Mountfield HK – K. Vary 4:3 (2:0 po s.n.) | Kometa Brno – Chomutov 9:4 (kon.) | Zlín – Sparta 5:6 (po pr.)
Vítkovice – Liberec 3:1 (kon.) | Č. Budějovice – HC Plzeň 5:8 (kon.) | Třinec – Mladá Boleslav 3:4 (1:2 po s.n.)

Sparta právě vstřelila branku!
    TOMÁŠ PŠENIČKA ujel do samostatného úniku a střelou mezi betony brankáře Šimonů rozhodl o osudu dnešního zápasu.

60:01

60:00

59:24
    Sparta opět ve velké šanci, dorážku ale minula a zápas tak nejspíše půjde do prodloužení.

59:02
    Hra je přerušena, bude se vhazovat ve středním pásmu.

58:46
    Mrkvička od modré orazítkoval pouze tyč!

57:57
    Sparta málem otočila zápas, Šimonů ale střelu z mezikruží dokázal vytěsnit mimo.

57:29
    Hraje se nahoru dolu, utkání ještě může dopadnout jakkoliv.

56:42
    A máme vyrovnáno. Střelu od modré ještě tečoval TOBIÁŠ SCHWAMBERGER a prodloužení je rázem velmi blízko. Asistence:

55:59
    O něco aktivnější je Zlín, který kombinuje v útočné třetině.

55:28
    Hraje se hodně vyrovnaně, oba dva týmy bojují z posledních sil co můžou.

54:48
    Zlínským se daří držet puk v dostatečné vzdálenosti od branky.

54:08
    Vybojovali však vhazování po levici brankáře Šimonů.

53:58
    Hostům se nedaří udržet se v útoku. Vyrovnání je tak stále daleko.

53:04
    Špatná rozehrávka hostů vedla k šanci soupeře, na střelu už ale moc sil nezbylo.

52:20
    TOMÁŠ PŠENIČKA se ale ihned dostal do rychlého úniku a střelou mezi betony opět upravuje skóre. Drama tak trvá. Asistence: Ondřej Pšenička

51:46
    Zlín právě vstřelil branku!
    Na modré čáře poslal k zemi jeden ze zlínských hned dva hráče Sparty a z protiútoku se domácí prosazují. JONÁŠ KOČICA si připisuje již druhý gól. Asistence:Martin Padrnos

50:58
    Zlín ale nechce body ztratit a dobře brání.

Michal Janoštík

Branky a nahrávky: 18. Kočica (Karafiát), 21. Dlabaja (Padrnos), 26. Karafiát (Dobiáš, Augustin), 35. Karafiát (Jenáček), 52. Kočica (Padrnos) – 11. O. Pšenička (T. Pšenička, Vitouch), 38. Janda (Pejchal), 46. Chlouba (Pejchal), 53. T. Pšenička (O. Pšenička), 57. Schwamberger, 61. T. Pšenička

Berani Zlín: Šimonů (Huf) – Martínek, Marek, Augustin, Gába, Padrnos, Budil, Jenáček, Kollár, Gazda – Kenša, Dvořáček, Kočica, Mikulec, Chalupa, Knápek, Karafiát, Kotek, Dobiáš, Dlabaja
    HC Sparta Praha: Wolf (Hoffman) – Janda, Simotics, Prchal, Mrkvička, Eliáš, Hanuš, Karoch – O. Pšenička, Schwamberger, Nacházel, Fabiánek, Bílek, Vitouch, Larsen, Pejchal, Chlouba, Kropáček, T. Pšenička, Dubský

Rozhodčí: Šudoma – Novák, Pospíšil