Třinec – Pardubice 3:2 (2:1 po s.n.) | Mladá Boleslav – Sparta 1:4 (kon.) | Litvínov – Vítkovice 2:1 (po pr.)
Mountfield HK – Jihlava 5:2 (kon.) | Olomouc – Kometa Brno 3:2 (po pr.) | Liberec – Plzeň 2:5 (kon.)
HC Olomouc
3:2 (1:0, 1:2, 0:0 - 1:0)
HC Kometa Brno
Pátek 24.11.2017, 18:00 • Zimní stadion Olomouc • Tipsport extraliga • 25. kolo

Já se s vámi tímto loučím. Děkuji vám za pozornost a budu se těšit zase někdy příště, u onlajnů z olomoucké Plecharény. (20:25:53)

Prodloužení nabídlo řadu pěkných šancí na obou stranách, v té největší byl asi Burian, kterého ale vychytal Čiliak. Až v samotném závěru se podařilo prosadit Romanu Vlachovi, který tak přisoudil bod navíc domácímu týmu.

Nejlepší hráči:
    Olomouc – Marek Laš
    Brno – Martin Dočekal

64:14 Roman VLACH - 3:2

64:14
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Bod navíc si nakonec připisují domácí, poté co ROMAN VLACH obral o puk Radima Zohornu a v přečíslení dvou proti jednomu zamířil přesně nad Čiliakovo rameno. Bez asistence.

63:40
    Brno se dostalo do přečíslení dvou proti jednomu, ale Zohorna Konráda nepřekonal.

62:50
    Přihrávka na Buriana byla příliš dlouhá.

62:01
    Vyrůbalík chyboval v obranném pásmu a Erat zůstal sám před Konrádem. Provinivší se olomoucký obránce se ale vrátil a svou chybu napravil.

61:50
    Mallet vystřelil bekhendem. Konrád puk chytil a přerušuje hru.

60:59
    Herman rozložil obranu soupeře a nabídl puk Burianovi, který byl sám před brankou, rozhýbal si Čiliaka, ale ani na třikrát ho nedokázal překonat!

60:18
    Radim Zohorna projel podél mantinelu kolem všech soupeřů, ale Konrád si jeho střelu pohlídal.

60:01

Střely na branku – třetí třetina (celkem)
    Olomouc – 6 (28)
    Brno – 4 (24)

Třetí třetina branku nepřinesla, ačkoliv závěr nabídl i několik zajímavých šancí. Následovat proto bude prodloužení.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:36
    Zaťovičovu střelu Konrád vyrazil.

59:08
    Vyrůbalík hledal na teč čekajícího Knotka, ale tomu zablokoval hůl Čermák.

Martin Vavruša

Branky a nahrávky: 7. Laš (J. Knotek, Eberle), 26. R. Vlach (Sundher), 65. R. Vlach – 27. Dočekal (M. Erat), 29. L. Čermák (Dočekal)

HC Olomouc: Konrád (Falter) – Vyrůbalík (C), Škůrek, Ondrušek (A), Houdek, L. Galvas, J. Galvas, Jaroměřský – Laš, J. Knotek (A), Eberle – Burian, Herman, Skladaný – Holec, Mráz, Ostřížek – Sundher, R. Vlach, Jergl.
    HC Kometa Brno: Čiliak (Vejmelka) – Barinka, O. Němec, Gulaši, J. Krejčík, Bartejs, Štencel, L. Vágner – Zaťovič (A), Hruška, M. Erat (A) – Dočekal, R. Zohorna, Haščák – Mallet, Nečas, H. Zohorna – Plášek, L. Čermák (C), Horký.

Rozhodčí: Šír, Kika – Lhotský, Svoboda