Benátky n/J – Slavia | 1:4 (kon.) | | | Kladno – Prostějov | 6:1 (kon.) | | | Litoměřice – Havířov | 4:1 (kon.) |
Přerov – Motor ČB | 3:2 (3:1 po s.n.) | | | K. Vary – Kadaň | 4:1 (kon.) | | | Ústí n/L – Frýdek-M. | 5:4 (kon.) |
Třebíč – Vsetín | 2:0 (kon.) |
Philadelphia – NY Islanders | 4:5 (po pr.) | | | Minnesota – Colorado | 3:2 (2:0 po s.n.) | | | Anaheim – Winnipeg | 1:4 (kon.) |
Washington – Tampa | 3:1 (kon.) | | | Vegas – San Jose | 5:4 (po pr.) | | | Buffalo – Edmonton | 3:1 (kon.) |
New Jersey – Vancouver | 3:2 (kon.) | | | NY Rangers – Detroit | 2:1 (po pr.) | | | Columbus – Ottawa | 5:2 (kon.) |
Carolina – Toronto | 4:5 (kon.) | | | St. Louis – Nashville | 0:2 (kon.) | | | Arizona – Los Angeles | 3:2 (po pr.) |
Dallas – Calgary | 6:4 (kon.) |
Kazaň – Barys | 2:0 (kon.) | | | Viťaz – Dynamo Moskva | 5:3 (kon.) | | | HC Slovan – Chabarovsk | 5:2 (kon.) |
Dvůr Králové n. L. – Jablonec n/N | 8:6 (kon.) | | | Opava – Nový Jičín | 1:3 (kon.) | | | SHK Hodonín – Kopřivnice | 7:5 (kon.) |
Šumperk – Poruba 2011 | 7:1 (kon.) | | | Mor. Budějovice – Kolín | 1:2 (kon.) | | | Havlíčkův Brod – Nymburk | 6:5 (kon.) |
Písek – Pelhřimov | 2:3 (kon.) | | | Sokolov – Most | 7:2 (kon.) | | | Bílina – Kobra | 5:7 (kon.) |
David Servis – Klatovy | 5:4 (po pr.) | | | Tábor – Žďár n/S | 2:6 (kon.) | | | Děčín – Trutnov | 3:4 (1:3 po s.n.) |
K. Vary – Vítkovice | 4:1 (kon.) | | | Pardubice – Slavia | 0:3 (kon.) | | | HC Plzeň – Zlín | 5:3 (kon.) |
Jihlava – Kometa Brno | 4:3 (po s.n.) | | | Mountfield HK – Kladno | 4:3 (kon.) | | | Liberec – Salzburg | 0:0 (odl.) |
Mountfield HK – Kladno | 2:3 (kon.) | | | Jihlava – Chomutov | 4:5 (2:4 po s.n.) | | | Olomouc – Sparta | 2:5 (kon.) |
Třinec – Liberec | 7:4 (kon.) | | | Kometa Brno – HC Litvínov | 4:2 (kon.) | | | Zlín – Slavia | 3:7 (kon.) |
Vítkovice – Mladá Boleslav | 1:6 (kon.) | | | Pardubice – K. Vary | 5:0 (kon.) |
PZ Kladno – Třemošná | 1:3 (kon.) | | | Chomutov – HC Litvínov | 4:1 (kon.) | | | Pardubice – Č. Budějovice | 2:5 (kon.) |
Liberec – Žďár n/S | 4:3 (kon.) | | | Přerov – Vítkovice | 1:3 (kon.) | | | Warriors Brno – Technika Brno | 3:2 (po pr.) |
Mladá Boleslav – Havlíčkův Brod | 5:4 (2:1 po s.n.) | | | Poruba – Zlín | 0:7 (kon.) | | | Kladno – Slavia | 3:1 (kon.) |
K. Vary – HC Plzeň | 3:2 (po pr.) | | | Vsetín – Havířov | 2:3 (kon.) | | | Letňany – Jihlava | 2:3 (po pr.) |
Trenčín – Nitra | 1:4 (kon.) |
Cheb – Trstěnice | 11:4 (kon.) | | | Zbraslav – Žižkov Praha | 8:9 (kon.) | | | Králův Dvůr – Rakovník | 1:6 (kon.) |
Humpolec – Veselí nLuž. | 6:1 (kon.) | | | HC Rokycany – TJ Sušice | 5:2 (kon.) | | | Nejdek – Tachov | 6:1 (kon.) |
Frýdlant – HC Turnov | 6:3 (kon.) | | | Rosice – Břeclav | 4:6 (kon.) | | | Velká Bíteš – Uh. Hradiště | 7:5 (kon.) |
Boskovice – Vel. Meziříčí | 3:4 (kon.) | | | Uničov – Uh.Brod | 9:4 (kon.) | | | Rožnov p. R. – Studénka | 4:6 (kon.) |
H. Benešov – Nový Jičín B | 5:2 (kon.) | | | Wolves Č. Těšín – Orlová | 1:5 (kon.) | | | Krnov – Frýdek-M. "B" | 6:4 (kon.) |
