Most – Dvůr Králové n. L. 3:2 (kon.) | Jablonec n/N – Bílina 6:1 (kon.) | Šumperk – Kopřivnice 1:2 (kon.)
Nový Jičín – SHK Hodonín 2:5 (kon.) | Val. Meziříčí – Opava 5:0 (kon.) | Pelhřimov – Mor. Budějovice 5:8 (kon.)
Tábor – David Servis 4:1 (kon.) | Vrchlabí – Děčín 2:1 (kon.) | Kobra – Řisuty 4:5 (0:1 po s.n.)
Sokolov – Letňany 1:3 (kon.)
DRACI PARS ŠUMPERK
1:2 (0:0, 0:1, 1:1)
HC ISMM Kopřivnice
Středa 22.11.2017, 18:00 • Zimní stadion Šumperk • 2. liga skupina Východ • 22. kolo

Já se s vámi pro dnešek loučím, přeji vám krásný zbytek večera. (20:10:25)

Ve třetí třetině dokázal Šumperk v padesáté druhé minutě vyrovnat zásluhou Jakuba Schejbala. Ovšem necelé dvě minuty před závěrečnou sirénou si slabší chvilku vybral Vlastimil Lakosil, který si nedokázal pohlídat lehké nahození Adama Kofroně. Kopřivnice je tak prvním týmem, který dokázal Šumperk obrat o body na jejich ledě.

59:50
    Kopřivnice vyhazuje kotouč do středního pásma.

59:41
    Lakosil zůstává na střídačce, Šumperk tak bude hrát se šesti hráči v poli, Kopřivnice hraje ve třech.

59:41
    Vyloučení v týmu HC TATRA Kopřivnice (2 min. – podražení).

59:16
    Oddechový čas pro domácí.

59:16
    Jaroslav Mrowiec (KOP) si jede odsedět dvě minuty za podražení.
    58:07 KOFORŇ - 1:2

58:07
    Kopřivnice právě vstřelila branku!
    Kopřivnice využívá svou přesilovou hru a necelé dvě minuty před koncem zápasu se dostává zpátky do vedení. Lehké nahození ADAMA KOFRONĚ propadlo Vlastimilu Lakosilovi až za jeho záda. Asistence: Miroslav Marek.

57:40
    Kopřivnice kombinuje v útočném pásmu ...

57:15
    Šumperk vyhazuje kotouč do středního pásma.

57:08
    Ondřej Šťáva (SUM) dostává dvě minuty za sekání.

56:58
    Nahození Stříže vyráží Lakosil do rohu kluziště.

56:34
    Šťávova střela byla zastavena prvním bránícím hráčem.

56:17
    Další zakázané uvolnění Kopřivnice, Šumperk využívá přerušení hry ke střídání.

55:57
    Celá situace se znovu opakuje, k puku se po buly zase nejrychleji dostal Králík, Hromada ho pak znovu schoval do své výstroje.

55:54
    Po buly se k puku dostal Králík, jeho střela tahem končí na hrudi hostujícího gólmana.

Kateřina Glogarová

Branky a nahrávky: 52. Schejbal (Gewiese) – 37. Mach (Sluštík, Kofroň), 59. Koforň (Marek)

DRACI PARS ŠUMPERK: Lakosil (Svoboda) – Gewiese, Procházka, Řezáč, Schejbal, Šťáva, Ďurkáč, Sedlák – Králík, Skopal, Půhoný, Ostřanský, Novosad, Lehečka, Vymazal, Cink, Kovařík, Vachutka, Fischer
    HC ISMM Kopřivnice: Hromada (Fendrich) – Štěpánek, Heinzl, Stříž, Marek, Kropka, Mrowiec, Bail – Poruba, Červenka, Tomášek, Vyčesaný, Hrubý, Sluštík, Mach, Suchý, Bartošák, Pěnčík, Kofroň, Gola

Rozhodčí: Cabák – Bojda, Mikler