Nice – Lyon 0:5 (kon.) | Marseille – Guingamp 1:0 (kon.) | Monaco – PSG 1:2 (kon.)
Olympique Marseille
1:0 (1:0)
EA Guingamp
Neděle 26.11.2017, 17:00 • Stade Vélodrome, Marseille • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 14. kolo

Z dnešního utkání je to ode mne všechno. Tímto se s vámi loučím a přeji vám hezký zbytek večera! (18:57:35)

Je dobojováno! Ve druhém poločase jsme se již branky nedočkali, a tak se po jediném gólu Floriana Thauvina mohou dnes z nejtěsnější možné výhry radovat hráči Olympique Marseille. Domácí měli prakticky po celý zápas navrch, drtivě svého soupeře přehráli a přestříleli, ale rozhodně by si dnes zasloužili více vstřelených gólů. Guingamp se na něco málo zmohl jen v samotném závěru utkání, avšak veškerou snahu o vyrovnávací branku si domácí hráči zkušeně pohlídali. Za hráče utkání bych rozhodně označil Floriana Thauvina, který se blýskl gólem a byl vidět v podstatě při každé šanci.

90+4

90+3
    Mitroglou vyvezl míč přes půlící čáru, přihrávkou do běhu posunul balón na Ocampose, jenž posléze hledal zcela uvolněného Lópeze, avšak v pokutovém území se dostal dříve k míči gólman Johnsson.

90+2
    Guingamp se snaží využít momentálního tlaku, ale bez úspěchu.

90+1
    Nastavovat se budou nad rámec tři minuty. Po faulu Regis Coco budou domácí rozehrávat z hloubi vlastní poloviny hřiště.

90
    Hosté si v samotném závěru vyzkouší ještě jeden rohový kop. Dobrá šance na vyrovnání, ale Sarr na bližší tyči důrazně odklidil balón mimo šestnáctku.

89
    Střídání v týmu Olympique Marseille: ze hřiště odchází Florian Thauvin, přichází Hiroki Sakaj.

88
    Rohový kop pro EA Guingamp. Mandanda si vyběhl z brankové čáry na letící centr a nadvakrát míč bezpečně ukryl ve své náruči.

87
    Do konce řádné hrací doby nezbývá již ani pět minut. Pořád je to ještě ale řádná porce vteřin na druhou či srovnávací branku.

86
    Střídání v týmu EA Guingamp: ze hřiště odchází Abdoul Razzagui Camara, přichází Marcus Regis Coco.

84
    Bílí se stahují do blízkosti Johnssonovy brány, ale hráči Guingampu dokázali získat míč na vlastní kopačky.

83
    Eboa Eboa to ve středu hřiště přehnal se svou defenzivní činností a za přílišný důraz v osobním souboji vidí žlutou kartu.
    81.

81
    Marseille pokračuje v útoku. Hostující obránce Tabanou si naskočil na letící centr v šestnáctce a nebezpečně hlavičkoval míč do vlastní brány! Johnsson pohotově vytěsnil balón do zámezí.
    80.

80
    Luiz Gustavo napřáhl svou levačku k ostrostřelbě zpoza velkého vápna. Skákající Johnsson dokázal střelu letící k levé tyči vyboxovat!

79
    Střídání v týmu Olympique Marseille: ze hřiště odchází Morgan Sanson, přichází André Anguissa.