Vsetín – Benátky n/J 5:1 (kon.) | Motor ČB – Kladno 3:0 (kon.) | Frýdek-M. – Třebíč 1:4 (kon.)
Kadaň – Ústí n/L 4:2 (kon.) | Prostějov – K. Vary 4:2 (kon.) | Havířov – Přerov 4:5 (kon.)
Slavia – Litoměřice 3:0 (kon.)
HC Slavia Praha
3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
HC Stadion Litoměřice
Středa 22.11.2017, 18:00 • ZS Eden, Praha - Vršovice • Chance liga • 25. kolo

57:52
    Jaroslav Dvořák (LTM) je vyloučen za sekání. Domácí zřejmě dohrají zbytek třetiny v početní výhodě.

34:33
    Jenže vzápětí se v útočném pásmu provinil hákováním Aleš Pavlas (LTM), který rovněž míří k trestoměřičům. Hraje se čtyři na čtyři.

34:15
    Trest přichází na opačné straně kluziště, za nedovolené bránění je vyloučen bek Jaroslav Kasík (SLA).

23:17
    Čtvrtá letka domácích si vybojovala faul. V rohu hákoval soupeře Aleš Pavlas (LTM). Dvě minuty pro rodáka z Havlíčkova Brodu.

18:02
    Jenže ani kališníci toho před kasou svého protivníka moc nesvedli a nakonec jsou ještě oslabeni poté, co na obranné modré objal Marka Račuka Filip Hanták (LTM). Hákování.

10:26
    Tlačili i domácí. David Šafránek se na brankovišti k zakončení nedostal a následně byl na mantinel přišpendlen Martin Kadlec. Ovšem nebylo to v rámci litery pravidel, a tak jede na trestnou lavici pardubický objev Denis Kusý (LTM), jenž je vykázán za vysokou hůl.

01:25
    Aleš Pavlas (LTM) je vyloučen za podražení, početní převaha pro Vršovické.

Richard Wagner

Branky a nahrávky: 19. Račuk (J. Drtina, J. Novák), 26. M. Kadlec (A. Růžička, Barák), 52. Račuk (J. Novák, Z. Doležal)

HC Slavia Praha: Frodl (Polívka) – A. Růžička, J. Novák (C), J. Drtina (A), Kasík, Barák, J. Holý – L. Krejčík, Krliš, M. Kadlec – Endál, Šmerha, Šagát – Furch, Račuk, Šafránek – Nedvídek, Z. Doležal, Kubica.
    HC Stadion Litoměřice: Král (Michajlov) – Jandus, Jebavý, Pavlas (C), Smetana (A), Jeřábek, D. Málek – Kodýtek, Kantner, Hanták – J. Dvořák, Miškář, R. Pilař – Bílek (A), Helt, Kusý – Stříbrný, J. Veselý, J. Šimeček.

Rozhodčí: Martin Grech, Matěj Sýkora – Milan Štofa, Václav Beneš