Southampton – Everton 4:1 (kon.) | Burnley – Arsenal 0:1 (kon.) | Huddersfield Town – Manchester City 1:2 (kon.)
Huddersfield Town
1:2 (1:0)
Manchester City
Neděle 26.11.2017, 17:00 • John Smith's Stadium Huddersfield • Anglická Premier League • 13. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše. Já se s vámi tímto loučím a přeji vám příjemný zbytek dne. (19:06:21)

Krom držení míče (20% – 80%) je zajímavá i statistika přihrávek. Huddersfield jich měl za zápas 185, kdežto Manchester City 732. Nadvládu nejvíc Citizens předvedli ve druhé půli, kdy mezi 46. a 79. minutou měli hned 285 úspěšných přihrávek, kdežto Huddersfield pouze 16.
    Dokonalý start Manchesteru City - 11 vítězství venku v řadě (nový rekord), 25 zápasů v řadě neporaženi, 18 zápasu v řadě vítězství. Opravdu obdivuhodná forma.

Dnešní utkání sledovalo 24 121 diváků!

Máme dobojováno, Manchester City přidává další výhru do své už tak neuvěřitelné série! Do vedení šli sice jako první domácí, když si v nastavení prvního poločasu srazil míč do branky Nicolás Otamendi, nicméně hned v 47. minutě proměnil penaltu Sergio Agüero a skóre nakonec otočil Raheem Sterling trochu šťastným gólem, nicméně Manchester City měl jednoznačně navrch a více ze zápasu a vítězí naprosto zaslouženě.

90+6

90+6
    A Rajiv van La Parra dostává červenou kartu za nesportovní chování se Saném, kterému byla ponechána žlutá.

90+6
    V závěru zápasu ještě Leroy Sané dostává žlutou kartu za strkanici.

90+5
    Manchester City bude ještě v závěru zahrávat aut u branky Huddersfieldu.

90+3
    Po útočném faulu se téměř u půlící čáry rozehrával volný přímý kop Manchesteru City. Ten zahrával centrem Ederson, který nalezl Gabriela Jesuse.

90+2
    Huddersfield se ještě snaží ze zápasu něco vytěžit, jenže se jim zkrátka nedaří prověřit Edersona nějakou střelou.

90+1
    Nastavovat se bude 5 minut nad rámec řádné hrací doby.

90
    Kevin De Bruyne našel Ilkaye Gündoğana, který se ještě pokoušel vysunout do samostatného úniku Gabriela Jesuse, jenže neúspěšně.

89
    Střídání v týmu Manchester City: ze hřiště odchází David Silva, přichází Eliaquim Mangala.

88
    K volnému přímému kopu se postavil Australan Aaron Mooy a svou střelou rozvlnil boční síť! Velká škoda pro domácí.

87
    To se moc nepovedlo Davidu Silvovi, který fauloval a získal tak žlutou kartu. Huddersfield bude zahrávat volný přímý kop z dobré pozice a fanoušci jsou ve varu.

87
    Hypoteticky gólovou šanci Huddersfieldu zažehnal Fernandinho. Manchester City se nadále poté drží u míče a snaží se hlavně si udržet vedení.

86
    Střídání v týmu Huddersfield Town: ze hřiště odchází Jonathan Hogg, přichází Steve Mounié.
    Střídání v týmu Manchester City: ze hřiště odchází Sergio Agüero, přichází Ilkay Gündoğan.
    84. Raheem STERLING - 1:2