Besiktas – Porto 1:1 (kon.) | Spartak – Maribor 1:1 (kon.) | Dortmund – Tottenham 1:2 (kon.)
APOEL – Real Madrid 0:6 (kon.) | Monaco – RB Lipsko 1:4 (kon.) | Neapol – Šachtar 3:0 (kon.)
Manchester City – Feyenoord 1:0 (kon.) | Sevilla – Liverpool 3:3 (kon.)
Sevilla FC
3:3 (0:3)
Liverpool FC
Úterý 21.11.2017, 20:45 • Estadio Ramón Sánchez Pizjuán (Sevilla) • Liga mistrů • Skupina E

Z mé strany je to už pro tohle utkání vše, přeji ničím neručený zbytek večera, potažmo dobrou noc. (23:05:51)
    Konečný výsledek tohoto nádherného zápasu.

Fauly: 10:19

Neuvěřitelný zápas mezi Sevillou a Liverpoolem končí remízou 3:3. Koho by to napadlo, když se odcházelo do šaten za stavu 3:0 pro hosty. První poločas totiž Liverpoolu skvěle vyšel a po gólech Firmino, Maného a znovu Firmina směřoval za jasným vítězstvím. Jenže ve druhé půli se začaly dít věci... Sevilla postupně přehrávala Liverpool víc a víc. Jiskřičku naděje vykřesal v 51. minutě Ben Yedder, když snížil na 1:3. Pak byl ten samý hráč faulován na penaltu, kterou taky sám posléze proměnil. A vyvrcholení přišlo v nastaveném čase. Z rohového kopu se prosadil střídající Pizarro a Stadio Ramóna Sáncheze Pizjuána propukl v obrovský jásot domácích fanoušků.

90+6

90+5
    Závěr zápasu se znovu odehrává na polovině Liverpoolu. Že by přišel ještě přídavek Sevilly?

90+4
    Tak na to si asi nikdo nevsadil, že Sevilla vyrovná na 3:3, poté co po první půli prohrávala 0:3.
    90+3. Guido PIZARRO - 3:3

90+3
    Sevilla právě vstřelila branku!
    Domácí z rohového kopu vyrovnávají na 3:3! Neuvěřitelné se stalo skutečností! Centr Sarabii od rohového praporku doletěl ke GUIDU PIZARROVI a ten už celou situaci dokonal gólovou střelou! Asistence: Pablo Sarabia.

90+3
    Nakonec se ke střele odhodlal Geis a míč se od zad Milnera odrazil do zámezí.

90+2
    Sevillští obléhají pokutové území Liverpoolu, ale zatím nenacházejí prostory, kudy by se dostali dovnitř něj.

90+1
    Sarabia těžký a prudký míč nezpracoval dobře a toho hned hosté využili a odstřelili mu míč od kopaček.

90+1
    Nastavovat se budou čtyři minuty.

90
    Joaquín Correa zatím po svém příchodu na hřiště není příliš viditelný, Nyní fauloval Joa Gomeze.

89
    Gomez uprostřed hřiště fauloval Wijnalduma. míč pro španělský klub.

88
    Mané po jednom ze soubojů v šestnáctce upadl, rozhodčí nepískal. Pak centr Milnera jen proletěl bez povšimnutí vápnem.

87
    Je tu poslední střídání zápasu. Salah má pro dnešek hotovo, na trávník se na závěr utkání podívá Alex Oxlade-Chamberlain.

85
    Ofsajdy jsou dnes nepřítelem hráčů Sevilly. Teď jím byl odpískán další.

84
    Escudero si nerozuměl se Sarabiou a patičkou ho spíš trefil, než aby mu přihrál.

Petr Sumbal

Branky: 51. Ben Yedder (Banega), 60. Ben Yedder (pen.), 90+3. Pizarro (Sarabia) – 2. Firmino (Wijnaldum), 22. Mané (Firmino), 30. Firmino (Mané)

Karty:   45. Banega (SEV), 54. Mercado (SEV) – 38. A. Moreno (LIV), 68. Henderson (LIV), 82. Can (LIV)

Držení míče: 65 % : 35 %.
    Střely na branku: 5:7. Střely mimo: 3:2. Rohy: 6:7. Ofsajdy: 11:1. Fauly: 10:19.
    Sevilla FC: S. Rico – Mercado, Geis, Lenglet, Escudero (C) – N'Zonzi (46. F. Vázquez), Banega, Pizarro – Sarabia, Ben Yedder (81. Correa), Nolito (73. Muriel).
    Náhradníci: Soria – Corchia, Krohn-Dehli, Correa, Navas, Muriel, F. Vázquez.

Liverpool FC: Karius – Joe. Gomez, Lovren, Klavan, A. Moreno (63. Milner) – Wijnaldum, Henderson (C), Coutinho (63. Can) – M. Salah (87. Oxlade-Chamberlain), Firmino, Mané.
    Náhradníci: Mignolet – Milner, Sturridge, Oxlade-Chamberlain, Can, Solanke, Alexander-Arnold.

Rozhodčí: Brych – Borsch, Lupp