PZ Kladno – Třemošná 1:3 (kon.) | Chomutov – HC Litvínov 4:1 (kon.) | Pardubice – Č. Budějovice 2:5 (kon.)
Liberec – Žďár n/S 4:3 (kon.) | Přerov – Vítkovice 1:3 (kon.) | Warriors Brno – Technika Brno 3:2 (po pr.)
Mladá Boleslav – Havlíčkův Brod 5:4 (2:1 po s.n.) | Poruba – Zlín 0:7 (kon.) | Kladno – Slavia 3:1 (kon.)
K. Vary – HC Plzeň 3:2 (po pr.) | Vsetín – Havířov 2:3 (kon.) | Letňany – Jihlava 2:3 (po pr.)
HC Dynamo Pardubice
2:5 (0:1, 2:1, 0:3)
HC Motor České Budějovice
Sobota 25.11.2017, 12:00 • Tipsport arena, Pardubice • ELIOD extraliga mladšího dorostu • 17. kolo

České Budějovice v závěru rozhodly o svém vítězství a houževnaté Dynamo obraly o všechny tři body. Dvakrát se prosadil Jan Janoch. (14:08:11)

58:47
    České Budějovice právě vstřelily branku!
    Je definitivně jasné, že se body budou exportovat na jih Čech. Ranou do prázdné branky rozhoduje JAKUB ANDERLE! Asistence: Jan Janoch a David Kašpar.

57:52
    Zřejmě máme v malé pardubické hale rozhodnuto! Dvougólový náskok dává Motoru JIŘÍ MICHAL, pro nějž je to rovněž první extraligový zásah! Bez asistence.

50:14
    Motor se dostává pitřetí v duelu do vedení! Svůj druhý dnešní bod si připisují střelec JAN JANOCH i nahrávač Jiří Remta.

45:35
    Michal Hrádek (PCE) a Adam Ryba (CEM) jsou vyloučeni za hrubost. Bude se hrát ve čtyřech na obou stranách.

40:01

Ve druhé části se domácím povedlo dvakrát vyrovnat, a tak se půjde do závěrečné dvacetiminutovky za nerozhodného stavu.

40:00

36:27
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Dynamo se ale vzepřelo a za minutu opět dokázalo srovnat skóre! Čtvrtý gól v této sezóně si připsal před chvílí vyloučený ONDŘEJ ŠŤASTNÝ! Asistence: Matěj Kloz.

35:24
    Další premiérový zásah v extralize mladšího dorostu na straně Jihočechů! Motor sice nevyužil početní převahu, ale necelých pět minut před druhou sirénou se prosazuje JIŘÍ REMTA. Bez asistence.

32:28
    Motor nenalezl recept na gólmana domácích, jenže při bránění došlo k dalšímu faulu a bude tu minutová přesilovka pět na tři! Na trestnou míří Ondřej Šťastný (PCE), rovněž za podražení.

31:23
    Adam Paleček (PCE) podrazil soupeře a České Budějovice budou hrát dvě minuty s přesilou jednoho muže na ledě.

21:49
    Domácí hokejisté hned na úvod prostřední periody srovnávají se svým soupeřem krok. Sedmý zásah v této sezoně si zapisuje MATĚJ KLOZ! Asistence: Šimon Marha.

20:01

Dynamo po první periodě ztrácí jednu branku, ve dvanácté minutě poslal hosty do vedení Matouš Hail.

20:00

15:56
    Domácí celek dostává šanci v početní převaze. Jihočechy oslabuje Sebastian Jasečko (CEM), který obdržel trest za nedovolené bránění.

11:28
    Motor se dostává krátce po přepůlení úvodní části do vedení. Úspěšným se stal MATOUŠ HAIL, pro kterého je to tak první zásah v extralize mladšího dorostu! Asistence: Václav Svach a Jan Janoch.

Richard Wagner

Branky a nahrávky: 22. Kloz (Marha), 37. Šťastný (Kloz) – 12. Hail (Svach, Janoch), 36. Remta, 51. Janoch (Remta), 58. Michal, 59. Anderle (Janoch, Kašpar)

HC Dynamo Pardubice: Kraus (Batěk) – Vašíček, Kaštánek, Školoudík, Pavlík, Hrádek, Odehnal, Špinka, Hrdlička, Heligr – Hebek, Kubíček, Novotný, Marha, Herčík, Paleček, Kloz, Šťastný.
    HC Motor České Budějovice: Korytar (Lidák) – Jasečko, Pojar, Dvořák, Hail, Svach, Remta – Hracholski, Michal, Dub, Anderle, Ryba, Kašpar, Nevšímal, Brouček, Březina, Schwartz, Janoch, Lukeš, Pouzar.

Rozhodčí: Michal Suchý – Petr Blümel, Aleš Roischel