Ne
8:3 (3:1, 2:2, 3:0)
FbŠ Bohemians
Pondělí 20.11.2017, 20:15 • SH Jižní Město • ČEZ Extraliga žen • 12. kolo

Je dobojováno. Domácí hráčky podle předpokladů zvítězily v dnešním utkání celkem jednoznačně 8:3 a dotahují se tak na vedoucí Chodov. Z ženské extraligy je to na delší dobu vše, protože po tomto utkání následuje reprezentační přestávka. České hráčky odcestují na Slovensko, kde se bude konat mistrovství světa a všechny zápasy českého celku můžete sledovat na onlajnech! Doufejme, že si naše reprezentantky dovezou cenný kov!
    To je ode mě vše a u dalších přenosů na shledanou. (22:15:18)

59:32
    Ivanti Tigers právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je DOMINIKA KUBIŠOVÁ, která uklidila míček do prázdné branky. Asistence: Viktória Bobotová.

59:03
    Domácí jsou stále u míčku a v poklidu dohrávají utkání.

58:30
    Tigers drží míček a kontrolují závěr utkání.

58:17
    Lucia Košturiáková střílela do prázdné branky, ale trefila pouze Bočanovou.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:27
    Nová vystřelila bekhendem, ale její pokus šel po zemi a domácí brankářka ho v pohodě zlikvidovala.

57:12
    Bohemka opět v šesti.

56:50
    Hostující brankářka je zpět v brance a u míčku jsou Tigers.

56:08
    Monika Slavíková střílela z levé strany, ale její střela byla sražena mimo.

55:53
    Hráčky Bohemky drží míček a kombinují.

55:22
    Daniela Kreisingerová je venku z branky a Bohemka to zkouší v šesti.

55:15
    Oddechový čas pro hosty.

55:15
    NIKOLA HERMANNOVÁ napálila vší silou míček z půlky a její střela zapadla do branky. Asistence: Viktória Bobotová.

54:33
    Bohemce nejde odepřít snaha, ale Tigers zkušeně kontrolují průběh třetí třetiny.

54:21
    Nahození od jedné z domácích hráček nadělalo pořádné problémy Daniele Kreisingerové.

54:03
    Nikola Hermannová zdržovala hru a hráčky Bohemky mají volný úder z rohu hřiště.

53:07
    Michaela Šulanová si naběhla na střed a poslala velmi nebezpečnou střelu, která skončila těsně vedle pravé tyče branky Bohemky.

Vojtěch Görög

Hledáme zpravodaje pro tým Ne. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 4. Polívková (L. Pilíková), 5. Hermannová (Hyršlová), 18. Surá (Billá), 33. Kubišová (Polívková), 39. Košturiáková (Hermannová), 43. L. Pilíková (Kubišová), 56. Hermannová (Bobotová), 60. Kubišová (Bobotová) – 7. Zlámalová (Bočanová), 23. Slavíková, 24. Reischlová (Jarešová)

Ne: Christiánová (Červová) – Hermannová, Bobotová, Billá, V. Beránková, Šulanová, Machková, Kleinová – L. Pilíková, Hyršlová, Steinbachová – Surá, Kubišová, Košturiáková – Čapková, Zabavská, Polívková – Hanzlíková, Machačová.
    FbŠ Bohemians: Kreisingerová (Husarčíková) – Šindelářová, Nguyenová, Nardi, Císařová, Nová, Loudová, Andrlová, Hnátová – Cukrová, Reischlová, Kadidlová – Slavíková, Poláková, Neubergerová – Zlámalová, Jarešová, Heráková – Bočanová.

Rozhodčí: Drška Jan, Meisner Jiří