Z. Moravce - Vráble – Michalovce 0:0 (14:00) | Trenčín – Ružomberok 0:0 (14:00) | Podbrezová – Slovan Bratislava 0:0 (14:00)
Senica – Prešov 0:0 (14:00) | Trnava – Žilina 0:0 (15:00)
před zápasem
AS Trenčín
0:0 (-:-)
MFK Ružomberok
sk Sobota 25.11.2017, 14:00 • Mestský štadión Trenčín • Slovenská Fortuna liga • 17. kolo
Vsaďte si: 1.6 4.0 4.72
   
  Vítam všetkých priaznivcov futbalu pri sledovaní tohto online textového prenosu. V ňom sa spoločne zameriame na stretnutie, v ktorom proti sebe nastúpia mužstvá AS Trenčín a MFK Ružomberok. Zápas a tak aj tento prenos sa začína o 14:00!

  Cez víkend opäť pokračuje aj naša najvyššia futbalová súťaž – Fortuna liga. V tomto prenose zavítame na Mestský štadión v Trenčíne, kde domáci AS privíta hostí z Ružomberka. Pre oba tímy je toto dôležité stretnutie, pretože bojujú o prvú šestku.

  AS Trenčín:
  Ako je už známe, Trenčín po trénerskej výmene začal zbierať víťazstvá a stúpať v tabuľke. Momentálne má AS po 15 zápasoch na svojom konte 24 bodov a nachádza sa tak na 7. mieste. Posledná forma domácich je veľmi impozantná, z piatich zápasov 4 vyhrali a prehrali len jeden a to proti lídrovi z Trnavy. Trenčín neodohral zápas 16. kola, pretože v Michalovciach bol nespôsobilý stav hracej plochy a tak majú domáci ešte zápas k dobru. Naposledy sa tak Trenčín predstavil v Podbrezovej, ktorej uštedril poriadny debakel v podobe 8:1!

  MFK Ružomberok:
  Hosťujúcemu mužstvu sa momentálne celkom darí a drží sa tak v boji o prvú šestku. Ružomberok doposiaľ odohral 16 stretnutí a na svojom konte má 27 bodov, čo ho radí na 5. miesto v ligovej tabuľke. Aj posledná forma hostí je veľmi priaznivá, z posledných piatich zápasov 2 vyhrali a 3 remizovali. Naposledy sa Ružomberok predstavil doma proti Podbrezovej a zápas pohodlne vyhral 3:0!

  Posledný vzájomný zápas:
  Ten sa odohral ešte v auguste na pôde Ružomberka a diváci v ňom videli divokú prestrelku. Zápas sa napokon skončil remízou 3:3!

  Favorit:
  Tabuľkové postavenie je teda trocha skreslené, pretože domáci majú o zápas menej a mužstvá tak delia od seba tri body. Stávkové kancelárie však favorizujú Trenčín. Osobne si myslím, že budeme svedkami zaujímavého stretnutia, pri ktorého sledovaní sa snáď nudiť nebudeme.

  Z pozície komentátora tohto prenose vám zápas sprostredkuje Miroslav Revaj. (10:43:15)
   
  Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 14:00.
   
   

  Miroslav Revaj

  Branky:


  AS Trenčín:
  MFK Ružomberok: