Skalica – Osmos Bratislava 5:2 (kon.) | Trnava – Pov. Bystrica 5:2 (kon.) | Dubnica – Spišská N. Ves 6:2 (kon.)
Prešov – Michalovce 2:1 (kon.) | Nové Zámky B – Topoľčany 0:6 (kon.)
TSS GROUP Dubnica
6:2 (1:1, 3:1, 2:0)
HK Spišská Nová Ves
sk Pátek 24.11.2017, 18:00 • ZŠ Dubnica n/Váhom • 1. liga (SR) • 23. kolo

Zápas sa končí výsledkom 6:2! (20:48:13)

56:14
    Hostia v plnom počte.

54:14
    Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (Findura – 2 min., podrazenie).

53:31
    Vylúčenie v tíme MHK Dubnica nad Váhom (Berák – 2 min., napadnutie + 10 min. osobný trest, napadnutie).

51:41
    Dubnica dáva gól!
    V 52. minúte zápasu dávajú domáci gól v oslabení a upravujú tak stav na 6:2! Gól strelil HEGYI. Bez asistencie.

50:48
    Vylúčenie v tíme MHK Dubnica nad Váhom (J. Švec – 2 min., vrazenie na mantinel).

49:41
    V 50. minúte zápasu je stav 5:2! Gól strelil J. ŠVEC. Asistencia: Ďuriš.

49:37

47:37
    Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (Gurčík – 2 min., krosček).

40:01
    Začala sa tretia tretina.

Po dvoch tretinách je stav zápasu 4:2!

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

34:08
    V 35. minúte zápasu domáci využívajú presilovku a idú tak do vedenia 4:2! Gól strelil REHÁK. Asistencie: Ďurkech, Nemček.

32:30
    Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (Vantroba – 2 min., podrazenie).

32:21
    Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (hráčska lavica – 2 min., príliš veľa hráčov na ľade).

31:00
    Vylúčenie v tíme MHK Dubnica nad Váhom (Bobček – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).

28:54
    Vylúčenie v tíme MHK Dubnica nad Váhom (Ďurkech – 2 min., sekanie).

28:43
    Spišská Nová Ves dala gól!

V 29. minúte zápasu hostia znižujú na 3:2! Gól strelil VANTROBA. Asistencia: Nagy.

Miroslav Revaj

Branky a nahrávky: 12. Jakúbek (bez asistencie), 22. Habšuda (Kútny), 24. Kanaet (Trenčan, Kútny), 35. Rehák (Ďurkech, Nemček), 50. J. Švec (Ďuriš), 52. Hegyi (bez asistencie) – 8. Gurčík (Giľák), 29. Vantroba (Nagy)

TSS GROUP Dubnica: Hiadlovský – Bobček, Rehák, Habšuda, Ďurkech, E. Švec, Burzala, Vladimirov, Trenčan – Jakúbek, Ďuriš, Berák – Kluka, Hegyi, Nemček – Jakubík, Kanaet, Kútny – Briestenský, J. Švec, Špankovič
    HK Spišská Nová Ves: Pajpach – Vantroba, Forrai, Gurčík, Bdžoch, Kyčák, Šterbák, Krmenčík – Olejník, Nagy, Findura – Giľák, Uhrík, Lesňák – Koky, Štrauch, Chmeľ – Bednarčík, Halász

Rozhodčí: Branislav Píšťanský – Michal Drblík, Oto Durmis