PZ Kladno – Třemošná 1:3 (kon.) | Chomutov – HC Litvínov 4:1 (kon.) | Pardubice – Č. Budějovice 2:5 (kon.)
Liberec – Žďár n/S 4:3 (kon.) | Přerov – Vítkovice 1:3 (kon.) | Warriors Brno – Technika Brno 3:2 (po pr.)
Mladá Boleslav – Havlíčkův Brod 5:4 (2:1 po s.n.) | Poruba – Zlín 0:7 (kon.) | Kladno – Slavia 3:1 (kon.)
K. Vary – HC Plzeň 3:2 (po pr.) | Vsetín – Havířov 2:3 (kon.) | Letňany – Jihlava 2:3 (po pr.)
HC ZUBR Přerov
1:3 (0:3, 0:0, 1:0)
HC Vítkovice Ridera
Sobota 25.11.2017, 12:00 • MEO Aréna, Přerov • ELIOD extraliga mladšího dorostu • 17. kolo

Zubři sice ve třetí třetině dokázali snížit, ale na víc se již nezmohli, a tak slaví tři body celek z Vítkovic. (14:20:04)

58:33
    Jenže v závěru je vyloučen Lukáš Kuncek (PRE), který dostává trest za podražení.

55:41
    Uvidíme drama? Alex Kotásek (VIT) je vyloučen za nedovolené bránění necelých pět minut před koncem třetí třetiny.

52:53
    Za hákování je vyloučen Patrik Kleniar (PRE), a tak bude hrát vítkovická Ridera přesilovku.

47:53
    Dvě minuty za podražení pro Martina Kubíka (VIT) a Přerovští se mohou v početní převaze dostat do kontaktu.

46:58
    Přerov právě vstřelil branku!
    Domácím se povedlo využít početní převahu a snižují na 1:3. Popáté v sezoně se trefuje obránce LUKÁŠ RAŠKA! Asistence: Daniel Ministr a Stanislav Svozil.

45:38
    Josef Krejsa (VIT) je vyloučen za podražení a domácí Zubři tak mají šanci na pokažení Bartošákova čistého konta.

40:01

Ve druhé části nebyly vidět góly, uvidíme, co přinese třetí část. Domácí mají jistě šanci na to, aby se ještě pokusili zabojovat.

40:00

33:29
    Ta ale neměla velkého trvání, protože je za podražení vykázán z ledu Patrik Kleniar (PRE). Minutu se bude hrát čtyři na čtyři.

32:28
    Za nesportovní chování je vyloučen vítkovický Marek Brada (VIT), šance na snížení skóre pro domácí mužstvo.

27:30
    Další prohřešek na straně Přerova. Na trestnou lavici jede za nedovolené bránění Stanislav Svozil (PRE).

25:37
    Domácí brankář Tomáš Suchánek (PRE) rozehrál puk tak nešťastně, že tento vyletěl mimo hrací plochu a jsou z toho dvě minuty za zdržování hry.

23:54
    Záhy je ale za nedovolené bránění vyloučen Marek Brada (VIT), a tak je tedy po přesilovce.

22:12
    Hosté mohou navýšit své vedení v početní převaze. Na lavici hanby usedá Daniel Ministr (PRE), který se provinil faulem vysokou holí.

20:01

Ostravané vedou po první periodě poměrně klidným náskokem. V poslední minutě se prosadili dvakrát a Zubři mají co dotahovat.

Richard Wagner

Branky a nahrávky: 47. Raška (Ministr, Svozil) – 10. Krejsa (Kotásek), 20. Ivan (Havlík, Rajčan), 20. Gebauer (Přibyl, Kočí)

HC ZUBR Přerov: Suchánek (Postava) – Kaprál, Raška, Svozil, Holík, Zeman, Gréč – Kolařík, Ministr, Ryšavý, Petr, Kleniar, Kuncek, Hanák, Tarnoczy, Chytil, Jobánek, Šilhavý.
    HC Vítkovice Ridera: Bartošák (Dolíška) – Havlík, Kocián, Veřmiřovský, Bystroň, Plánka, Kočí – Gebauer, Kotásek, Ivan, Krejsa, Schauer, Krška, Přibyl, Melovský, Rajčan, Brada, Kubík.

Rozhodčí: Ivan Čuňočka – Ilona Novotná, Petr Sedlák