Saint-Étienne – Štrasburk 2:2 (kon.)
AS Saint-Étienne
2:2 (1:1)
RC Štrasburk
Pátek 24.11.2017, 20:45 • Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Étienne • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 14. kolo

88
    Střídání v týmu RC Štrasburk Alsace: ze hřiště odchází Jonas Martin, přichází Vincent Nogueira.

86
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Vincent Pajot, přichází Digbo Maiga.

83
    Střídání v týmu RC Štrasburk Alsace: ze hřiště odchází Nuno Da Costa, přichází Jérémy Blayac.

82
    Žlutou kartu dostává Vincent Pajot (AS Saint-Étienne). Domácí hráč vidí hodně zbytečnou žlutou kartu po faulu na soupeře.

80
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Ronaël Pierre-Gabriel, přichází Saidy Janko.

72
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Alexander Söderlund, přichází Loïs Diony.

65
    Žlutou kartu dostává Stéphane Bahoken (RC Štrasburk Alsace).

64
    Střídání v týmu RC Štrasburk Alsace: ze hřiště odchází Jérémy Grimm, přichází Stéphane Bahoken.
    63. Jonas MARTIN - 2:2

63
    Tým Strasbourg právě vstřelil branku! Domácí hráč fauloval v pokutovém území, následovala penalta, kterou s jistotou proměnil JONAS MARTIN.

62
    Žlutou kartu dostává Florentin Pogba (AS Saint-Étienne). Za faul v pokutovém území vidí žlutou kartu, následovat bude penalta.
    56. Kévin MONNET-PAQUET - 2:1

56
    Saint-Étienne právě vstřelilo branku!
    Aktivněji hrající domácí celek se dostává do vedení, do zakončení se dostal KÉVIN MONNET-PAQUET. Jeho ránu si jeden z bránících hráčů ztečoval do sítě.
    44. Jean-Eudes AHOLOU - 1:1

44
    Tým Strasbourg právě vstřelil branku! Netrvalo to dlouho a je vyrovnáno. Martin Terrier centroval před branku a po nepřehledné situaci neomylně napálil míč za domácího brankáře pohotově JEAN-EUDES AHOLOU. Asistence: Martin Terrier.

43
    Žlutou kartu dostává Hernani (AS Saint-Étienne).
    41. HERNANI - 1:0

41
    Domácí se dostávají do vedení, krásnou ránou ze střední vzdálenosti se na vzdálenější tyč prosazuje HERNANI. Asistence: Alexander Söderlund.

39
    Hosté se rozhodli pro bleskovou akci, před brankou míč skvěle tečoval jeden z hráčů, gólman Stéphane Ruffier tak tak zasáhl.

32
    Žlutou kartu dostává Jérémy Grimm (RC Štrasburk Alsace).
    26. Seka minul branku.

26
    Ernest Seka se propracoval do výborné střelecké pozice, jeho pokus ale nedokázal míč přesněji vystřelit. Skvělou práci odvedl přihrávající Martin Terrier.

17
    Po bleskové protiakci hostů tvrdě vypálil Bakary Koné. Jeho pohotovou ránu tak tak kryje domácí Stéphane Ruffier.

16
    Obrovskou šanci měl nyní domácí celek. Hostující brankář až byl překonaný, ale pomohla mu branková konstrukce.

10
    Žlutou kartu dostává Assane Dioussé (AS Saint-Étienne).

Jan Prošek

Branky: 41. Hernani (Söderlund), 56. Monnet-Paquet – 44. Aholou (Terrier), 63. Martin (pen.)

Karty:   10. Dioussé (SET), 43. Hernani (SET), 62. F. Pogba (SET), 82. Pajot (SET) – 32. Grimm (SSG), 65. Bahoken (SSG)

Držení míče: 56 % : 44 %.
    Střely na branku: 5:5. Střely mimo: 5:5. Rohy: 6:4. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 14:10.
    AS Saint-Étienne: Ruffier – Pierre-Gabriel (80. Janko), Théophile-Catherine, Perrin, F. Pogba – Dioussé – Pajot (86. Maiga), Hernani – Bamba, Söderlund (72. Diony), Monnet-Paquet.
    Náhradníci: Moulin – M'Bengue, Janko, Maiga, Selnaes, Diony, Rocha Santos.

RC Štrasburk: Kamara – Lala, Salmier, B. Koné, Seka – Aholou – Grimm (64. Bahoken), Martin (88. Nogueira), Liénard – Da Costa (83. Blayac), Terrier.
    Náhradníci: Oukidja – Mangane, Othon, Saadi, Blayac, Bahoken, Nogueira.

Rozhodčí: Bastien – Haquette, Zakrani