Dvůr Králové n. L. – Jablonec n/N 8:6 (kon.) | Opava – Nový Jičín 1:3 (kon.) | SHK Hodonín – Kopřivnice 7:5 (kon.)
Šumperk – Poruba 2011 7:1 (kon.) | Mor. Budějovice – Kolín 1:2 (kon.) | Havlíčkův Brod – Nymburk 6:5 (kon.)
Písek – Pelhřimov 2:3 (kon.) | Sokolov – Most 7:2 (kon.) | Bílina – Kobra 5:7 (kon.)
David Servis – Klatovy 5:4 (po pr.) | Tábor – Žďár n/S 2:6 (kon.) | Děčín – Trutnov 3:4 (1:3 po s.n.)
HK Opava
1:3 (0:0, 1:0, 0:3)
HK Nový Jičín
Sobota 25.11.2017, 17:00 • Zimní stadion města Opavy • 2. liga skupina Východ • 23. kolo

Opavská série porážek trvá i nadále. Slezan nehrál proti Novému Jičínu vůbec špatně, bodovat si rozhodně zasloužil. Hosté však třemi góly v poslední třetině otočili výsledek a vezou si domů vítězství. (19:07:50)

59:57
    Nový Jičín právě vstřelil branku!
    Opavští to v samém závěru zkusili v šesti bez brankáře, místo vyrovnání se však tři vteřiny před koncem prosadili opět hosté. Trefu do prázdné branky obstaral MICHAEL CHVOSTEK.

58:00
    Do konce třetí periody zbývají poslední dvě minuty!

57:29
    Opava početní výhodu nevyužila, Chvostek je zpět na ledě.

55:29
    Možnost pro Slezan. Za podražení míří na trestnou lavici Michael Chvostek a Opava tak bude hrát v závěru třetiny přesilovku.

52:40
    Hosté otáčejí zásluhou gólu JIŘÍHO SLOVÁKA skóre. Asistence: Ivo Kocián.

51:12
    Ďáblové hrají v plném počtu.

51:04
    Hosté jej ale neproměňují, trvá nerozhodný stav!

51:04
    Běhal se dostal do úniku ve vlastním oslabení a byl nedovoleně zastaven. Sudí nařizuje za sekání trestné střílení pro Nový Jičín!

49:12
    Teď se ale budou hosté bránit. Menší trest za vysokou hůl obdržel Jaroslav Tomeček.

48:57
    Ďáblové výhodu muže v poli skutečně využívají, v Opavě je srovnáno. JIŘÍ BĚHAL se po nahrávce Hrušky trefil přesně do šibenice. Asistence: Jakub Hruška.

48:26
    Nový Jičín má šanci vyrovnat, neboť si zahraje přesilovku. Svůj tým oslabil Bohumil Herman, odpyká si podražení.

Opavu drží svými skvělými zákroky Michal Wanecki, který dnes dostal mezi tyčemi přednost před Dušanem Šafránkem.

40:01

Slezan se dostal ve druhé třetině do vedení, když zatím jedinou branku utkání vsítil Petr Chalupa. Vydrží domácím hubený náskok i po šedesáti minutách?

40:00

39:00
    Rozběhla se poslední minuta druhé části.

Petr Pelc

Branky a nahrávky: 21. Chalupa (Rousek) – 49. Běhal (Hruška), 53. Slovák (Kocián), 60. Chvostek

HK Opava: Wanecki (Šafránek) – Pokorný, Šindelář, Kiss, Rudl, Tichý, Štindl, Chalupa, Slavík, Vilinskij – Herman, Rousek, Vítek, Vaněk, Maxner, Wolf, Hartmann, Seidler, Černý, Malina, Škoda
    HK Nový Jičín: Slovák (Kohn) – Adamík, Mar, Běhal, Hruška, Tomeček, Janiczek, Metelka – Palacký, Málek, Motloch, Chvostek, Gebauer, Kocián, Bednář, Zedník, Sonnek, Slovák