Besiktas – Porto 1:1 (kon.) | Spartak – Maribor 1:1 (kon.) | Dortmund – Tottenham 1:2 (kon.)
APOEL – Real Madrid 0:6 (kon.) | Monaco – RB Lipsko 1:4 (kon.) | Neapol – Šachtar 3:0 (kon.)
Manchester City – Feyenoord 1:0 (kon.) | Sevilla – Liverpool 3:3 (kon.)
Manchester City
1:0 (0:0)
Feyenoord Rotterdam
Úterý 21.11.2017, 20:45 • Etihad Stadium, Manchester • Liga mistrů • Skupina F

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (22:36:39)

Dnešní souboj prvního s posledním končí vítězstvím Manchesteru City, což je výsledek, který domácím zajistil jistotu postupu ze skupiny. Domácí se dnes v koncovce docela natrápili, hosté hráli velmi dobře směrem dozadu a nakonec se na první gól muselo čekat až do závěrečných minut. Feyenoord se dnes předvedl velmi dobrým defenzivním výkonem, kterým dokonale eliminoval útočnou sílu soupeře a byť nakonec hosté odjíždí z Etihad Stadium s prázdnou, za dnešní výkon se rozhodně stydět nemusí.

90+5

90+3
    Zákroky brankáře Feyenoordu Jonese – 3.

90+3
    Zákroky brankáře Manchesteru City Edersona – 2.

90+3
    Slovenský sudí Kružliak nastavil čtyři minuty, které se pomalu chýlí ke svému konci.

90+1
    Střídání v týmu Manchester City: ze hřiště odchází Raheem Sterling, přichází Brahim Diaz.

90
    Poslední minuta základní hrací doby, domácí již mohou být v klidu, svůj cíl, vyhrát, mají doslova na dosah.
    88. Raheem STERLING - 1:0

88
    Manchester City právě vstřelil branku!
    Tak přece jenom se domcí gólově prosazují! Po krásné, rychlé a hlavně přesné narážečce s Ilkay Gündoğanem se za obranu prosmýkl RAHEEM STERLING, který dokázal z bezprostřední blízkosti překonat Brada Jonese.

87
    Ederson (Manchester City) relativně v poklidu rozehrává od své branky, domácí postupují po pravé straně.

86
    Philip Foden (Manchester City) rozehrál roh z levé strany, ale byl z toho pouze rychlá brejk hostů, který z cenu faulu zastavil Danilo, jež za svůj zákrok uviděl žlutou kartu.

85
    Další roh pro Manchester, domácí tentokrát rozehrají z levé strany.

84
    Bernardo Silva (Manchester City) posadil míč na hlavu Gabriela Jesuse, jehož hlavička končí vedle branky Brada Jonese.

83
    Domácí vybojovali roh, který bude Bernardo Silva rozehrávat z pravé strany.

82
    Střídání v týmu Feyenoord Rotterdam: ze hřiště odchází Steven Berghuis, přichází Bilal Basaçikoglu.

81
    Probíhá poslední desetiminutovka, diváci místy pískají, ovšem tím svému mužstvu pranic nepomohou.