Buffalo – Minnesota 4:5 (kon.) | Florida – Toronto 2:1 (2:1 po s.n.) | New Jersey – Boston 2:3 (1:2 po s.n.)
Pittsburgh – Vancouver 2:5 (kon.) | Carolina – NY Rangers 1:6 (kon.) | NY Islanders – Philadelphia 4:3 (po pr.)
Detroit – Edmonton 2:6 (kon.) | Washington – Ottawa 5:2 (kon.) | Columbus – Calgary 1:0 (po pr.)
Tampa – Chicago 3:2 (po pr.) | Nashville – Montreal 3:2 (1:0 po s.n.) | Arizona – San Jose 1:3 (kon.)
Colorado – Dallas 3:0 (kon.) | Anaheim – Vegas 2:4 (kon.) | Los Angeles – Winnipeg 1:2 (kon.)
Los Angeles Kings
1:2 (0:1, 0:1, 1:0)
Winnipeg Jets
Čtvrtek 23.11.2017, 04:30 • Staples Center, Los Angeles • NHL

Hostující celek odehrál zápas takticky výborně. V závěru první a druhé třetiny se dokázal prosadit a vedl tak o dva góly. Ve třetí dvacetiminutovce se sice domácím podařilo v přesilovce snížit, ale znovu prostřelit brankáře se jim nepodařilo. Klíčovou roli dnes sehrál Steve Mason, který zastavil 38 ze 39 střel. (07:21:21)

1. Steve Mason (WPG) 38 zák., 1 gól, 97,4%
    2. Anže Kopitar (LAK) 0+1
    3. Patrik Laine (WPG) 1+0

Československá stopa v utkání:
    Do zápasu nenastoupil český ani slovenský hráč.

Dnešní utkání sleduje 18 230 diváků.

59:36
    Kotouč je za brankou Jets, domácí se k němu nemohou dostat.

59:30
    Oddechový čas pro domácí.

59:30
    Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Anže Kopitar – 2 min., hákování).

59:14
    Tanner Pearson tvrdou ránou neprostřelil brankáře soupeře.

58:48
    Tyler Toffoli vypálil, jeho rána byla zablokované, Jonathan Quick na střídačce, domácí v šesti.

58:15
    Kings mají kotouč ve svém obranném pásmu, do útoku se nemohou dostat.

58:00
    Dvě minuty hry zbývají, domácí celek stále prohrává o jednu branku.

57:32
    Anže Kopitar vypálil z dobré pozice, jeho pokus kryje hodně zaměstnaný Steve Mason.

57:16
    Střelou od modré čáry minul branku Tyler Toffoli. Puk byl možná ještě tečovaný.

57:00
    Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině, píská se postavení mimo hru, vhazovat se bude ve středním pásmu.

56:33
    Winnipeg hraje aktivně v útočném pásmu, pokouší se držet hru daleko od své brány.

56:00
    Alec Martinez a Jake Muzzin výborně zastavili velkou šanci Winnipegu. Hostující celek se do střelecké pozice nedostal.

55:40
    Jets se pokouší něco vymyslet před brankou soupeře, Jonathan Quick kryje kotouč.

55:33
    Hra je přerušena, k vidění je poměrně hodně soubojů a tvrdých střetů.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 46. Toffoli (Fantenberg, Kopitar) – 20. Lowry (Copp, S. Mason), 40. Laine (Ehlers, Perreault)

Los Angeles Kings: Quick (Kuemper) – Forbort, Doughty, Muzzin, MacDermid, Martinez, Fantenberg – Iafallo, Kopitar, D. Brown – Pearson, Kempe, Toffoli – Andreoff, N. Shore, Lewis – J. Jokinen, Dowd, Brodzinski.
    Winnipeg Jets: S. Mason (Hellebuyck) – Morrissey, Trouba, Chiarot, Byfuglien, D. Kulikov, T. Myers – Connor, Scheifele, Wheeler – Ehlers, Little, Laine – Copp, Lowry, B. Tanev – Perreault, Hendricks, Armia.

Rozhodčí: Brenk, Kozari – Nansen, Alphonso

Diváci: 18 230