Sturm Graz – Linz 1:0 (kon.) | Rheindorf Altach – St. Pölten 3:0 (kon.) | Admira – Mattersburg 2:0 (kon.)
SK Sturm Graz
1:0 (0:0)
LASK Linz
Sobota 25.11.2017, 16:00 • Merkur-Arena, Graz • Rakouská Bundesliga • 16. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (17:55:44)

Nakonec Sturm Graz vyhrál 1:0, když se v posledních vteřinách zápasu krásnou volejí prosadil Babis Lykogiannis.
    První poločas patřil jasně hostům z Linzu, kteří ale ve velkých šancích nedali branku a ve 42. minutě tomu nebylo jinak ani po penaltě Petera Michorla, kterou Jörg Siebenhandl skvělým zákrokem zpacifikoval.
    Druhá půle nabídla velmi vyrovnanou hru, ale v 90+3. minutě zajistil Lykogiannis, že tři body zůstanou doma.

90+4
    90+3. Babis LYKOGIANNIS - 1:0

90+3
    Sturm Graz právě vstřelil branku!
    Tak přece jenom jsme se dočkali gólu v posledních vteřinách zápasu! Po rohovém kopu se dostal ke střele domácí hráč, ale netrefil jí nejlíp, každopádně míč skončil na voleji BABISE LYKOGIANNISE a ten střelu umístil k pravé tyči!

90+3
    Hostující hráč podkopl domácího a u míče bude Sturm Graz, který následně vybojoval rohový kop.

90+2
    Další faul domácích hráčů. Už to tak vypadá, že jsme dnes mohli vidět bezbrankovou remízu, která nám v prvním poločase nabídla hodně, ve druhém bohužel ne.

90+1
    Po souboji zůstal ležet na zemi hráč Linzu a hra je přerušena.

90
    Rozhodčí nastavuje tři minuty navíc.

90
    Hostující obránce skvěle vypíchl míč domácímu útočníkovi.

89
    Domácí útočník Babis Lykogiannis dojel Reinholda Ranftla a rozhodčí odpískal faul.

88
    Skvěle zapracoval domácí obránce a odebral míč řítícímu se útočníkovi Linzu.

87
    Střídání v týmu LASK Linz: ze hřiště odchází Mërgim Berisha, přichází René Gartler.

85
    Pro nepřesnou přihrávku si došel brankář hostů.

83
    Nyní se ve vápně dostat do hlavičky domácí hráč, ale míč pouze lízl a tak z něj žádné ohrožení brány nebylo.

82
    Střídání v týmu LASK Linz: ze hřiště odchází Thomas Goiginger, přichází Alexander Riemann.