Antverpy – Mechelen 0:0 (kon.) | Oostende – Eupen 1:0 (kon.) | Sint-Truiden – Lokeren 0:0 (kon.)

90+1
    K hlavičce v poktuovém území se dostal Knowledge Musona a svou pokus mířil těsně kolem pravé tyče.

90
    Hlavní rozhodčí bude nastavovat tři minuty nad rámec základní hrací doby.

89
    Poslední minuty zápasu už toho nenabízejí. Domácí se snaží míč držet daleko od své branky a čekají na závěrečný hvizd.

87
    Domácí fotbalisté budou mít šanci zvýšit své vedení od rohového praporku. Situace byla rozehrána na krátkou vzdálenost a hráči kombinují před vápnem.

85
    Pět minut před koncem zápasu budou mít hosté výhodu přímého kopu z nebezpečné vzdálenosti. Míč si přichystal Luis García, ale mířil pouze do zdi.

84
    Žlutou kartu dostává Sébastien Siani (KV Oostende).

82
    Mbaye Leye nedokázal míč udržet na hrací ploše a domácí brankář si míč připraví k odkopu od své branky.

80
    Na hostujících hráčích jde vidět snaha o to, aby vyrovnali stav, ale zatím se jim nedaří vyzrát na skvělé chytajícího brankáře.

76
    Střídání v týmu KV Oostende: ze hřiště odchází Fernando Canesin, přichází Ibrahima Conté.
    75. Nils Schouterden (EUP)

75
    Hosté byli blízko vyrovnání. Do úniku se z levé strany řítil Nils Schouterden a svou ránu chtěl umístil na vzdálenější tyč, brankář se blýskl skvělým zákrokem.

73
    Ani jeden z týmu se nedokáže dostat do žádné šance a poslední minuty budí hodně nudným dojmem, fanoušci určitě nemohou být spokojení.

72
    Střídání v týmu KV Oostende: ze hřiště odchází Joseph Akpala, přichází Richairo Živković.

70
    Střídání v týmu KAS Eupen: ze hřiště odchází Marc Valiente, přichází Jean Thierry Lazare Amani.

67
    Tak tohle byl hodně naivní pokus Musony. Z nějakých pětatřiceti metrů se snažil ohrozit branku hostujícího celku, ale bylo jasné, že jeho střela neskončí v brance.

65
    Po nepřesné střele Leyeho pošle míč od své branky Dutoid.

63
    Tak tohle měl být vyrovnávací branka! Ke střele zpoza vápna se dostal Mickaël Tirpan a orazítkoval horní tyč! Velká šance hostujícího celku.