Pardubice – Mladá Boleslav 1:0 (kon.) | Ostrava – Karviná 1:0 (kon.) | Olomouc – Frýdek-Místek 8:0 (kon.)
Plzeň – Č. Budějovice 5:1 (kon.) | Slavia – Sparta 3:5 (kon.) | Zlín – Hr. Králové 3:1 (kon.)
Bohemians 1905 – Opava 3:2 (kon.)
FK Pardubice
1:0 (1:0)
FK Mladá Boleslav
Sobota 25.11.2017, 10:15 • Pardubice - Ohrazenice UMT • Celostátní liga staršího dorostu • 16. kolo

Pardubice nakonec dokázaly udržet jednogólový náskok a po právu vítězí v dnešním zápase! (12:14:18)

90+2

90+1
    Střídání v týmu FK Pardubice: ze hřiště odchází Novotný, přichází Rambousek.

90
    Budou se nastavovat ještě dvě minuty.

82
    Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Yerkhov , přichází Křižák.

82
    Střídání v týmu FK Pardubice: ze hřiště odchází Hufa, přichází Vašek.

75
    Střídání v týmu FK Pardubice: ze hřiště odchází Hofman, přichází Suchochleb.

72
    Žlutou kartu dostává Novák (FK Mladá Boleslav).

62
    Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Para, přichází Moravčík.

46

Po prvním poločase vedou Pardubice o jednu branku, kdy po celý zápas se téměř nic nedělo a z ojedinělé vážnější šance přišla první branka.

45
    43. ŠAFAŘÍK - 1:0

43
    Pardubice právě vstřelily branku!
    DAN ŠAFAŘÍK dvě minuty před přestávkou otevírá skóre dnešního utkání. Nejprve nastřelil tyčku, avšak dorážka byla již gólová.

20
    K nebezpečné střele se dostal Huf, ale Mikulec byl připraven!

2
    Hosté měli ihned na začátku zápasu výhodu rohového kopu, po němž míč skončil na břevnu domácí branky!

1

FK Pardubice: Jech – Pavlas, Lněnička, Batelka, Březina – Matuška, Solil, Hofman – Jan Novotný, Šafařík, Huf.
    Náhradníci: Javorski – Rambousek, Suchochleb, Vašek

FK Mladá Boleslav: Mikulec – Horák, Para, Pour, Novák, Provazník, Mansfeld, Mrnka, Kalabis, Šimon, Yerkhov
    Náhradníci: Barták – Majer, Dib, Křižák, Komma, Moravčík, Pátek

Rozhodčí: Melichar – Šimek, Jansa.

V posledním podzimním kole se na ohrazenické umělé trávě utkají domácí Pardubice, které jsou v tabulce na 7. místě s Mladou Boleslaví, jenž je 14.