Zlín sledge – Studénka Sledge 7:1 (kon.) | SHK Mustangové – SOHO Olomouc 4:0 (kon.) | Č.Budějovice – HC Sparta Praha Sledge 1:12 (kon.)
Litvínov – Karlovy Vary 1:12 (kon.)
HC Litvínov (sledge)
1:12 (1:2, 0:1, 0:9)
SKV Sharks Karlovy Vary
Sobota 25.11.2017, 17:00 • Zimní stadion Ivana Hlinky • Česká para hokejová liga • 7. kolo

Konec zápasu. (18:40:24)

44:32
    Vyloučení v týmu SKV Sharks Karlovy Vary (Geier – 2 min., hrubost).

44:10
    Žraloci právě vstřelili branku!
    Zřejmě poslední branku vstřelil opět velmi produktivní MICHAL GEIER.
    Asistence: Luboš Nejedlý a Karel Vágner.

43:02
    Jedenáctý gól hostů střílí po přihrávce Geiera JIŘÍ BERGER. Nakonec vysoký gólový příděl.
    Asistence: Michal Geier.

42:34
    Hosté už se dostali na metu dvouciferného brankového konta. Další gól má na svědomí MICHAL GEIER.
    Asistence: Jiří Berger a Karel Vágner.

42:12
    Vyloučení v týmu HC Litvínov (sledge) (Mathes – 10 min., nedovolené bránění).

41:51
    Vyloučení v týmu SKV Sharks Karlovy Vary (Haas – 10 min., nedovolené bránění).

41:50
    Další branka v oslabení! Již třetí gól v početní nevýhodě tentokrát střílí MICHAL GEIER. Hodně krutá třetina pro domácí.
    Asistence: Karel Vágner.

41:15
    Po famózní akci se opět prosazují Karlovy Vary. Zase v oslabení ujel Michal Geier, který předložil puk LUBOŠI NEJEDLÉMU, jenž do prázdné brány zakončil v pohodě.
    Asistence: Michal Geier a Karel Vágner.

40:13
    Vyloučení v týmu SKV Sharks Karlovy Vary (Kovařík – 2 min, vysoká hůl).

39:44
    Domácí sice vyhodili kotouč před všechny čáry, ale díky dotyku gólmana Macha se icing nepíská.

38:29
    Fyzioterapeut Litvínova dal gólmana dohromady. Hra bude za chvíli pokračovat.

38:28
    Po střetu v brankovišti domácích musí rozhodčí zkontrolovat zdravotní stav gólmana Žižky.

37:54
    Ve třetí třetině už je to vysloveně debakl. Pro domácí to budou ještě dlouhé minuty. Zvlášť po zásahu KARLA VÁGNERA.
    Bez asistence.

37:46
    Brankář Žižka nyní vytáhl skvělý zákrok lapačkou proti střele jednoho z karlovarských útočníků.

36:47
    Litvínov se ani nemůže dostat z obranného pásma.

34:50
    Karlovarští pokračují v tlaku. O osudy dnešního utkání je rozhodnuto.

33:32
    Michal Geier si na Žižku znovu nepřišel. Brankář si připisuje po delší době úspěšný zákrok.

32:51
    S góly se roztrhl pytel. Další přidává dokonce v oslabení JIŘÍ BERGER. Litvínovští zřejmě již kapitulovali.

Lukáš Holán

Branky a nahrávky: 5. Otčenášek (Záluský) – 4. Geier (Nejedlý), 9. Haas (Geier, Vágner), 30. Geier, 31. Berger (Karafiát), 31. Geier (Berger, Vágner), 33. Berger, 38. Vágner, 42. Nejedlý (Geier, Vágner), 42. Geier (Vágner), 43. Geier (Berger, Vágner), 44. Berger (Geier), 45. Geier (Nejedlý, Vágner)

HC Litvínov (sledge): Bechyňský – Kasselhut, Uhlemann – Mathes, Očenášek, Záluský, Zikmund, Veselý, Žižka
    SKV Sharks Karlovy Vary: Mach – Berger, Vágner, Nejedlý – Michalčík, Haas, Kovařík, Geier, Karafiát

Rozhodčí: Touš, Klika