Buffalo – Minnesota 4:5 (kon.) | Florida – Toronto 2:1 (2:1 po s.n.) | New Jersey – Boston 2:3 (1:2 po s.n.)
Pittsburgh – Vancouver 2:5 (kon.) | Carolina – NY Rangers 1:6 (kon.) | NY Islanders – Philadelphia 4:3 (po pr.)
Detroit – Edmonton 2:6 (kon.) | Washington – Ottawa 5:2 (kon.) | Columbus – Calgary 1:0 (po pr.)
Tampa – Chicago 3:2 (po pr.) | Nashville – Montreal 3:2 (1:0 po s.n.) | Arizona – San Jose 1:3 (kon.)
Colorado – Dallas 3:0 (kon.) | Anaheim – Vegas 2:4 (kon.) | Los Angeles – Winnipeg 1:2 (kon.)
Anaheim Ducks
2:4 (1:0, 1:1, 0:3)
Vegas Golden Knights
Čtvrtek 23.11.2017, 04:00 • Honda Center, Anaheim • NHL

Z mé strany je to už pro tento zápas všechno, přeji příjemné čtvrteční ráno. (07:26:27)

Československá stopa v utkání:
    Žádný český hráč do tohoto utkání nezasáhl.

1. Erik Haula (VEG) 0+0
    2. John Gibson (ANA) 45 zák., 4 góly, 91,8%
    3. Jonathan Marchessault (VEG) 1+2

Vegas vítězí nad Anaheimem 4:2, když se mu ve třetí třetině povedlo dokonale otočit průběh zápasu. Ducks v průběhu zápasu vedli už 2:0, když se postupně prosadili Manson a Grant. Vegas sice nehráli špatný hokej, ale nedokázali překonat skvěle chytajícího Gibsona. Povedlo se jim to až v poslední minutě druhé třetiny, když se trefil Marchessault. A tím odstartoval obrat Golden Knights. Třetí třetinu totiž hosté ovládli 3:0. Nejprve vyrovnal Miller, pak vstřelil vítězný gól Neal a pojistku přidal dvě minuty před koncem Karlsson.

59:50
    Sami Vatanen ještě nahodil puk do pásma, ale vyrovnat už domácí nestihnou.

59:29
    Anaheim je nastěhovaný v útočném pásmu, k odvolání brankáře se zatím neodhodlal.

58:47
    Vatanenova rychlá střela od modré byla nepřesná.
    58:00 William KARLSSON - 2:4

58:00
    Golden Knights právě vstřelili branku!
    Vegas přidávají čtvrtou branku a tohle už bude pro Anaheim hodně těžké zvrátit. Smith našel nádherným pasem z rohu před brankou stojícího WILLIAMA KARLSSONA a tomu už stačilo nastavit hokejku a překonal Gibsona. Asistence: Reilly Smith, Jonathan Marchessault.

57:04
    Cogliano nabil na pravý kruhu Montourovi, Po jeho střele ale jen zaduněl mantinel za brankou Vegas.

55:15
    Derek Grant měl hodně času, aby mohl z levé strany pořádně zamířit. Maxime Lagacé přesto dokázal vynikajícím zákrokem betonem kotouč vyrazit.

54:47
    Brendan Leipsic ukázal svou rychlost a vytvořil si na levém křídle prostor pro střelu. Gibson své mužstvo zákrokem podržel.

54:01

54:01
    Brandon Montour střílel od modré, střela ale na Lagacého neprošla. Vatanenův pokus poté už ano, ale brankář Vegas dokázal zasáhnout.

53:27
    Vatanenova střela minula branku Lagacého a následně hosté puk vyhodili z pásma.

52:51
    Chris Wagner je teď hodně vidět. Jeho střela z pravé strany orazítkovala tyč branky Golden Knights.

52:01
    Hned po zakončení byl Silfverberg seknut a Jonathan Marchessault už sedí na trestné lavici za tento prohřešek.

51:57
    Chris Wagner našel úžasnou přihrávkou Silfverberga a ten netrefil úplně prázdnou branku, kterou měl před sebou.

Petr Sumbal

Branky a nahrávky: 10. Manson (Montour), 26. D. Grant (H. Lindholm, Fowler) – 40. Marchessault (Perron, Theodore), 43. C. Miller (Perron, Neal), 52. Neal (Marchessault, W. Karlsson), 58. W. Karlsson (R. Smith, Marchessault)

Anaheim Ducks: Gibson (R. Miller) – H. Lindholm, Manson, Holzer, Fowler (A), Bieksa, Vatanen, Montour (A) – Perry, D. Grant, Rakell – Silfverberg, Wagner (A), Cogliano – Roy, Vermette, N. Ritchie – L. Shaw, Rasmussen, Liambas.
    Vegas Golden Knights: Lagacé (M. Subban) – Schmidt, McNabb, Engelland, Theodore, Hunt, C. Miller – Neal (A), Haula, Perron – Marchessault, W. Karlsson, R. Smith (A) – Tuch, Eakin, Leipsic – O. Lindberg, Bellemare (A), Carrier.