Benátky n/J – Litoměřice 1:2 (kon.) | K. Vary – Motor ČB 2:3 (kon.) | Třebíč – Kadaň 4:2 (kon.)
Vsetín – Frýdek-M. 5:6 (1:2 po s.n.) | Přerov – Slavia 2:3 (kon.) | Ústí n/L – Prostějov 1:9 (kon.)
po s.n. (1:2)
VHK ROBE Vsetín
5:6 (1:0, 1:3, 3:2 - 0:0)
HC Frýdek-Místek
Pondělí 20.11.2017, 17:30 • Zimní stadion Na Lapači • Chance liga • 24. kolo

54:23
    Hostující Bajtek postupoval sám na Šurého, dokázal zakončit, ale následně byl faulován Podešvou, jenž odsedí dvě minuty za podražení.

51:42
    Vsetín bude mít možnost srovnat stav utkání v přesilové hře, dvě minuty za hákování pro hostujícího kapitána Klimšu.

50:14
    Nyní se však bude muset Vsetín bránit, dvě minuty za podražení pro vsetínského Dundáčka.

46:51
    Vsetín bude mít možnost početní výhody, dvě minuty za držení protihráče odsedí hostující Piegl.

43:09
    Ostrčil to nyní s obrannou hrou přehnal a trefil postupujícího Kakučiče, od rozhodčích si vysloužil menší trest za vysokou hůl.

39:23
    Možnost pro Vsetín, dvě minuty za krosček fasuje hostující Harkabus.

17:47
    V závěru první třetiny si druhou přesilovou hru v utkání vyzkouší domácí tým, dvě minuty za nedovolené bránění pro Przybylu.

15:03
    Sotva vsetínské oslabení skončilo, budou se muset zelenožlutí bránit znovu. Viníkem je opět Prostasenja, jenž tentokrát zahrál vysokou holí.

12:53
    Přesilovou hru si tentokrát zahrají hosté z Frýdku-Místku, dvě minuty za držení protihráče obdržel vsetínský Protasenja.

04:40
    První vyloučení dnešního utkání se zrodilo na straně Frýdku-Místku, za vysokou hůl míří na trestnou lavici hostující kapitán Klimša.

Jan Tajzler

Branky a nahrávky: 7. Vávra (Protasenja, Ostrčil), 39. Podešva (Vávra, Slováček), 49. Kopta (TS), 50. Žák (P. Beránek, Kopta), 58. Protasenja (Šenkeřík, P. Beránek) – 21. Pechanec, 27. Piegl (Kaukič), 32. Piegl (Kafka), 45. Ovčačík (Harkabus), 51. Klimša (Peterek, Pechanec), rozh. náj. Klimša

1:2   David Klimša (FRM)

VHK ROBE Vsetín: Šurý (Horčička) – Šenkeřík, Teper, Ostrčil, Frolo, Dundáček, Žák – Markovič, Kucharczyk, Březina – Slováček, Podešva, Vávra – Kopta, Protasenja, P. Beránek – Hořanský, Karafiát, Kajaba.
    HC Frýdek-Místek: Strmeň (L. Daneček) – Zahradníček, Ovčačík, Piegl, Haman, D. Stránský, Matyáš – J. Kalus, Pechanec, Bajtek – Harkabus, Osmík, Kvasnica – Kafka, Przybyla, Klimša – Flok, Peterek, Kaukič.

Rozhodčí: Čech, Skopal – Otáhal, Komínek.