Skalica – Osmos Bratislava 5:2 (kon.) | Trnava – Pov. Bystrica 5:2 (kon.) | Dubnica – Spišská N. Ves 6:2 (kon.)
Prešov – Michalovce 2:1 (kon.) | Nové Zámky B – Topoľčany 0:6 (kon.)
HC Prešov
2:1 (1:0, 0:0, 1:1)
HK DUKLA Ingema Michalovce
sk Pátek 24.11.2017, 18:00 • ZŠ Prešov • 1. liga (SR) • 23. kolo

Zápas sa končí výsledkom 2:1! (20:14:45)

51:35
    Dukla Michalovce dala gól!

V 52. minúte zápasu hostia znižujú na 2:1! Gól strelil POLIAČEK. Asistencia: Cútt.

44:35
    Vylúčenie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce (Linet – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).

42:36
    Tím HC Prešov Penguins dal gól!

V 43. minúte využívajú domáci presilovku a tak idú do vedenia 2:0! Gól strelil GAVRIK. Asistencia: Tomčák.

41:47
    Vylúčenie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce (Brezniak – 2 min., podrazenie).

40:01
    Začala sa tretia tretina.

Po dvoch tretinách je stav zápasu 1:0!

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

38:32
    Vylúčenie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce (Mašlonka – 2 min., hrubosť).

38:01
    Vylúčenie v tíme HC Prešov Penguins (Baláž – 2 min., držanie).

33:24
    Vylúčenie v tíme HC Prešov Penguins (Pulščák – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).

22:09
    Hostia v plnom počte.

20:09
    Vylúčenie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce (Cútt – 2 min., hákovanie).

20:01
    Začala sa druhá tretina.

Po prvej tretine je stav zápasu 1:0!

20:00
    Prvá tretina sa skončila.

12:36

V 13. minúte zápasu dávajú domáci gól na 1:0! Gól strelil TOMČÁK. Asistencie: Krajňák, Hopkovič.