Philadelphia – NY Islanders 4:5 (po pr.) | Minnesota – Colorado 3:2 (2:0 po s.n.) | Anaheim – Winnipeg 1:4 (kon.)
Washington – Tampa 3:1 (kon.) | Vegas – San Jose 5:4 (po pr.) | Buffalo – Edmonton 3:1 (kon.)
New Jersey – Vancouver 3:2 (kon.) | NY Rangers – Detroit 2:1 (po pr.) | Columbus – Ottawa 5:2 (kon.)
Carolina – Toronto 4:5 (kon.) | St. Louis – Nashville 0:2 (kon.) | Arizona – Los Angeles 3:2 (po pr.)
Dallas – Calgary 6:4 (kon.)
Dallas Stars
6:4 (1:0, 2:3, 3:1)
Calgary Flames
Sobota 25.11.2017, 03:00 • American Airlines Center, Dallas • NHL

Z mé strany je to už pro tento zápas všechno, přeji příjemné časné sobotní ráno. (06:03:16)

Dnešní utkání sledovalo 18 532 diváků.

Po úžasné desetigólové přestřelce se nakonec z vítězství 6:4 radují domácí Stars.Přitom první třetina nenaznačovala, že by se zápas v takovouto kanonádu mohl "zvrhnout". Na kostce nad ledem svítilo skóre 1:0 pro Dallas a mohlo se zdát, že hlavními hrdiny zápasu budou brankáři. Velký omyl. Ve druhé části zápasu padlo hned pět branek. Calgary bleskově po příchodu z kabin otočilo na 2:1, aby Dallas pak zase pohotově srovnal. V závěru druhé části zápasu se znovu dostali hosté do vedení, ale ani tentokrát jim nevydrželo, Stars opět ještě do druhé přestávky srovnali účty. Ve třetí třetině se Calgary dostali do vedení naposledy, pak už přišly velké chvíle Tylera Seguina. Po vyrovnání Smithe Seguin vstřelil v 55. minutě vítězný gól a v poslední minutě pak ještě gólem do prázdné brány dokonal hattrick.

59:52
    Bishop za brankou zastavil puk a jeho spoluhráči pak dostali puk od středního pásma.

59:32
    Calgary jsou s pukem v útočném pásmu a ještě nic nevzdávají.
    59:01 Tyler SEGUIN - 6:4

59:01
    Dallas právě vstřelil branku!
    Je dokonáno! Dallas tohle zápas s největší pravděpodobností vyhraje. TYLER SEGUIN získal ve středním pásmu puk a po přejezdu modré čáry bez problému trefil prázdnou bránu. Dokonal tím svůj šestý hattrick v kariéře! Asistence: Alexandr Radulov.

58:38
    Domácí se pokusili z vlastního obranného pásma trefit prázdnou bránu, ale to se jim nepovedlo. Zakázané uvolnění.

58:29
    Calgary už hraje bez Smithe, zkoušejí to v šesti!

57:44

57:25
    Dallasu se opět podařilo vyhodit puk a jejich oslabení už se chýlí ke konci.

56:30
    Flames ale prozatím zůstávají bez zakončení a Dallas vyhodil puk.

56:16
    Až nyní se Calgary usadili v útočném pásmu a rozjíždějí přesilovkovou kombinaci.

55:44
    Jamie Benn je vyloučen za podražení Gaudreaua. Pro Calgary je přesilovka dobrou příležitostí na srovnání stavu.

Petr Sumbal

Branky a nahrávky: 19. Roussel (Pitlick), 25. Seguin (Janmark, J. Klingberg), 39. Radulov (D. Shore), 53. G. Smith (B. Ritchie), 55. Seguin, 60. Seguin (Radulov) – 21. Ferland (Monahan), 23. J. Gaudreau, 38. Monahan (Brouwer, J. Gaudreau), 47. Monahan (J. Gaudreau, M. Smith)

Dallas Stars: Bishop (Lehtonen) – J. Klingberg, Lindell, Pateryn, Hamhuis, Johns, Honka (A) – Radulov (C), Ja. Benn, D. Shore – Spezza (A), Seguin, Janmark – Pitlick, Faksa, Roussel – B. Ritchie, Hanzal, G. Smith.
    Calgary Flames: M. Smith (Rittich) – D. Hamilton (C), Giordano, Hamonic, Brodie, Stone, Kulak – Ferland (A), Monahan, J. Gaudreau – Frolík, Backlund, Tkachuk – Jágr, Jankowski, S. Bennett (A) – Brouwer, Lazar, Versteeg.

Rozhodčí: Dwyer, McIsaac – Gibbs, Tobias

Diváci: 18 532