K. Vary – Vítkovice 4:1 (kon.) | Pardubice – Slavia 0:3 (kon.) | HC Plzeň – Zlín 5:3 (kon.)
Jihlava – Kometa Brno 4:3 (po s.n.) | Mountfield HK – Kladno 4:3 (kon.) | Liberec – Salzburg 0:0 (odl.)
po s.n.
HC Dukla Jihlava
4:3 (2:1, 1:0, 0:2 - 0:0)
HC Kometa Brno
Sobota 25.11.2017, 15:15 • Horácký zimní stadion, Jihlava • Extraliga staršího dorostu • 2. kolo

Konec zápasu. (17:29:36)

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Dukla Jihlava.
    Vítězný gól v nájezdech zapisuje VÍTĚZSLAV BROŽ, dává tak dnes svojí druhou branku a rozhoduje o tom, že Dukla porazila Kometu i popáté v sezoně.

Samostatné nájezdy začínají.

Prodloužení nerozhodlo, bod navíc tak určí samostatné nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

60:01

Prodloužení začne přibližně v 17:13.

Kometa ve třetí třetině smazala dvoubrankovou ztrátu. Prosadil se totiž Daniel Kavický s Robinem Cahou a po juniorech tak znovu uvidíme na Horáckém zimním stadionu prodloužení.

60:00

54:20
    Kometa právě vstřelila branku!
    Autorem branky je ROBIN CAHA. Asistence: Adam Popelka a Vojtěch Kadlic.

43:22
    Autorem branky je DANIEL KAVICKÝ. Asistence: Jan Sedláček a Erik Meluzín.

43:00

41:00

41:00
    Síly na ledě se na 10 vteřin srovnají, Michal Kunc z Komety jde ven za podražení.

40:01

Další třetina začne přibližně v 16:40.

Poměr střel po dvou třetinách: 23:19.

Ve druhé třetině jsme viděli jednu branku, kterou vstřelil Jindřich Kardoš, a vrátil tak svému týmu dvougólové vedení. Jihlava jde do třetí třetiny s velkou šancí zapsat pátou výhru nad Kometou v této sezoně.

40:00

Tomáš Lysý

Radim Sochor

Branky a nahrávky: 8. Brož (Juda), 19. Filip (Juda), 26. Kardoš (Barák), rozh. náj. Brož – 20. Popelka (J. Sedláček, Kavický), 44. Kavický (Sedláček, Meluzín), 55. Caha (Popelka, Kadlic)

HC Dukla Jihlava: Juřička (Chaloupek) – Rašín, Trávník, Marek, Veleba, Smolko, Piskač – Filip, Juda, Brož – Pigl, Krajíček, Úlovec – Barák, Zadražil, Kardoš – Trnka. Trenér: Štěpán Moravec
    HC Kometa Brno: Kašpar (Holata) – Věžník, Vašíček, Studený, J. Sedláček, Buchal, T. Sedláček, Furch – Gloz, Kunc, Kadlic – Meluzín, Kavický, Popelka – Zajíček, Caha, Del Favero – Rašovský. Trenér: Milan Navrátil

Rozhodčí: Mertl – Jindra, Samuel