Skalica – Osmos Bratislava 5:2 (kon.) | Trnava – Pov. Bystrica 5:2 (kon.) | Dubnica – Spišská N. Ves 6:2 (kon.)
Prešov – Michalovce 2:1 (kon.) | Nové Zámky B – Topoľčany 0:6 (kon.)
HK Gladiators Trnava
5:2 (3:1, 1:0, 1:1)
HK 95 Považská Bystrica
sk Pátek 24.11.2017, 17:00 • ZŠ Trnava • 1. liga (SR) • 23. kolo

Zápas sa končí výsledkom 5:2! (19:08:37)

58:06
    Vylúčenie v tíme HK Gladiators Trnava (Hutár – 2 min., držanie).

58:06
    Vylúčenie v tíme HK 95 Považská Bystrica (Koleda – 2 min., sekanie).

55:06
    Považská Bystrica dala gól!

V 56. minúte zápasu hostia upravujú na 5:2! Gól strelil CÍGER. Asistencie: Klíma, Ligas.

48:54
    Trnava dala gól!

V 49. minúte zápasu dávajú domáci gól na 5:1! Gól strelil HRBÁČIK. Asistencia: Kamenický.

43:37
    Domáci v plnom počte.

41:37
    Vylúčenie v tíme HK Gladiators Trnava (Kamenický – 2 min., držanie).

40:01
    Začala sa tretia tretina.

Po dvoch tretinách je stav zápasu 4:1!

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

35:54
    Vylúčenie v tíme HK 95 Považská Bystrica (Nahálka – 2 min., hákovanie).

32:52
    Hostia v plnom počte.

30:52
    Vylúčenie v tíme HK 95 Považská Bystrica (Ligas – 2 min., hákovanie).

30:06

V 31. minúte zápasu domáci idú do vedenia 4:1! Gól strelil POLÁČEK. Asistencie: Ševčík, Róth.