Antverpy – Mechelen 0:0 (kon.) | Oostende – Eupen 1:0 (kon.) | Sint-Truiden – Lokeren 0:0 (kon.)
Waasland-Beveren – Charleroi 0:2 (kon.)
Waasland-Beveren
0:2 (0:0)
Sporting Charleroi
Sobota 25.11.2017, 20:30 • Freethiel Stadion, Beveren • Belgická liga • 16. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (22:26:23)

Je konec. Sporting Charleroi nakonec vyhrál 2:0.
    V 65. minutě vstřelil první branku po krásné přihrávce Rezaeiho prostřelil Gaëtan Hendrickx vše co mu stálo v cestě. V 77. minutě Kaveh Rezaei využil zaváhání domácího obránce a řítil se sám na brankáře, kdy následnou střelou k pravé tyči poslal Cherleroi do dvoubrankového vedení. Ke konci utkání si hosté utkání pohlídali a odvezli tři body.

90+4

90+4
    Ofsajd domácího hráče.

90+3
    Nyní mají hosté přímý kop z levé strany. Ten rozehráli nakrátko a drží míč.

90+2
    Nicolas Penneteau chytil střelu domácího hráče.

90+1
    Rozhodčí nastavuje tři minuty.

90+1
    Střídání v týmu Waasland-Beveren: ze hřiště odchází Victorien Angban, přichází Olivier Myny.

90
    Domácí mají rohový kop.

89
    Domácí se snaží o závěrečný tlak, ale obrana Charleroi je dnes velmi skvělá.

87
    Střídání v týmu Sporting Charleroi: ze hřiště odchází Cristian Benavente, přichází Gjoko Zajkov.

86
    Střídání v týmu Waasland-Beveren: ze hřiště odchází Tuur Dierckx, přichází Aleksandar Boljević.

85
    N'Ganga zdržoval a je vyloučen po tom co dostal druhou žlutou kartu.
    85. Morioka vypálil k pravé tyči, ale nesnížil.

85
    Ránu Rjōty Moriokaze z přímého kopu krásně chytil Nicolas Penneteau a stále drží čisté konto.

84
    Hostující hráč zfauloval domácího hráče a Waasland-Beveren bude mít přímý kop z velmi slibné pozice.

83
    Míč opět skončil za bránou hostů a Nicolas Penneteau má odkop od brány.

82
    Střídání v týmu Sporting Charleroi: ze hřiště odchází Núrio Fortuna, přichází Enes Saglik.

81
    Domácí vystřelili vedle brány a brankář Charleroi bude mít odkop od hostující svatyně.