začátku 3. třetiny.

40:00

39:37
    Dvě minuty za podražení obdrží Rantanen.
    39:03 Andreas ATHANASIOU - 2:1

39:03
    Samostatný únik a gól ANDREASE ATHANASIOA znamená dvoubrankové vedení Detroitu. Asistence: Tomáš Tatar.

38:56
    Nyní už musel proti střele Johnsona.

38:20
    Ještě zmatek před brankou domácích, ale nikdo z hráčů Colorada nedokázal trefit přesně kotouč. Howard zasahovat nemusel.

37:14
    Bernier vyráží další střelu od modré.

36:50
    Detroit chtěl přejít do rychlého protiútoku, ale zastavil je ofsajd, který odpískal čárový rozhodčí Libor Suchánek.

36:03
    Colorado je kompletní.

35:47
    Střela Nyquista skončila na hrudníku Berniera.

34:47
    Střelu Manthy chytil Beriner do rukavice.

34:11
    Střelu Athanasia vyrazil Bernier do ochranné sítě.

34:03
    Detroit si také zahraje přesilovku. Rantanen dostává dvouminutový trest za podražení.

33:46
    Domácí jsou v plném počtu.

33:34
    Samostatný únik dvou hráču Detroitu završil střelou Nielsen, kterého vychytal Bernier.

32:52
    Coloradu se ovšem početní výhody dnes vůbec nedaří.

31:46
    Další početní výhoda pro Avalanche. Dvě minuty za hrubost dostává Green.

30:35
    Detroit je kompletní, hosté nevyužili ani tuto početní výhodu.

29:25
    Domácí ve čtyřech.

29:15
    Gólman Detroitu si připsal důležitý zákrok, když se dokázal vleže zorientovat a zakrýt kotouč.

28:35
    A bude tu početní výhoda pět na tři. Nielsen dostává dvě minuty za podražení.

28:27
    Přesilová hra se ovšem hostům vůbec nedaří.

27:25
    Mantha dostává dvě minuty za držení. Následuje přesilovka Lavin.

26:06
    Girardovu střelu zachytil Jimmy Howard do lapačky.

25:07
    Už to vypadlo, že se křídla dostanou do předčíslení, avšak v obraně skvěle zasáhl Mironov.

24:24
    Zatím se hraje opět opatrně.

22:58
    Až nyní dokázal Kerfoot tečovat střelu. Howarda každopádně neohrozila.

22:37
    Nepřesná přihrávka domácích hráčů končí na icingu. Colorado se ještě pořádně do šance nedostalo.

21:34
    Mantha dostal kotouč a nikým neobsazený vyslal střelu na branku. Beriner opět zasahuje.

20:54
    Zetterberg z první vystřelil na Berniera, který vyrazil puk.

20:01

Máme za sebou první třetinu, ve které jsme viděli dvě branky. Ze začátku byl zápas opatrný, ale še se změnilo brankou Larkina. Před koncem třetiny stihl ještě Johnson vyrovnat. Jak bude probíhat následná třetina? To se dozvíme zhruba v jednu hodinu ranní.

19:45
    Laviny dávají branky do šatny. ERIK JOHNSON se napřáhl od modré lajny a vyslal bombu, na kteoru nedokázal Howard zareagovat a kotouč pustil mezi betony. Asistence: Tyson Barrie, Dominic Toninato.

18:51
    Landesgog zpracoval kotouč vysokou holí. Vhazování proběhne ve stedním pásmu.

17:21
    Obecně se přesilová hra Coloradu nepovedla.

16:39
    Na druhé straně se skvělým zákrokem prezentoval Howard.

15:38
    Helm ujel obraně Colorada, ale skvělým zákrokem se prezentoval Bernier.

15:21
    DeKeyser dostává menší trest za hákování. Šance pro Avalanche.

14:55
    Glendening málem ujel obraně Colorada, ale bohužel pro něj jej zastavil ofsajd.
    14:01 Justin ABDELKADER - 1:0

14:01
    Dylan Larkin vystřelil na branku Berniera a puk tečoval JUSTIN ABDELKADER. Gôlman Colorada byl bez šance a domácí se dostali do vedení. Asistence: Dylan Larkin, Xavier Ouellet.

12:26
    Toninato se snažil dostat k odraženému kotouči, ale při snaze trefit kotouč trefil pouze Howardovu klec. Hra je tedy přerušena.

10:59
    Nyquist minul skvělou přihrávku, která na něj mířila.

10:23
    Utkání se ovšem nenese v tempu nejofenzivnějších.

09:09
    Střela Johnosna od modré trefila Howarda do betonu. Puk se následně odrazil do rohu kluziště.

07:12
    Detroit nyní dlouho operoval ve třetině Lavin, ale do vyložené šance se nedostal.

06:21
    Střela Greena otestovala pozornost Berniera.

05:48
    Nebezpečná střela MacKinnona letěla přesně do teploměru Howarda, gólman si ovšem se střelou poradil.

04:26
    Comeau se napřáhl a trefil hrudník přesně postaveného Howarda.

04:08
    Mrázek nyní přerušuje hru po nahození jednoho z hráčů Colorada.

02:57
    Zatím je to spíše opatrné utkání.

01:57
    Kronwall se dostal ke střele, avšak jeho ránu Bernier vyrazil mimo.

00:37
    Hned ze začátku třetiny se Colorado usadilo v pásmu Detroitu. Howard zatím zasahovat nemusí.

00:01

V dnešním utkání bude na čáře český rozhodčí Libor Suchánek.

Detroit Red Wings: Howard (Mrázek) – DeKeyser, Green, Ericsson, Daley, Kronwall, Jensen – Nyquist, Zetterberg, Mantha – Tatar, D. Larkin, Abdelkader – Helm, Nielsen, Glendening – Booth, Athanasiou, S. Wilson.

Colorado Avalanche: J. Bernier (Varlamov) – Girard, E. Johnson, Mironov, Barrie, Barberio, Zadorov – Landeskog, MacKinnon, Rantanen – C. Wilson, Kerfoot, Compher – Nieto, Söderberg, Comeau – Andrighetto, Toninato, Jakupov.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Tipovat můžete do začátku 1. třetiny.

Mantha a Larkin, to jsou nejproduktivnější hráči Detroitu. U Avalanche je to Nathan MacKinnon.

Colorado je posledním celkem centrální divize, zatímco Detroit okupuje třetí příčku Atlantické divize.

Krásný dobrý večer. Vítáme Vás u dnešního onlajn přenosu, kde se utkají týmy Detroitu a Colorada.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 00:00.

Dominik Mihailescu

Branky a nahrávky: 15. Abdelkader (D. Larkin, Ouellet), 40. Athanasiou (Tatar), 52. Kronwall (Nyquist, Zetterberg) – 20. E. Johnson (Barrie, Toninato), 54. Jakupov (C. Wilson, E. Johnson), 60. Söderberg (MacKinnon, Barrie), 63. MacKinnon (Landeskog)

Detroit Red Wings: Howard (Mrázek) – DeKeyser, Green, Ericsson, Daley, Kronwall, Jensen, Ouellet – Nyquist, Zetterberg, Mantha – Tatar, D. Larkin, Abdelkader – Helm, Nielsen, Glendening – Booth, Athanasiou, S. Wilson.

Rozhodčí: Walsh, Sutherland – Devorski, Suchánek