Bologna – Sampdoria 3:0 (kon.) | Chievo – Spal 2:1 (kon.) | Sassuolo – Hellas Verona 0:2 (kon.)
Cagliari – Inter 1:3 (kon.)
Cagliari Calcio
1:3 (0:1)
Inter Milán
Sobota 25.11.2017, 20:45 • Sardegna Arena (Cagliari) • Italská Serie A • 14. kolo

Držení míče: 43 % : 57 %.
    Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 4:3. Rohy: 7:5. Ofsajdy: 5:3. Fauly: 12:14. (22:41:03)

Je konec! Dnešní velice zajímavé utkání nakonec dopadlo lépe pro Inter Milán, který z horké půdy Cagliari veze všechny tři body. Nutno dodat, že první poločas patřil především domácímu celku. Druhý poločas byl o něco vyrovnanější a konečně se začal osmělovat také Inter. Fotbal se ale hraje na góly, kterých Inter v konečném součtu vstřelil více.

90+5

90+4
    Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Mauro Icardi, přichází Éder.

90+4
    Střídající Gianetti zajel do Mirandy hodně tvrdým způsobem a pochopitelně je pískáno. Mezitím nám probíhají poslední dvě minuty utkání.

90+2
    Cagliari se nevzdává a svým příznivcům se snaží věnovat alespoň ještě jednu branku. Hosté ale skvěle pokrývají oblast kolem své šestnáctky.

90
    Druhý poločas bude nastaven o pět minut.

89
    Žlutou kartu dostává Niccolò Giannetti (Cagliari Calcio).

88
    Icardi dostal překvapivě spoustu času na střelu, proti jeho hattricku ale byl Rafael, který jeho zakončení vyrazil do zámezí.

87
    Střídání v týmu Cagliari Calcio: ze hřiště odchází Leonardo Pavoletti, přichází Niccolò Giannetti.

86
    Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Antonio Candreva, přichází João Cancelo.

85
    Hlavní sudí ukázal na penaltový puntík a branka je tak uznána. To se pochopitelně nelíbí domácímu táboru, který s výrokem nesouhlasí.

84
    Tak ještě počkejme, hlavní sudí se rozhodl podívat se na videozáznam, který zřejmě rozklíčuje, co všechno se v šestnáctce stalo.
    83. Mauro ICARDI - 1:3

83
    Inter Milán právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto! Na malém vápně se utvořil zmatek, Rafael vyboxoval balón pouze na kopačku MAURA ICARDIHO, který prudkou ránou k tyči vrací Interu dvoubrankové vedení.

83
    Santon převzal přihrávku od Valera a poté kolmicí hledal Brožoviče. Přihrávka na adresáta sice neprošla, i tak budou hosté alespoň vhazovat.

83
    Handanovič si dával s odkopem od branky pořádně načas, což se nelíbilo domácím příznivcům. Ti jeho rozeběh doprovázeli bouřlivým pískotem.

82
    Střídání v týmu Cagliari Calcio: ze hřiště odchází João Pedro dos Santos Galvão, přichází Andrea Cossu.

David Suchý

Branky: 71. Pavoletti (Faragò) – 29. Icardi (Perišić), 56. Brozović (Candreva), 83. Icardi

Karty:   66. Ceppitelli (CAG), 89. Giannetti (CAG) – 13. Miranda (INM), 81. Gagliardini (INM)

Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 4:3. Rohy: 7:5. Ofsajdy: 5:3. Fauly: 12:14.
    Cagliari Calcio: Rafael – Romagna, Ceppitelli, Andreolli – Faragò, Barella, Cigarini, Ionita (64. Farias), Padoin – dos Santos Galvão (C) (82. Cossu) – Pavoletti (87. Giannetti).
    Náhradníci: Crosta, Cragno – van der Wiel, Dessena, Cossu, Farias, Pisacane, Capuano, Melchiorri, Giannetti.

Inter Milán: Handanovič – D'Ambrosio, Škriniar, Miranda, Santon – Vecino (53. Brozović), Gagliardini – Candreva (86. Cancelo), Valero, Perišić – Icardi (C) (90+4. Éder).
    Náhradníci: D. Padelli, Berni – Cancelo, Mário, Ranocchia, Dalbert, Éder, Nagatomo, Pinamonti, Brozović.