Vlašim – Mladá Boleslav B | 5:4 (kon.) | | | Kutná Hora – Lev Benešov | 1:7 (kon.) | | | HC Varnsdorf – Gepardi Jablonec | 3:7 (kon.) |
Bohumín – Poruba "B" | 4:1 (kon.) | | | Hvězda Praha – Kobra Praha B | 7:3 (kon.) | | | Neratovice – Černošice | 4:3 (kon.) |
Kaznějov – Třemošná | 7:3 (kon.) | | | HC TNP Praha – Hvězda B | 3:8 (kon.) |
Zlín sledge – Studénka Sledge | 7:1 (kon.) | | | SHK Mustangové – SOHO Olomouc | 4:0 (kon.) | | | Č.Budějovice – HC Sparta Praha Sledge | 1:12 (kon.) |
Litvínov – Karlovy Vary | 1:12 (kon.) |
HC Lovosice – Litoměřice B | 0:0 (17:00) |
konec
HC ZUBR Přerov
1:3
(0:3, 0:0, 1:0)
HC Vítkovice Ridera
58:33
|
Jenže v závěru je vyloučen Lukáš Kuncek (PRE), který dostává trest za podražení.
|
|
55:41
|
Uvidíme drama? Alex Kotásek (VIT) je vyloučen za nedovolené bránění necelých pět minut před koncem třetí třetiny.
|
|
52:53
|
Za hákování je vyloučen Patrik Kleniar (PRE), a tak bude hrát vítkovická Ridera přesilovku.
|
|
47:53
|
Dvě minuty za podražení pro Martina Kubíka (VIT) a Přerovští se mohou v početní převaze dostat do kontaktu.
|
|
45:38
|
Josef Krejsa (VIT) je vyloučen za podražení a domácí Zubři tak mají šanci na pokažení Bartošákova čistého konta.
|
|
33:29
|
Ta ale neměla velkého trvání, protože je za podražení vykázán z ledu Patrik Kleniar (PRE). Minutu se bude hrát čtyři na čtyři.
|
|
32:28
|
Za nesportovní chování je vyloučen vítkovický Marek Brada (VIT), šance na snížení skóre pro domácí mužstvo.
|
|
27:30
|
Další prohřešek na straně Přerova. Na trestnou lavici jede za nedovolené bránění Stanislav Svozil (PRE).
|
|
25:37
|
Domácí brankář Tomáš Suchánek (PRE) rozehrál puk tak nešťastně, že tento vyletěl mimo hrací plochu a jsou z toho dvě minuty za zdržování hry.
|
|
23:54
|
Záhy je ale za nedovolené bránění vyloučen Marek Brada (VIT), a tak je tedy po přesilovce.
|
|
22:12
|
Hosté mohou navýšit své vedení v početní převaze. Na lavici hanby usedá Daniel Ministr (PRE), který se provinil faulem vysokou holí.
|
|
00:10
|
Po deseti vteřinách hry přichází první trest. Za podražení je vyloučen Martin Ryšavý (PRE).
|
Branky a nahrávky:
47. Raška (Ministr, Svozil) – 10. Krejsa (Kotásek), 20. Ivan (Havlík, Rajčan), 20. Gebauer (Přibyl, Kočí)
Rozhodčí: Ivan Čuňočka – Ilona Novotná, Petr Sedlák
Diváci:
Neproměněná penalta:
HC ZUBR Přerov:
Suchánek (Postava) – Kaprál, Raška, Svozil, Holík, Zeman, Gréč – Kolařík, Ministr, Ryšavý, Petr, Kleniar, Kuncek, Hanák, Tarnoczy, Chytil, Jobánek, Šilhavý.
Náhradníci:
Trenér:
HC Vítkovice Ridera: Bartošák (Dolíška) – Havlík, Kocián, Veřmiřovský, Bystroň, Plánka, Kočí – Gebauer, Kotásek, Ivan, Krejsa, Schauer, Krška, Přibyl, Melovský, Rajčan, Brada, Kubík.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Vítkovice Ridera: Bartošák (Dolíška) – Havlík, Kocián, Veřmiřovský, Bystroň, Plánka, Kočí – Gebauer, Kotásek, Ivan, Krejsa, Schauer, Krška, Přibyl, Melovský, Rajčan, Brada, Kubík.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Ivan Čuňočka – Ilona Novotná, Petr Sedlák
Diváci:
Richard Wagner
@Groundhoppik