Nice – Lyon 0:5 (kon.) | Marseille – Guingamp 1:0 (kon.) | Monaco – PSG 1:2 (kon.)
AS Monaco
1:2 (0:1)
Paris Saint-Germain
Neděle 26.11.2017, 21:00 • Stade Louis-II, Monaco • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 14. kolo

Já děkuji za pozornost, přeji příjemný zbytek večera, dobrou noc a na shledanou. (23:02:31)

Druhá půle nakonec nabídla drama. Ač se hosté hned v jejím úvodu díky Neymarově proměněné penaltě dostali už do dvoubrankového vedení, nakonec se museli třást až do posledních minut. Nutno však říct, že PSG dnes vyhrálo zaslouženě, kdyby využilo všechny svoje šance, rozhodně by ze zápasu tak velké drama nebylo. Monaco tak vůbec poprvé v této sezóně prohrává na svém trávníku.

90+4

90+4
    Rozhodčí nastavil ještě minutu navíc a viděli jsme zajímavé situace na obou stranách, žádná však branku nepřinesla.

90+3
    Alves to ještě zkusil z dálky, mířil hodně vysoko nad bránu, ale mrzet jej to příliš nemusí.

90+3
    Zdvižený praporek pomezního arbitra však ukončuje veškerou útočnou snahu domácích, ofsajd.

90+2
    Možná jedna z posledních možností Monaca na srovnání a to v podobě přímého kopu.

90+1
    Žlutou kartu dostává Yuri Berchiche (Paris Saint-Germain F.C.).

90+1
    Glik nedoběhl prudkou přihrávku, míč končí v zámezí.

90+1
    Nastavují se tři minuty.

90
    Žlutou kartu dostává Dani Alves (Paris Saint-Germain F.C.).

89
    Di María střílel z dálky k levé tyči domácí svatyně, tam byl připraven Subašić.

88
    PSG si vynutilo faul a rozehraje přímý kop, Neymarovi se zpátky na nohy moc nechce.

86
    Nejlepší střelec Monaca Falcao byl blízko srovnání, jeho nepříliš prudký pokus však šel přímo do náruče připraveného brankáře.

86
    Nyní zastavil hosty ve velké šanci ofsajd, ale špatně odmávaný.

85
    Hosté mají míč dlouho na kopačkách, soupeř spíš jen odkopává ke středovému kruhu.

82
    Střídání v týmu Paris Saint-Germain F.C.: ze hřiště odchází Julian Draxler, přichází Javier Pastore.

82
    Střídání v týmu Paris Saint-Germain F.C.: ze hřiště odchází Edinson Cavani, přichází Ángel Di María.

Petr Frömel

Branky: 81. Moutinho – 19. Cavani (Draxler), 52. Neymar (pen.)

Karty:   9. Jorge (ASM), 30. Jemerson (ASM), 51. A. Touré (ASM) – 25. Kurzawa (PSG), 45+1. Neymar (PSG), 90. Dani Alves (PSG), 90+1. Berchiche (PSG)

Držení míče: 34 % : 66 %.
    Střely na branku: 2:5. Střely mimo: 3:11. Rohy: 1:4. Ofsajdy: 4:4. Fauly: 17:13.
    AS Monaco: Subašić – Raggi (62. Rony Lopes), Jemerson, Glik – A. Touré, Fabinho, Tielemans (67. R. Ghezzal), Jorge – Falcao (C), Moutinho, Baldé Diao (79. Sidibé).
    Náhradníci: Benaglio – Sidibé, N'Doram, Carrillo, R. Ghezzal, Rony Lopes, Diakhaby.

Paris Saint-Germain: Aréola – Dani Alves, Marquinhos, Silva (C), Kurzawa (69. Berchiche) – Verratti, Rabiot, Draxler (82. Pastore) – Mbappé, Cavani (82. Di María), Neymar.
    Náhradníci: Trapp – Kimpembe, Meunier, Berchiche, Di María, Lo Celso, Pastore.

Rozhodčí: F. Letexier – C. Mugnier, M. Rahmouni