Dortmund – Schalke 4:4 (kon.) | RB Lipsko – W. Brémy 2:0 (kon.) | Freiburg – Mohuč 2:1 (kon.)
Frankfurt – Leverkusen 0:1 (kon.) | Augsburg – Wolfsburg 2:1 (kon.) | Mönchengladbach – Bayern 2:1 (kon.)
SC Freiburg
2:1 (0:0)
1. FSV Mohuč 05
Sobota 25.11.2017, 15:30 • Schwarzwald-Stadion, Freiburg • Německá Bundesliga • 13. kolo

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (17:41:23)

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 9:8. Střely mimo: 7:9. Rohy: 2:5. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 19:17.

Je dobojováno! První poločas nám toho moc nenabídl, aktivnější byli hosté. V úvodu toho druhého se ale vše změnilo! Freiburg byl daleko aktivnější, nebezpečnější, Petersen je poslal do vedení. Domácí poté měli několik šancí na navýšení skóre, ovšem povedlo se to až v první nastavené minutě, Kath se trefil po čtyřech minutách na hřišti. Mohuč vzápětí snížila, trefil se taktéž střídající hráč. Berggreen však už nic nezměnil na tom, že tři body putují na konto domácích!

90+4

90+3
    Další dlouhý nákop na útočnou polovinu! Latza si teď nerozuměl se svými spoluhráči, hlavní rozhodčí za malou chvíli nejspíše odpíská konec utkání.
    90+2. Emil BERGGREEN - 2:1

90+2
    Mainz právě vstřelil branku!
    Tak pozor, hosté ještě dramatizují vývoj tohoto utkání! Ihned po vstřelené brance míč Brosinski nakopl na útočnou polovinu, kde se k němu dostal EMIL BERGGREEN. Ten předvedl parádní individuální schopnosti a střelou na bližší tyč snížil!
    90+1. Florian KATH - 2:0

90+1
    Freiburg právě vstřelil branku!
    Nejspíše je rozhodnuto! V době přihrávky od Güntera se FLORIAN KATH nacházel na vlastní polovině hřiště! Domácí fotbalista postupoval sám na Zentnera, kterého obehrál a následně míč poslal do odkryté brány!

90
    Hosté už všechno vsadili na jednu kartu, ve velkém počtu se vydali do pokutového území soupeře! Rozhodčí bude přidávat tři minuty!

89
    Ani tentokráte ale kapitán Schuster nedokázal trefit branku. Jeho střela skončil zhruba metr nad břevnem, Zentner běží pro míč!

88
    Nejprve rozhodčí faul nepískal, poté už ano! Quaison vidí žlutou kartu, domácím se nabízí přímý kop z nějakých třiadvaceti metrů!

87
    Střídání v týmu SC Freiburg: ze hřiště odchází Janik Haberer, přichází Florian Kath.

86
    Serdar šel do souboje s Günterem šlapákem. To neuniklo čárovému rozhodčímu, který signalizoval faul. Domácí budou rozehrávat z vlastního pokutového území.

85
    Centrovaný míč směřoval na zadní tyč. Žádný z domácích fotbalistů na něj nedosáhl, hostující brankář bere míč a rychle rozehrává!

84
    Quaison si v souboji s Habererem pomohl nedovoleně. Nabízí se velmi zajímavá standardní situace pro Freiburg!

83
    Domácím se otevírají okénka v obraně soupeře! Haberer teď pořádně vystrašil Zentnera, který míč nakonec dokázal vyrazit na roh!

81
    Freiburg bude rozehrávat na polovině hřiště. To domácím vyhovuje, s rozehrávkou nikam nepospíchají, což se nelíbí jejich soupeři.

80
    Z nějakých dvaceti metrů teď napřáhl Latza. Jeho střela však neměla potřebné parametry a skončila hodně vysoko nad!