Alavés – Eibar 1:2 (kon.) | Real Madrid – Malaga 3:2 (kon.) | Real Betis – Girona 2:2 (kon.)
Levante – Atlético 0:5 (kon.)
Deportivo Alavés
1:2 (0:1)
SD Eibar
Sobota 25.11.2017, 13:00 • Estadio de Mendizorroza, Vitoria-Gasteiz • Španělská LaLiga • 13. kolo

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezkou sobotu a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (14:59:50)

Držení míče: 42 % : 58 %.
    Střely na branku: 2:6. Střely mimo: 4:3. Rohy: 2:5. Ofsajdy: 4:2. Fauly: 17:20.

Zápas je u konce a hosté se mohou radovat z výhry a důležitých bodů. I ve druhé půli jsme sledovali nervózní zápas, větší množství faulů a z nich plynoucích karet, ale dočkali jsme se i gólů. Když v 69. minutě upravil Charles hlavou na 0:2, vypadalo to, že je rozhodnuto, ale zažili jsme ještě drama. V 83. minutě se totiž stejný hráč nechal vyloučit a domácí pak v prní minutě nastavení snížili, trefil se Burgui. Víc už ale Alavés nestihl a tak i nadále zůstává na pouhých šesti bodech. Naopak Eibar jich má už 14 a alespoň trochu uniká těm nejspodnějším příčkám.

90+3

90+2
    Kike se snaží udržet míč co nejdál od vlastní branky, domácí k němu a jeho spoluhráčům rychle přistupují.
    90+1. BURGUI - 1:2

90+1
    Deportivo Alavés právě vstřelilo branku!
    Tak možná tu ještě budeme mít drama. Zprava přilétl dlouhý pas za hostující obranu, ten si zpracoval BURGUI, zasekl si a umístěnou střelou překonal Dmitroviće!

90
    Budou se nastavovat tři minuty.

90
    Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Sergi Enrich, přichází Kike García.

89
    Na hostující branku se už hrnuli Burgui a Munir, mával se však ofsajd. Vzrušení tak bylo zbytečné.

88
    Dmitrović má míč v rukavicích, posílá spoluhráče dopředu a sám se chystá k dlouhému výkopu.

87
    Hosté kombinují na útočné polovině a pomaličku se přibližují brance soupeře.

86
    Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Takaši Inuj, přichází Imanol Sarriegui.

85
    Až nyní si našel pozici Ibai Gómez, jeho rána doprostřed branky však nemohla Dmitroviće vyděsit.

84
    Alavés v útoku, zatím ale bez střeleckého vyjádření.
    83. Hosté budou také dohrávat v deseti lidech

83
    I hosté budou končit zápas v deseti lidech, neboť Charles neudržel nervy, udeřil jednoho ze soupeřů rukou zezadu do hlavy a rozhodčí tasil rovnou červenou kartu.

82
    Hosté rozehráli rohový kop, centr na zadní tyč ale po těsném souboji pouze prolétl prostorem.

81
    Aby těch žlutých karet nebylo málo, tak jednu dostal i brankář Fernando Pacheco a to za řeči.