Třinec – Pardubice | 3:2 (2:1 po s.n.) | | | Mladá Boleslav – Sparta | 1:4 (kon.) | | | Litvínov – Vítkovice | 2:1 (po pr.) |
Mountfield HK – Jihlava | 5:2 (kon.) | | | Olomouc – Kometa Brno | 3:2 (po pr.) | | | Liberec – Plzeň | 2:5 (kon.) |
Boston – Pittsburgh | 4:3 (kon.) | | | Philadelphia – NY Islanders | 4:5 (po pr.) | | | Minnesota – Colorado | 3:2 (2:0 po s.n.) |
Anaheim – Winnipeg | 1:4 (kon.) | | | Washington – Tampa | 3:1 (kon.) |
Kunlun – Jaroslavl | 1:4 (kon.) | | | Jekatěrinburg – Riga | 2:3 (po pr.) | | | Magnitogorsk – N.Novgorod | 1:2 (kon.) |
Čeljabinsk – Spartak Moskva | 2:0 (kon.) | | | Toljatti – Čerepovec | 3:2 (kon.) | | | Nižněkamsk – Soči | 1:3 (kon.) |
Minsk – Omsk | 3:2 (3:1 po s.n.) | | | Jokerit – Vladivostok | 3:2 (kon.) |
Salzburg – Znojmo | 5:2 (kon.) |
Olomouc – Havlíčkův Brod | 6:4 (kon.) | | | HC Plzeň – Vítkovice | 7:2 (kon.) | | | K. Vary – Zlín | 4:2 (kon.) |
Chomutov – Warriors Brno | 5:1 (kon.) | | | Vsetín – Letňany | 2:3 (1:3 po s.n.) | | | Slavia – Mountfield HK | 1:6 (kon.) |
Pardubice – Kladno | 6:4 (kon.) | | | Žďár n/S – HC Litvínov | 4:3 (po pr.) |
Mountfield HK – K. Vary | 4:3 (2:0 po s.n.) | | | Kometa Brno – Chomutov | 9:4 (kon.) | | | Zlín – Sparta | 5:6 (po pr.) |
Vítkovice – Liberec | 3:1 (kon.) | | | Č. Budějovice – HC Plzeň | 5:8 (kon.) | | | Třinec – Mladá Boleslav | 3:4 (1:2 po s.n.) |
Kometa Brno – Mountfield HK | 3:4 (kon.) |
Lipt. Mikuláš – Zvolen | 5:7 (kon.) | | | Poprad – Nové Zámky | 7:5 (kon.) | | | Nitra – Detva | 4:1 (kon.) |
Skalica – Osmos Bratislava | 5:2 (kon.) | | | Trnava – Pov. Bystrica | 5:2 (kon.) | | | Dubnica – Spišská N. Ves | 6:2 (kon.) |
Prešov – Michalovce | 2:1 (kon.) | | | Nové Zámky B – Topoľčany | 0:6 (kon.) |
Hvězda B – Kobra Praha B | 10:0 (kon.) |
Znojmo – Salzburg | 2:5 (kon.) |
po s.n. (3:1)
HC Dinamo Minsk
3:2
(1:0, 1:2, 0:0 - 0:0)
Avangard Omsk
Martin Augustin
Branky a nahrávky:
7. Kogalev (Šinkevič, Skille), 26. Howden (Linglet, Fontaine), rozh. náj. Skille – 25. Minejev (I. Michejev, Martynov), 32. J. Medveděv (Čudinov, Stas)
Rozhodčí: Birin, Oskirko – Kučava, Novikov
Diváci:
Neproměněná penalta:
Samostatné nájezdy:
1. série:
1:0 Quinton Howden (MIN)
1:0 Teddy Purcell (OMS)
2. série:
2:0 Jegor Šarangovič (MIN)
2:0 Kirill Semjonov (OMS)
3. série:
2:0 Andrej Stěpanov (MIN)
2:1 Dmitrij Kugryšev (OMS)
4. série:
3:1 Jack Skille (MIN)
3:1 Anton Kovaljov (OMS)
HC Dinamo Minsk:
Enroth (M. Karnauchov) – Gragnani, Děnisov (C), Korobov (A), Šinkevič, Znacharenko, Chenkel – Howden, Fontaine, Linglet – Skille, Šarangovič, Kogalev – Pavlovič (A), Kovyršin, An. Stěpanov – Drozd, Karaban, A. Volkov – Gavrus.
Náhradníci:
Trenér:
Avangard Omsk: Furch (Šilin) – Ahnelöv, Čudinov, Minejev, Martynov, Meňšikov, J. Medveděv (C), Berezin, Lisov – Everberg, Stas (A), Purcell – I. Michejev, Chochrjakov, Kugryšev – Samochvalov, Fisenko (A), Fajzullin – Manukjan, K. Semjonov, Kovaljov.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Avangard Omsk: Furch (Šilin) – Ahnelöv, Čudinov, Minejev, Martynov, Meňšikov, J. Medveděv (C), Berezin, Lisov – Everberg, Stas (A), Purcell – I. Michejev, Chochrjakov, Kugryšev – Samochvalov, Fisenko (A), Fajzullin – Manukjan, K. Semjonov, Kovaljov.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Birin, Oskirko – Kučava, Novikov
Diváci:
Dominik Furch (OMS) 65 minut, 21 zákroků, 2 góly, 91,3% (20:27:57)
Střely na branku – 23:36 (5:8, 6:10, 11:14 – 1:4)
Zblokované střely – 9:12
Vyhraná vhazování – 34:27
Trestné minuty – 18:12
Hity – 13:9
Autorem vítězné branky je JACK SKILLE.