Boston – Pittsburgh 4:3 (kon.) | Philadelphia – NY Islanders 4:5 (po pr.) | Minnesota – Colorado 3:2 (2:0 po s.n.)
Anaheim – Winnipeg 1:4 (kon.) | Washington – Tampa 3:1 (kon.)

Winnipeg právě vstřelil branku!
    Je hotovo. KYLE CONNOR zachytil ve středním pásmu kotouč, nahodil ho na domácí branku a ten tak skončil v opuštěné síti – 1:4. Hosté tak potvrzují své vítězství. Bez asistence.

58:05
    Branka Anaheimu je prázdná, Gibson je na střídačce a domácí to zkoušejí se šesti bruslaři v poli.

50:25
    Morrissey inkasuje dvě minuty za podražení a domácí mají k dispozici další přesilovou hru.

34:22
    Scheifele inkasuje dvě minuty za hrubost a už sedí na trestné lavici. Domácí tak mají přesilovou hru a mohou v ní opět snížit na rozdíl jediné branky.
    32:06 Bryan LITTLE - 1:3

32:06
    Ale nyní už se musel znovu sklonit před hosty. BRYAN LITTLE dostal přihrávku na pravý kruh, odkud svou střelou našel skulinu v brance domácích a poslal puk pod víko kačeří brány – 1:3. Hosté si tak berou zpět svůj dvoubrankový náskok. Asistence: Tyler Myers a Nikolaj Ehlers.

30:40
    Cogliano dostává dvě minuty za hákování a hosté mají k dispozici další početní výhodu.
    30:13 Myersovu střelu pohotově chytil Gibson.

30:13
    Obrovská šance Winnipegu. Z prostoru mezi kruhy vyslal dělovku Tyler Myers a po ní pak připravil fantastický zákrok Gibson, jenž pohybem své lapačky do ní ukryl puk.
    25:46 Francois BEAUCHEMIN - 1:2

25:46
    Anaheim právě vstřelil branku!
    Domácí se dostávají hostům na dostřel jediné branky. Po obléhání před Hellebuyckem dostal kotouč na modrou čáru FRANCOIS BEAUCHEMIN, jenž vyslal takovou vzdušnou střelu, která nakonec doplachtila až za záda hostujícího brankáře a skončila v levém horním růžku – 1:2. Asistence: Mike Liambas a Dennis Rasmussen.

07:51
    Současné vyloučení:
    Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Josh Morrissey – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Chris Wagner – 2 min., nafilmovaný pád nebo přehrávání).
    04:59 Nikolaj EHLERS - 0:2

04:59
    A Jets svou přesilovou hru využívají. A byl u toho znovu NIKOLAJ EHLERS, jenž dostal přihrávku na levý kruh, odkud střelou švihem umístil kotouč přesně do domácí sítě – 0:2. Asistence: Tyler Myers a Bryan Little.

03:47
    Rasmussen dostává dvě minuty za vysokou hůl a domácí tak budou hrát znovu v oslabení.

01:17
    Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Francois Beauchemin – 2 min., nedovolené bránění).
    00:40 Nikolaj EHLERS - 0:1

00:40
    Jenomže hosté si to vynahradili o chvilku později. Z neuznané branky se brzy oklepali a poté si vynutili další tlak před domácí brankou. NIKOLAJ EHLERS dorážel do branky odražený kotouč z pravé strany a hosté přeci jenom vedou – 0:1. Asistence: Patrik Laine a Bryan Little.

00:34
    Mark Scheifele vsítil branku, ale ta nebyla pro ofsajd uznána.

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 26. Beauchemin (Liambas, Rasmussen) – 1. Ehlers (Laine, Little), 5. Ehlers (T. Myers, Little), 33. Little (T. Myers, Ehlers), 59. Connor

Anaheim Ducks: Gibson (R. Miller) – Manson, H. Lindholm, Montour (A), Fowler, Bieksa, Vatanen (A), Beauchemin – Perry, D. Grant, Rakell – Silfverberg (A), Wagner, Cogliano – Roy, Vermette, N. Ritchie – L. Shaw, Rasmussen, Liambas.
    Winnipeg Jets: Hellebuyck (S. Mason) – Trouba, Morrissey, Byfuglien (A), Chiarot, T. Myers, D. Kulikov – Wheeler (C), Scheifele (A), Connor – Laine, Little, Ehlers – B. Tanev, Lowry, Copp – Armia, Hendricks, Perreault.

Rozhodčí: Nicholson, Pollock – Gibbons, Alphonso

Diváci: 16 035