Vsetín – Benátky n/J | 5:1 (kon.) | | | Motor ČB – Kladno | 3:0 (kon.) | | | Frýdek-M. – Třebíč | 1:4 (kon.) |
Kadaň – Ústí n/L | 4:2 (kon.) | | | Prostějov – K. Vary | 4:2 (kon.) | | | Havířov – Přerov | 4:5 (kon.) |
Slavia – Litoměřice | 3:0 (kon.) |
Philadelphia – Vancouver | 2:5 (kon.) | | | St. Louis – Edmonton | 8:3 (kon.) | | | Dallas – Montreal | 3:1 (kon.) |
Chabarovsk – Jaroslavl | 3:1 (kon.) | | | Novosibirsk – Barys | 6:4 (kon.) | | | Ufa – Kazaň | 0:5 (kon.) |
Nižněkamsk – Magnitogorsk | 5:2 (kon.) | | | CSKA Moskva – Soči | 6:3 (kon.) | | | Jokerit – Omsk | 3:0 (kon.) |
Most – Dvůr Králové n. L. | 3:2 (kon.) | | | Jablonec n/N – Bílina | 6:1 (kon.) | | | Šumperk – Kopřivnice | 1:2 (kon.) |
Nový Jičín – SHK Hodonín | 2:5 (kon.) | | | Val. Meziříčí – Opava | 5:0 (kon.) | | | Pelhřimov – Mor. Budějovice | 5:8 (kon.) |
Tábor – David Servis | 4:1 (kon.) | | | Vrchlabí – Děčín | 2:1 (kon.) | | | Kobra – Řisuty | 4:5 (0:1 po s.n.) |
Sokolov – Letňany | 1:3 (kon.) |
Spišská N. Ves – Skalica | 6:3 (kon.) | | | Michalovce – Trnava | 10:2 (kon.) | | | Nové Zámky B – Prešov | 1:7 (kon.) |
Pov. Bystrica – Dubnica | 2:9 (kon.) | | | Osmos Bratislava – Topoľčany | 3:1 (kon.) |
Třebechovice p. O. – Náchod | 5:4 (1:0 po s.n.) | | | Hronov – Nový Bydžov | 7:5 (kon.) | | | Ledeč n. S. – Moravská Třebová | 1:15 (kon.) |
Česká Třebová – Chrudim | 6:5 (po pr.) | | | Hlinsko – Světlá nS | 8:3 (kon.) | | | Chotěboř – Polička | 5:0 (kon.) |
BK Havlíčkův Brod B – Litomyšl | 7:5 (kon.) |
LF Plzeň – ZČU | 3:4 (po pr.) |
Engineers Prague – Diplomats Pressburg | 10:1 (kon.) |
konec
Neftěchimik Nižněkamsk
5:2
(2:1, 0:1, 3:0)
Metallurg Magnitogorsk
49:26
|
Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Jan Kovář – 10 min. osobní trest, nesportovní chování).
|
|
31:11
|
Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Dmitrij Ogurcov – 2 min., hrubost).
|
|
19:27
|
Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Oskar Osala – 2 min., vysoká hůl).
|
|
12:48
|
Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Alexandr Bryncev – 2 min., podražení).
|
|
11:48
|
Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Dan Sexton – 2 min., sekání).
|
|
10:52
|
Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Jevgenij Birjukov – 2 min., vysoká hůl).
|
Branky a nahrávky:
5. Jeglič (Ogurcov), 9. Ogurcov (P. Kulikov, Bryncev), 47. E. Galimov (R. Hanzl, Ogurcov), 55. Nestrašil (E. Galimov, Sexton), 60. Sexton (E. Galimov) – 1. De. Kazionov, 35. Šenfeld (Ellison, Čibisov)
Rozhodčí: Sergejev, Gamalej – Savenkov, Badyl
Diváci: 4125
Neproměněná penalta:
Neftěchimik Nižněkamsk:
I. Ježov (An. Makarov) – Gustafsson, Šaripzjanov, Bryncev, Ogurcov, Volgin, A. Sorokin, Fazylzjanov – R. Hanzl, Sexton, E. Galimov – Nestrašil, Avcin, Jeglič – Zdunov, Jakimov, Šiksatdarov – Chajrullin, P. Kulikov, Arkalov.
Náhradníci:
Trenér:
Metallurg Magnitogorsk: Samsonov (Košečkin) – J. Birjukov, Lee, Schaus, Běreglazov, S. Těreščenko, Děnisov, Igošev – De. Kazionov, Jan Kovář, Kokarev – Osala, Timkin, Sirotkin – Ellison, Šenfeld, Čibisov – Berestennikov, Kaletnik, Švyrjov – Železkov.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Metallurg Magnitogorsk: Samsonov (Košečkin) – J. Birjukov, Lee, Schaus, Běreglazov, S. Těreščenko, Děnisov, Igošev – De. Kazionov, Jan Kovář, Kokarev – Osala, Timkin, Sirotkin – Ellison, Šenfeld, Čibisov – Berestennikov, Kaletnik, Švyrjov – Železkov.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Sergejev, Gamalej – Savenkov, Badyl
Diváci: 4125
Jan Volf