Pardubice – Mladá Boleslav 1:0 (kon.) | Ostrava – Karviná 1:0 (kon.) | Olomouc – Frýdek-Místek 8:0 (kon.)
Plzeň – Č. Budějovice 5:1 (kon.) | Slavia – Sparta 3:5 (kon.) | Zlín – Hr. Králové 3:1 (kon.)
Bohemians 1905 – Opava 3:2 (kon.)
FK Pardubice
1:0 (1:0)
FK Mladá Boleslav
Sobota 25.11.2017, 10:15 • Pardubice - Ohrazenice UMT • Celostátní liga staršího dorostu • 16. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.

V posledním podzimním kole se na ohrazenické umělé trávě utkají domácí Pardubice, které jsou v tabulce na 7. místě s Mladou Boleslaví, jenž je 14.

FK Pardubice: Jech – Pavlas, Lněnička, Batelka, Březina – Matuška, Solil, Hofman – Jan Novotný, Šafařík, Huf.
    Náhradníci: Javorski – Rambousek, Suchochleb, Vašek

FK Mladá Boleslav: Mikulec – Horák, Para, Pour, Novák, Provazník, Mansfeld, Mrnka, Kalabis, Šimon, Yerkhov
    Náhradníci: Barták – Majer, Dib, Křižák, Komma, Moravčík, Pátek

Rozhodčí: Melichar – Šimek, Jansa.

1

2
    Hosté měli ihned na začátku zápasu výhodu rohového kopu, po němž míč skončil na břevnu domácí branky!

20
    K nebezpečné střele se dostal Huf, ale Mikulec byl připraven!

43
    Pardubice právě vstřelily branku!
    DAN ŠAFAŘÍK dvě minuty před přestávkou otevírá skóre dnešního utkání. Nejprve nastřelil tyčku, avšak dorážka byla již gólová.
    43. ŠAFAŘÍK - 1:0

45

Po prvním poločase vedou Pardubice o jednu branku, kdy po celý zápas se téměř nic nedělo a z ojedinělé vážnější šance přišla první branka.

46

62
    Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Para, přichází Moravčík.

72
    Žlutou kartu dostává Novák (FK Mladá Boleslav).

75
    Střídání v týmu FK Pardubice: ze hřiště odchází Hofman, přichází Suchochleb.

82
    Střídání v týmu FK Pardubice: ze hřiště odchází Hufa, přichází Vašek.

82
    Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Yerkhov , přichází Křižák.

90
    Budou se nastavovat ještě dvě minuty.

90+1
    Střídání v týmu FK Pardubice: ze hřiště odchází Novotný, přichází Rambousek.

90+2

Pardubice nakonec dokázaly udržet jednogólový náskok a po právu vítězí v dnešním zápase! (12:14:18)