Buffalo – Minnesota 4:5 (kon.) | Florida – Toronto 2:1 (2:1 po s.n.) | New Jersey – Boston 2:3 (1:2 po s.n.)
Pittsburgh – Vancouver 2:5 (kon.) | Carolina – NY Rangers 1:6 (kon.) | NY Islanders – Philadelphia 4:3 (po pr.)
Detroit – Edmonton 2:6 (kon.) | Washington – Ottawa 5:2 (kon.) | Columbus – Calgary 1:0 (po pr.)
Tampa – Chicago 3:2 (po pr.) | Nashville – Montreal 3:2 (1:0 po s.n.) | Arizona – San Jose 1:3 (kon.)
Colorado – Dallas 3:0 (kon.) | Anaheim – Vegas 2:4 (kon.) | Los Angeles – Winnipeg 1:2 (kon.)

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým Nashville Predators.
    Kyle Turris byl dnes jediným úspěšným nájezdníkem a přisoudil druhý bod Nashvillu!
    59:04 Joe MORROW - 2:2

59:04
    Montreal právě vstřelil branku!
    Neuvěřitelný závěr třetiny! Potom co Arvidsson netrefil prázdnou branku se hra nastěhovala znovu do pásma domácích,za branku si vyjel Rinne, který chtěl vyhodit kotouč ze třetiny,ale na puk si počkal na modré JOE MORROW, který ho ihned poslal na branku a propálil Rinneho, který nic neviděl! Bez asistence.
    43:58 Filip FORSBERG - 2:1

43:58
    Nashville právě vstřelil branku!
    Nashville využívá další přesilovku! Craig Smith obral v rohu o puk jednoho z hostujících obránců a krásnou nahrávkou našel na středu volného FILIPA FORSBERGA, který pěknou ranou zápěstím uklidil puk do volné klece! Asistence: Craig Smith.
    19:59 Filip FORSBERG - 1:1

19:59
    Nashvile využívá přesilovku a vyrovnává! Subban zavezl kotouč do třetiny krásnou kličkou přešel přes obránce a nabídl puk volnému Ryanu Johansenovi , který ho posunul na volného FILIPA FORSBERGA, který v první chvilce netrefil prázdnou branku,ale na druhý pokus už překonal bezmocného Niemiho a vyrovanl skóre pouhých 8 desetin před koncem třetiny! Asistence: Ryan Johansen, P. K. Subban.
    12:47 Jordie BENN - 0:1

12:47
    A máme tu první branku utkání! Montreal využil tlak, který si vytvořil ve třetině! Charles Hudon měl kotouč na mantinelu a krásnou nahrávkou do druhé vlny nahrál na střed na JORDIEHO BENNA, který krásnou střelou zápěstím k tyči z mezikruží překonal Rinneho! Asistence: Charles Hudon, Phillip Danault.

Veronika Loudová

Branky a nahrávky: 20. F. Forsberg (Johansen, P. K. Subban), 44. F. Forsberg (C. Smith), rozh. náj. Turris – 13. Jo. Benn (Hudon, Danault), 60. Morrow