Genk – Standard 0:2 (kon.) | Anderlecht – Kortrijk 4:0 (kon.) | Club Brugge – Waregem 3:2 (kon.)
Club Brugge KV
3:2 (0:1)
SV Zulte-Waregem
Neděle 26.11.2017, 20:00 • Jan Breydelstadion, Bruggy • Belgická liga • 16. kolo

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Dobrou noc! (21:53:23)

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 7:4. Střely mimo: 4:2. Rohy: 11:1.

Je konec! Bruggy nakonec dokázaly otočit nepříznivě se vyvíjející utkání s Waregemem a zvítězily 3:2! V prvním poločase hráli domácí hodně ospale a Waregem se díky zásahu Iseky ujal vedení. Domácí však vyrovnali těsně po přestávce, když se trefil Brandon Mechele . V 74. minutě bylo na stadionu velké ticho. Nill De Pauw totiž potrestal chybu brankáře a vrátil Waregemu vedení. Deset minut před přestávkou vyrovnal střídající Wesley a v 88. minutě rozjásal zaplněný stadion Anthony Limbombe .

90+3

90+3
    Žlutou kartu dostává Jordy Clasie (Club Bruggy KV).

90+2
    Bruggy zahrávaly rohový kop. Hans Vanaken rozehrál jen na spoluhráče v blízkosti rohového praporku a domácí fotbalisté nasbírali cenné vteřinky.

90+1
    Nastavují se tři minuty.

90
    Agilní Wesley se dral za obranu hostujícího celku, jenže asistentu rozhodčího se nelíbilo jeho postavení. Ofsajd!
    88. Anthony LIMBOMBE - 3:2

88
    Bruggy právě vstřelily branku!
    Domácí celek v závěru otáčí vývoj dnešního utkání a ujímá se vedení! ANTHONY LIMBOMBE se z levé strany prodral do pokutového území a vyslal prudkou střelu pravačkou. Jeho rána se od zadní tyče odrazila do branky a na stadionu propukly oslavy!

87
    Bruggám se roh vůbec nepovedl. Centrovaný míč odvrátil hned první obránce a Dion Cools poté nepřenou přihrávkou zahnal Vormera do zámezí.

86
    Wesley se po rychlém protiútoku znovu prodral do pokutového území, jenže jeho zpětnou přihrávku na Vormera srazil dobíhající obránce na rohový kop.

85
    Vormer vyslal zajímavý centr od rohového praporku. Na malém vápně vyšplhal nejvýše ze všech Davy de Fauw, který míč vyhlavičkoval ven ze šestnáctky.

84
    Domácí trenér stojí až na hranici svého koridoru a vehementně dává svým svěřencům další instrukce. Bruggy se tlačí do útoku. Čeká nás nesmírně zajímavý závěr.

83
    Hans Vanaken si na hranici pokutového území přehodil míč na levačku, ale jeden z obránců se mu položil pod nohy a nebezpečnou akci zažehnal.
    81. WESLEY - 2:2

81
    Je znovu vyrovnáno! Domácí fotbalisté přeci jen dotahují krok! WESLEY dostal přihrávku na hranici pokutového území a vyslal pěknou technickou střelu, na kterou brankář Sammy Bossut nedosáhl!

80
    Střídání v týmu SV Zulte-Waregem: ze hřiště odchází Nill De Pauw, přichází Alessandro Cordaro.

79
    Vanaken si v pokutovém území naběhl na prudký centr na zadní tyč, ale ve skluzu špičkou kopačky trefil pouze tyčku! Nikdo z dorážejících poté netrefil branku!