Crystal Palace – Stoke 2:1 (kon.) | Manchester Utd. – Brighton 1:0 (kon.) | Newcastle – Watford 0:3 (kon.)
Swansea – Bournemouth 0:0 (kon.) | Tottenham – West Brom 1:1 (kon.) | Liverpool – Chelsea 1:1 (kon.)
Tottenham Hotspur
1:1 (0:1)
West Bromwich Albion
Sobota 25.11.2017, 16:00 • Wembley Stadium, Londýn • Anglická Premier League • 13. kolo

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (17:56:59)

Dnešní utkání sledovalo 65 905 diváků.

Je konec, Tottenham dnes ztratil dva body a mohlo být ještě hůř. Nejen, že hosté dlouho vedli 1:0, ale v posledních sekundách hry mohl podruhé skórovat Rondón a WBA tak bylo velmi blízko tříbodovému zisku! Tottenhamu dnes byla jasná herní převaha k ničemu, protože ve finální fázi to dnes nebylo ono. Nelze ale nevyzdvihnout skvělou defenzivu WBA, které si dnes minimálně bod, za svou bojovnost, zaslouží.

90+6

90+5
    Zásahy brankáře WBA Fostera – 4.

90+5
    Zásahy brankáře Tottenhamu Llorise – 1.
    90+5. Rondón mohl rozhodnout, ale branku netrefil.

90+5
    V poslední nastavené minutě poslal Matt Phillips míč před branku, kde se málem podruhé v zápase prosadil José Salomón Rondón, který ale nedokázal míč nasměrovat do branky!

90+3
    Hal Robson-Kanu (West Brom) v ofsajdu, po pasu Matta Phillipse, míč pro Tottenham.

90+1
    Ještě pět minut nastavuje rozhodčí, mezitím sledujeme Rondóna, který toho již má u postranní čáry evidentně dost, byť dnes se moc do hry nedostal.

90
    Poslední minuta řádné hrací doby, rozhodně se ale bude něco nastavovat, čas na vstřelení rozhodujícího gólu oba týmy ještě mají.

89
    Na druhé straně Dele Alli volí přihrávku do vápna, místo střely, nicméně přihrávku zachytil obránce WBA a odkopl míč do bezpečí.

88
    José Salomón Rondón (West Brom) nyní neuspěl na polovině Tottenhamu, v souboji jeden na jednoho.

87
    Ben Foster opět hraje před odkopem míče na nervy divákům, ale neměl by si tak zahrávat, má už jednu žlutou kartu za zdržování.

85
    Harry Kane vypálil zpoza vápna, míč se ještě odrazil od jednoho z obránců WBA, ale nepřekvapil Bena Fostera, který chytá.

84
    Eric Dier (Tottenham) musí být nyní ošetřován přímo na trávníku, po souboji na své polovině.

82
    Žlutou kartu dostává Ben Foster (West Bromwich Albion) za zdržování hry.

82
    Hosté vystřelili na branku, dle oficiální statistiky, pouze jednou a vstřelili jeden gól, domácí k tomuto potřebovali střely čtyři.

81
    Odražený míč míří před vápno WBA, odkud z voleje pálí Dele Alli (Tottenham), ale hodně špatně, vysoko nad branku soupeře.